Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 05.01.2006, 11:06   #1
Darek_K
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika Darek_K
 
Data rejestracji: 03.03.2004
Posty: 212
Darek_K zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Kult-Poligono Industrial i utwor z numerkiem 0

Witam.
Kilka dni przed swietami zakupilem, wymieniona w temacie, pyte. Odrazu zauwazylem ze w spisie utworow znajduje sie utwor z numerkiem 0 "kasta pianistow". Pomyslalem jednak wtedy ze to poprostu taki zart, ze tego utworu poprostu tam nie ma. Wczoraj jednak poczytalem komentarze na temat tej plyty na stronach kultu, a tam z komentarzy wynikalo jednak ze utwor z numerkiem 0 faktycznie znajduje sie przed utworem 1.... Postanowilem to sprawdzic. Wlozylem ten cd zarowno do mojego discmana jak i do dvd... niestety w jednym ani drugim nie dalo sie "cofnac w czasie" przed utwor 1. Wlozylem plytke do DVDRW Litka w kompie. Tam rowniez Media plaeyer zaczol odtwarzac od utworu 1. W takim razie zainstalowalem EAC i ku mojemu zdziwieniu 1 utwor byl zaznaczony na czerwono i zaczynal sie od 4 minut i kilku sekund plyty..... Czyli utwor faktycznie tam jest. EAC posiada funkcje czytania tylko wybranego zakresu. Zaznaczylem wiec zakres od ok -4,50 do 00..... niestety moj naped Litka nie potrafil przeczytac tego zakresu.... Jedyne co sie zarejestrowalo to ostatnie 2 sekundy z utworu 0.

Moje pytanie brzmi czy da sie jakos zmusic litka aby przeczytal ten fragment? Zeby nie trzymal sie kurczowo indeksu utworow na plycie ?

Pozdrawiam serdecznie

Darek
Darek_K jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 18.01.2006, 11:54   #2
Arepo
Guru
 
Avatar użytkownika Arepo
 
Data rejestracji: 30.09.2004
Posty: 3,430
Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Witam fana Kultu, jakim to również jestem ja

Post ma już klika dni i pewnie już sobie jakoś poradziłeś, ale może komuś jeszcze się to przyda ...

Ostatnio miałem ten sam problem, ponieważ przewijanie na oryginale nie wszędzie działa, postanowiłem wykonać sobie kopię z kastą na początku (oczywiście nie jako hidden track ) i tu zaczęły się schody.

Niestety, okazuje się, że można tylko znaleźć napęd, który sobie z tym poradzi, co wcale nie jest takie łatwe. Większość zgrywa góra 2 sekundy przed pierwszym trackiem. Mi to się udało za 4 podejściem na napędzie TEAC CD-224E w laptopie DELL-a.

TUTAJ masz listę popularnych urządzeń, na których uda się to zrobić. Cóż Litek sobie z tym nie poradzi .

Ostatecznie można sobie ściągnąć plik z sieci, w końcu oryginał już masz .

Pozdrawiam
__________________
Lite-On iHBS 212, Pioneer BDR-209EBK

Ostatnio zmieniany przez Arepo : 18.01.2006 o godz. 12:00
Arepo jest offline  
Dyskusja zamknięta

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 02:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.