![]() |
napisz co pisze na płycie ale i tak zassaj stery do ali IDE i wgraj i po krzyku a to co już masz to ster do agp i to Ci do wpałki jak umarłemu kadzidło
STERY IDE DO CHIPÓW ALI musisz ściągnąć i wgrać / a tak BTW to były na którymś z ostatnich ? chipów or enterów i to aqrat nie jest takie duże a i jka z tamtego miejsca nie możesz ściagnąć to sprawdż plikoskopem z onetu albo na chip.pl tam na pewno to jest pozdro |
Z tąd ściągniesz szybciej
|
Sciagnalem z onetu, zainstalowalem i nadal mi tak dlugo nagrywa i nadal nie moge wlaczyc DMA :( Czy to dlatego ze zainstalowalem do win 95 a mam 98 (do 98 nie bylo).
|
Dodam jeszcze ze sciagalem plik o nazwie: "Ali IDE Busmaster Driver.zip". Moze mam stary sterownik plyty. Gdzie sie sprawdza sterownik plyty?
|
wgraj te ali ide i po kłopocie / jeśli toi sąte do twojej płyty/ next zapodaj dma w zakłądach urządzań ide i wypalać
pozdro |
Kurde, zainstalowalem te sterowniki IDE i nadal nie moge wlaczyc trybu DMA. Funkcja jest i mozna ja zaznaczyc ale po ponownym otwarciu okna juz jej nie ma :( Dodam, ze na dysku da sie wlaczyc DMA. A moze juz jest OK bo troche juz szybciej nagrywa. Pelna plyte audio (ok 670mega) nagralo w 15 minut predkoscia 8x (to dobrze?) i wyswietlilo na koncu ze bylo 20 bledow bufora (ale ze jest Just Link to nic sie nie stalo :)).
|
Czytałem w jakimś poscie, że w płycie 729 nie włączysz DMA dla cdromu, tylko dla dysku można to zrobić. Nie mam tej płyty więc nie jest to pewne.
Powodzenia ;) |
DMA i inne problemy - pomocy. to samo ta sama
Mam taka sama nagrywarke !!!
Musi byc ona wlaczona w biosie... Bo jak nei bylo to mi nagrywala 12 minut plyte z predkoscia w poblizu 10, tylko ze just link 100 razy sie uruchamial kiedy juz wlaczylem w biosie to nei chcial sie windows uruchamiac przeinstalowalem i jest oki teraz nie moge wlaczyc dma, ale nie szkodzi, nagrywa normalnie, chociaz pod winoncd dziwnie, jak skonczy to trzeba czekac 2 minuty na okienko OK aby wyjechala tacka, pod clonem nagrywa od x16 - x20 - x24 czasem skoczy do x30 :) a co do dma to juz chyba wada fabryczna, poczekam na nowy bios... Korzen |
Dzieki, a jak sie ja wlacza w Biosie. Prosze o dosc szczegolowa instrukcje.
Dzieki |
Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:27. |
Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.