Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 07.11.2003, 13:32   #1
maly21
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 27.03.2003
Posty: 7
maly21 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Czy moje LG idzie na smieci????

Jak w temacie posiadam 2 nagrywarki LG 32x10x40 i 48x24x48; problem jest nastepujachy, po nagraniu płyt i sprawdzeniem ich programem "Nero CD Speed" na test ScanDisk-a pokazuje mi że na nagranych płytach jest ok 20%-30% żułtych kwadratów zamiast zielonych, a czasem jest tak ze sa i czerwone "nie do odczytu". Jest tak na obu!! Co do nagrywania to nagrywam z prędkościa 16x w Nero, Alkohol 120% i ClonCD, a plyty sa rozne od Datexow do Verbatnimow i TDK i na wszystkich jest taki sam efekt I jak Sa na śmieci czy da sie cos z tym zrobić?? 8) 8) 8)
__________________
maly21

maly21 jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 07.11.2003, 14:05   #2
ApproachingEvil
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika ApproachingEvil
 
Data rejestracji: 09.08.2003
Lokalizacja: Gdańsk
Posty: 396
ApproachingEvil zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
sprawdz jesli mozesz na innym kompie te plytki nagrane u ciebie...
mialem taki sam problem z lg8400b,ale byla na gwarancji i wymienili mi na nowy,bo padla korekcja bledow...
moze masz to samo - plytki sa dobrze wypalone i beda dzialac na innych odtwarzaczach,ale u ciebie kicha pozdro
__________________
!!! LG GCE-8523B burns everything !!!
ApproachingEvil jest offline  
Stary 07.11.2003, 15:53   #3
maly21
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 27.03.2003
Posty: 7
maly21 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Oddalem obie do serisu bo tez sa na gwarancji i zobacze co zrobia z nimi . Co do Plyt nagranych to nie sa dobre bo porzyczylem sobie LITE-ON-a i on rowniez wywala na nich bledy jak je sprawdzam, to samo jest na Cd-Romie LG 52x wiec plytki tak czy tak sa do smieci ale to nie wazne zgralem je juz odnowa na litku i dziebia.
__________________
maly21

maly21 jest offline  
Stary 12.11.2003, 22:47   #4
maly21
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 27.03.2003
Posty: 7
maly21 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
No wiec odebrałem palniki z sevisu i co sie okazało ze nie zostały naprawione... Wywala na nich cały czas blędy po nagraniu w programie nero sd speed scandisk, ciekawostka jest to że błędy sa robione na płytakch z dużą ilością plików takich jak naprzykład "gry", a na płytanch z filmami nie ma ani jednego. Napisałem pismo, zamiesciłem screeny z programu i wyslałem eMila do sevisu główneg, oraz kopie dałem razem z nagrywarkami które na nowo wysłałem do servisu. Co wy o tym myślicie co z nimi nie tak


Nie jest to wina kompa bo mam nagrywarke kumpla w domu (Lite-On 52x32x52x) i wszystko nagrywa sie normalie bez błedów.
__________________
maly21


Ostatnio zmieniany przez maly21 : 12.11.2003 o godz. 22:50
maly21 jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.