Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

 
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 03.12.2002, 10:11   #1
Konlin
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 06.03.2001
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 110
Konlin w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
DirectCD i LG GCE 8480B po raz kolejny

Witam,

Poniewaz do tej pory nie rozwiazalem problemu dzialania mojego sprzetu z DirectCD poszperalem troche po sieci i oto co znalazlem w jednym z testow napedu:

By now you've probably noticed that our GCE-8480B does not support the Mt. Rainier format. I asked LG about this and they said that drives sold in the US do not have this feature enabled due to a conflict with the Roxio software. Because of this, they decided to disable the feature altogether in the firmware. The drives sold in Europe and in other parts of the world come with a different software suite, so LG did not disable the Mt. Rainier on them.

I co z tym zrobic? Sterowniki ze strony Roxio pociagnalem, zainstalowalem, odpalam instalke DCD 5.0 i dalej kupa i stary tekst - nie znaleziono zadnego obslugiwanego napedu.
I co z tym zrobic? Prosze o odpowiedz kogos kto ma ten sprzet i zainstalowal DCD empirycznie a nie kogos, komu sie zdaje ze to powinno zadzialac ))
Pozdrawiam
Konlin
Konlin jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
 


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 13:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.