Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 01.09.2003, 20:58   #1
warcisław
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 01.09.2003
Posty: 2
warcisław w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Unhappy .CUE inaczej

Witam. Wiem, że temat obrazów płyt był na forum wałkowany, ale nie znalazłem satysfakcjonującej mnie odpowiedzi. Mój problem wygląda następująco. Ściągnąłem grę zapisaną do pliku z rozszerzeniem .cue. Plik ten zajmuje 693 MB (nigdy takiego nie widziałem). Żaden program (który testowałem) nie odczytuje tego pliku. A używałem chyba wszystkich możliwych: Clonów, Nerosów, Daemon Toolsów, Winimageów, CD Manipulatorów, Alcoholi, Firerburnerów, Isobusterów. Same perełki prawda? Ale do rzeczy: POMOCY MAM CIŚNIENIE NA GRĘ. W jakim programie to można odczytać. Ja mam na razie tylko jedną odpowiedż: plik jest do d... Ale mam nadzieję, że może ktoś miał taki problem. Na życzenie mogę udostępnić nawet ten plik do ściągnięcia. Nie było do tej gry więcej plików do ściągnięcia. Próbowałem nawet zmieniać rozszerzenie na .bin. Nic nie pomaga. Jedyne co mogę podpowiedzieć to komunikat zgłaszany: "Cue sheet: line 1 - Komenda FILE musi występować przed jakąkolwiek inną komendą.".
__________________
Pozdrawiam.
warcisław jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 01.09.2003, 21:10   #2
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,915
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
To chyba obraz gry w jakims formacie, pliczek *cue zajmuje raptem nascie bajtow. Probuj z rozszerzeniami pokombinowac, zamontuj to np w wirtualnym napedzie alcoholu czy daemonie ale daj opcje wszystkie pliki, jesli sie nie uda to raczej obraz jest kaszana. A sam *cue mozesz podejrzec/edytowac notatnikiem o ile jest to ten wlasciwy cue liczony w bajtach.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline  
Stary 01.09.2003, 21:11   #3
Y@nkee_PL
Maciek: Reaktywacja
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Y@nkee_PL
 
Data rejestracji: 18.11.2002
Lokalizacja: Zielona Góra
Posty: 4,776
Y@nkee_PL zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
ten plik 693 megowy powinien miec rozszezenie .BIN
dodatkowo powinien byc do tego plik .CUE a waga jego to kilka bajtow
jesli nie masz pliku .CUE to plyte da sie wypalic, ale nie pamietam jak bo nigdy nie mialem takiej potrzeby, a plik .CUE mozna samemu zrobic, notatnik i juz

a plik .cue powinien wygladac tak: (przyklad)
Kod PHP:
FILE "nazwa pliku.BIN" BINARY
  TRACK 01 MODE1
/2352
    INDEX 01 00
:00:00 
__________________
...yea-ea-ea-ah, yea-ea, I feel hardcore
yea-ea-ea-ah, yea-ea, always hardcore...

The firmware page - stronka z BIOSami do napędów optycznych

Ostatnio zmieniany przez Y@nkee_PL : 01.09.2003 o godz. 21:30
Y@nkee_PL jest offline  
Stary 01.09.2003, 22:03   #4
warcisław
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 01.09.2003
Posty: 2
warcisław w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dzięki za odpowiedzi. Już próbowałem z tworzeniem pliku cue w notatniku i nic. Na przykład w Daemon Tools ładuje go do napędu, ale i tak nie mogę wejść na dysk. Spróbuję jeszcze w CDRWin.
__________________
Pozdrawiam.
warcisław jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:16.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.