Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 29.06.2002, 11:59   #1
lukant
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 28.06.2002
Posty: 4
lukant w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Unhappy Czy cover w nero zawsze się wiesza?

Może ktoś już z tym problemem się spotkał?
Zawsze jak chcę zrobić trochę lepszą okładkę, zagiąć tekst kończy się to jednakowo czyli zwisem. I tak było przy nero 5.0 tak jest z 5.5!
Nie sądzę że to z powodu sprzętu; znieniłem w tym czasie trzy płyty, trzy procki i nawet 2 nagrywarki (teraz ricoh mp7200a) i....bez zmian.
Może o czymś nie wiem? coś źle robię?
Niby można z tym żyć, ale...
Pozdrawiam lukant.
lukant jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 29.06.2002, 12:04   #2
ZiP
Wyjadacz
 
Data rejestracji: 09.05.2002
Posty: 1,740
ZiP zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Re: Czy cover w nero zawsze się wiesza?

Cytat:
lukant napisa***322;(a)
Może ktoś już z tym problemem się spotkał?
Zawsze jak chcę zrobić trochę lepszą okładkę, zagiąć tekst kończy się to jednakowo czyli zwisem. I tak było przy nero 5.0 tak jest z 5.5!
Nie sądzę że to z powodu sprzętu; znieniłem w tym czasie trzy płyty, trzy procki i nawet 2 nagrywarki (teraz ricoh mp7200a) i....bez zmian.
Może o czymś nie wiem? coś źle robię?
Niby można z tym żyć, ale...
Pozdrawiam lukant.
Zmień system operacyjny, bo jak podejrzewam, masz pewnie M$ WinshitMe - ten system jest do dupy i wszystko się na nim wiesza.
__________________
Jeżeli mój post Ci pomógł - nie zapomnij o reputacji, przynajmniej będę wiedział, że ktoś czyta moje wypociny i nie produkuję się tu na próżno.
ZiP jest offline  
Stary 29.06.2002, 16:02   #3
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
... Zip nie czepiaj się WinMe, u mnie cover Nerona pracuje bardzo dobrze, przyczna jest napewno inna, czy masz lukant tę wersję covera ?
Dołączone obrazki
File Type: png nero cover.png (32.3 KB, 161 oglądane)
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline  
Stary 30.06.2002, 21:19   #4
lukant
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 28.06.2002
Posty: 4
lukant w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Mam win98 i jakoś działa na nim ok 15 - 20 programów - co wcale nie znaczy że go chwalę.
A jeśli chodzi o wersję covera to aktualnie mam z nieco starszą końcówką: 2.1.0.8
Rozumiem, że mam sobie zainstalowć nowszą?
lukant
lukant jest offline  
Stary 01.07.2002, 17:28   #5
lukant
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 28.06.2002
Posty: 4
lukant w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cóż, zainstalowałem nową wersję 2.1.1.1
i nadal... Spróbowałem tylko wstawić elipsę i potem ją obracać ...
i już wisiał!
lukant
lukant jest offline  
Stary 01.07.2002, 23:07   #6
ThanatoS
Silent Hunter ;)
 
Avatar użytkownika ThanatoS
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,924
ThanatoS zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
A pozostałe programy chodzą dobrze?? Podejrzewam problem sprzętowy. A dokładnie z pamięcią
ThanatoS jest offline  
Stary 02.07.2002, 18:44   #7
lukant
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 28.06.2002
Posty: 4
lukant w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Wszystko pozostałe działa dobrze! (Od Office po Mat Hoffman's Pro BMX).
Myślę, że w najbliższym czasie zmienię system i wtedy się odezwę.
W końcu nie zawsze muszę robić okładki w Nero, a nagrywanie idzie znakomicie!
Wielkie dzięki za rady i za zainteresowanie dla wszystkich również dla serwisu!!!
Jest znakomity!
Pozdrawiam lukant.
lukant jest offline  
Stary 02.07.2002, 19:43   #8
miernik
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 16.06.2002
Posty: 203
miernik w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Mialem ten sam problem pod WinMe i juz nie mam - zmienilem system :-), ale inne programy smigajy na Me bez zarzutu , Me jest wporzo tylko ten nieszczesny Cover Editor - eeechh :-D
miernik jest offline  
Stary 02.07.2002, 20:47   #9
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,854
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Moge tylko potwierdzic zdanie Zetoxy - ta sama wersja covera smiga u mnie pod WIN ME az milo. Wrecz pastwilem sie nad nim i nie udalo mi sie go zawiesic.8)
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 08:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.