Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 09.12.2001, 00:44   #1
Grucha
Bywalec
 
Data rejestracji: 03.02.2002
Posty: 25
Grucha w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Czy mogę wgrać biosa do LG i czy uszkodzę sobie nagrywarkę przez overburning?

Powiedzcie mi czym się różni nagrywarka HL-DT-ST CD-RW GCE-8160B (LG) w wersji pudełkowej od nagrywarki o tych samych symbolach bez pudełka? Zadaję to pytanie ponieważ sciągnąłem sobie biosa do tej nagrywarki, ale mam wersję bez pudełka, a ten bios jest przeznaczony do wersji pudełkowej. Zawsze myślałem, że nagrywarki z wersją pudełkową od wersji bez pudełka nie różnią się bebechami tylko softwarem i akcesoriami dodawanymi do nagrywarki (np.: taśma IDE, pusta płytka CD-R i CD-RW). Więc mam pytanie, czy mogę wgrać ww. biosa do mojej nagrywarki, jeśli nie, to napiszcie czym się różnią ww. nagrywarki. Dzięki za odpowiedź.
Mam jeszcze jedno pytanie czy można uszkodzić nagrywarkę przez overburning bo nero wyświetla taki komunikat. Kilka razy już nagrywałem w tym systemie i nic na razie się nie stało. Czy znacie kogoś kto w taki sposób zepsuł sobie nagrywarkę? (dodam, że mam nagrywarkę która obsługuje overburning.
Grucha jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 09.12.2001, 11:36   #2
pantest
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 11.11.2001
Posty: 159
pantest zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Jezeli masz na mysli Bios 2.01 ,to nie ma problemu z wgraniem go do OEM -wiem bo sam wgrywalem do swojej LG CDRW OEM- i dziala...Zreszta bylo to juz opisane , ...poszukaj tematu na grupie.
pantest jest offline  
Dyskusja zamknięta

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:10.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.