Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 21.09.2003, 13:22   #1
heehoo
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 21.09.2003
Lokalizacja: Żuromin
Posty: 1
heehoo w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Question Problem z TEAC CD-W540E

Mam problem z nagrywarką TEAC CD W540E. Kupiłem ją rok temu. Do tej pory nie miałem z nią żadnych problemów. Od niedawna nie mogę nagrywać na większości płyt. Tylko na nielicznych (a dokładnie na nielicznej) wypalanie kończy się sukcesem. Proces wypalania kończy się na 2%, długo, długo niec apotem informacja o błedzie: "Wykonanie polecenia Fiksacja było niemożliwe". Z pewnością nie jest to wina systemy (po przeinstalowaniu problem się powtarza). Z pozostałym sprzętem, też wszystko powinno być OK.
Dołączam screen z błędem.
Pomóżcie mi!
Dołączone obrazki
Problem z TEAC CD-W540E-blad.jpg 
heehoo jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 21.09.2003, 13:38   #2
ThanatoS
Silent Hunter ;)
 
Avatar użytkownika ThanatoS
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,924
ThanatoS zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Czytac nie umiesz? Ten dzial nie jest od tego. Przeczytaj 4x regulamin i zapamietaj.

Przeniose to warunkowo.
__________________
Pozdrówka
--MODERATOR--
Opcja szukaj jest za darmo, ale nie na darmo
ThanatoS jest offline  
Stary 21.09.2003, 16:45   #3
misz_masz
KiNgOfOcEaN
 
Avatar użytkownika misz_masz
 
Data rejestracji: 06.09.2002
Lokalizacja: kretowisko w centrum kraju :-)
Posty: 928
misz_masz zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
To się chyba wiąże z Twoim problemem. http://forum.cdrinfo.pl/showthread.php?s=&threadid=25753
misz_masz jest offline  
Stary 22.09.2003, 20:08   #4
Konstruktor
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Konstruktor
 
Data rejestracji: 22.09.2003
Posty: 9
Konstruktor w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
POWER CALIBRATION ERROR

WITAM. też jestem użytkownikiem tej nagrywarki i mialem podobny problem. Zdejmij obudowę z nagrywarki i spróbuj wyczyścić soczewkę. Ja do tego użylem wacika i płynu Polaroida do monitorów. Koła zębate odpowiadające za przesuw głowicy też warto oczyścić (ludwik i szczotka do zębów) a następnie delikatnie użyć smaru do mechanizmów precyzyjnych. U mnie pomoglo.
Życzę powodzenia.
Konstruktor
Konstruktor jest offline  
Stary 24.09.2003, 17:40   #5
Vikink
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Vikink
 
Data rejestracji: 26.09.2002
Lokalizacja: Lubin
Posty: 16
Vikink w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Re: POWER CALIBRATION ERROR

[QUOTE]Konstruktor napisa***322;(a)
[B]WITAM. też jestem użytkownikiem tej nagrywarki i mialem podobny problem. Zdejmij obudowę z nagrywarki i spróbuj wyczyścić soczewkę. Ja do tego użylem wacika i płynu Polaroida do monitorów. Koła zębate odpowiadające za przesuw głowicy też warto oczyścić (ludwik i szczotka do zębów) a następnie delikatnie użyć smaru do mechanizmów precyzyjnych. U mnie pomoglo.
Życzę powodzenia.


Skąd ten smar skręcić?
Vikink jest offline  
Stary 24.09.2003, 20:52   #6
Konstruktor
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Konstruktor
 
Data rejestracji: 22.09.2003
Posty: 9
Konstruktor w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
PRZEPIS NA SMAR

Rozbić dwa jajka i oddzielić żółtka od białka. Żółtka SKRĘCIĆ z połową marganyny aż do powstania jednolitej masy.

TERAZ POWAŻNIE
Mieszkam w Warszwie na Żoliborzu tak, że Wolumen mam pod nosem.
Z Lublina jednak to trochę daleko. Proponuje spróbować w najbliżej umiejscowionym sklepie firmowym AVT (Szczegóły miesięcznik "Elektronika Praktyczna"). Mają dość rozbudowaną i dobrze zaopatrzoną sieć sprzedaży detalicznej.
PZDR.
Konstruktor jest offline  
Stary 24.09.2003, 21:14   #7
Vikink
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Vikink
 
Data rejestracji: 26.09.2002
Lokalizacja: Lubin
Posty: 16
Vikink w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Re: PRZEPIS NA SMAR

Rozbić dwa jajka i oddzielić żółtka od białka. Żółtka SKRĘCIĆ z połową marganyny aż do powstania jednolitej masy.

TERAZ POWAŻNIE
Mieszkam w Warszwie na Żoliborzu tak, że Wolumen mam pod nosem.
Z Lublina jednak to trochę daleko. Proponuje spróbować w najbliżej umiejscowionym sklepie firmowym AVT (Szczegóły miesięcznik "Elektronika Praktyczna"). Mają dość rozbudowaną i dobrze zaopatrzoną sieć sprzedaży detalicznej.
PZDR.

Co prawda L U B I N jest od L U B L I N A 500km na zachód ale mniejsza z tym. A ta Warszwa to gdzie to leży?
Dołączone obrazki
Problem z TEAC CD-W540E-bono.gif 
Vikink jest offline  
Stary 25.09.2003, 06:08   #8
Konstruktor
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Konstruktor
 
Data rejestracji: 22.09.2003
Posty: 9
Konstruktor w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Warszwa to taka wioska pod ruską granicą położona gdzieś w okolicach Bożego Narodzenia 20000 mil podmorskiej żeglugi na wschód od Edenu.
Konstruktor jest offline  
Stary 25.09.2003, 09:41   #9
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
mam podobny problem z miom przedpotopowym teaciem (ma juz grubo ponad dwa lata i predkosc 8x8x32)
dzwonilem do przedstwicielstwa Teaca na Polske i powiedzieli ze padlo rozpoznawanie plyt, nalezy szukac nowej spawary
bylo to dwa miechy temu - spawara pali dalej nibagatelne ilosci plyt i nic sie jej nie dzieje :-) niestety na polowie swojej nominalnej predkosci
nimal jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 18:13.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.