Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 06.07.2001, 18:23   #1
Mickey
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 28.05.2001
Posty: 178
Mickey zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Dostałem się na studia

Sory że off-topic ale musiałem się pochwalić (a skoro zdanie matury było to czemu nie o przyjęciu na studia)

Otóż od 1.X.2001 rozpocznę naukę na Politechnice Śląskiej w Gliwicach na Wydziale Automatyki, Robotyki i Informatyki na kierunku: no zgadnijcie
oczywiście Informatyki }>}>}>

PS: Czy ktoś zna jakieś tanie bary/puby w okolicy ul.Akademickej 16
Mickey jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 06.07.2001, 21:03   #2
Neo
Wasz Pan i wladca
 
Avatar użytkownika Neo
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 325
Neo zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
To moje gratulacje }>}>}>}> . Pamietaj ze dostac sie to jedna rzecz a utrzymac na nich to druga ;-) Co do pubów to jest tego troche, ale wszystko w swoim czasie :-) }>
Neo jest offline  
Stary 06.07.2001, 21:54   #3
woitas
αρχή
 
Avatar użytkownika woitas
 
Data rejestracji: 16.06.2001
Lokalizacja: Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
Posty: 4,909
woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>woitas wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Mickey (06-07-2001 19:23):
Sory że off-topic ale musiałem się pochwalić (a skoro zdanie matury było to czemu nie o przyjęciu na studia)

Otóż od 1.X.2001 rozpocznę naukę na Politechnice Śląskiej w Gliwicach na Wydziale Automatyki, Robotyki i Informatyki na kierunku: no zgadnijcie
oczywiście Informatyki }>}>}>

PS: Czy ktoś zna jakieś tanie bary/puby w okolicy ul.Akademickej 16
Serdeczne i szczere kondolencje. Nie wiesz, na co sie porwales...
woitas jest offline  
Stary 06.07.2001, 22:29   #4
Callisto TM
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 02.11.2000
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Posty: 157
Callisto TM zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
To cool, radze juz przygotowac nagryware na duze obciazenie ;-)
__________________
Pozdrawiam, Callisto.
Callisto TM jest offline  
Stary 07.07.2001, 10:08   #5
Mickey
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 28.05.2001
Posty: 178
Mickey zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Właśnie się dowiedziałem że mam wybór:
a) mogę studiować na polibudzie w Gliwicach
b) mogę studiować na polibudzie we Wrocławiu
Na obu uczelniach oczywiście Informatyka

Czy ktoś mógłby mi doradzić którą uczelnię mam wybrać i najlepiej poprzeć to jakimiś FAKTAMI

PS: Woitas dlaczego tak uważasz podobno Informatykę jest łatwiej skończyć niż Telekomunikację (czyt. mniej wykolejeńców psychicznych do przejścia)
Mickey jest offline  
Stary 07.07.2001, 10:29   #6
JJ
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 28.01.2001
Posty: 121
JJ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Mickey (06-07-2001 19:23):
Sory że off-topic ale musiałem się pochwalić (a skoro zdanie matury było to czemu nie o przyjęciu na studia)

Otóż od 1.X.2001 rozpocznę naukę na Politechnice Śląskiej w Gliwicach na Wydziale Automatyki, Robotyki i Informatyki na kierunku: no zgadnijcie
oczywiście Informatyki }>}>}>

PS: Czy ktoś zna jakieś tanie bary/puby w okolicy ul.Akademickej 16
tak, faktycznie bylo o maturze, do tej pory sie ciesze

a co do dostania sie na studia to tez znam ten bol od ok. 3 tygodnii i rowniez do tej pory sie ciesze,
i mnie tez ludzie bez przerwy strasza, ze bedzie ciezko, ale ja mam na to sposob: rano wstajesz - dwie sety, humorek jest idziesz na polibudy, o 13 jest przerwa kolejna setka i przetrzymujesz do konca dnia. Gwarantuje Ci, ze jesli Cie wywala to bedziesz to mial tam gdzie slonce nie dociera

ja kolo swojej, to nie wiem gdzie sa za dobre puby, ale za to mety to wiem gdzie sa
JJ jest offline  
Stary 07.07.2001, 13:51   #7
Gozdek
Registered
 
Data rejestracji: 29.04.2001
Posty: 38
Gozdek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Otóż od 1.X.2001 rozpocznę naukę na Politechnice Śląskiej w Gliwicach na Wydziale Automatyki, Robotyki i Informatyki na kierunku: no zgadnijcie
oczywiście Informatyki }>}>}>
quote]

Czesc
Jako ze ja juz studiuje informatyke, to pozwole sobie dac Ci kilka dobrych rad...

Po pierwsze, takie studia to przede wszystkim programowanie, programowanie i jeszcze raz programowanie. Wiec jesli nigdy wczesniej nie pisales to radze: poswiec wakacje na nauke jakiegokolwiek jezyka (moze byc nawet BASIC ZX Spectrum . Chodzi o sama zasade i istote programowania oraz o umiejetnosc budowania algorytmow...

Po drugie, jesli nie lubisz programowania, to nie licz na to ze uda Ci sie jakos przebrnac. Obojetne jaka wybierzesz specjalizacje - sieci, intetnet czy bazy danych (nie mowiac juz o samym programowaniu) programowanie Cie nie ominie. Poznasz Jave, SQL itp...

Po trzecie: na informatyce jest duza konkurencja - kazdy chce udowodnic ze jest najlepszy - tak wiec o scioaganiu od kogos projektow itp. raczej zapomnij...

pozdrawiam i zycze powodzenia na studiach - naprawde ciekawy kierunek
Gozdek jest offline  
Stary 06.08.2001, 00:25   #8
swietlik
Gość
 
Posty: n/a
Ja jestem we Wroclawiu, na 5 roku. Powodzenia - tak popieprzonej uczelni nie znam, banda idiotow profesorow z ktorymi nie mozna pogadac. Zobaczysz co to znaczy zaliczyc "druty" i "uklady". Jak chcesz sie wiecej dowiedziec o polibudzie we Wroclawiu to pisz na maila.
Pozdrowionka:-))
 
Stary 06.08.2001, 08:25   #9
Ryu
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
swietlik (06-08-2001 01:25):
Ja jestem we Wroclawiu, na 5 roku. Powodzenia - tak popieprzonej uczelni nie znam, banda idiotow profesorow z ktorymi nie mozna pogadac. Zobaczysz co to znaczy zaliczyc "druty" i "uklady". Jak chcesz sie wiecej dowiedziec o polibudzie we Wroclawiu to pisz na maila.
Pozdrowionka:-))
Hmmm... zacznijmy od tego ze jeszcze nie wiemy na jaki wydzial sie kolega dostal, Elektronike czy Informatyke i Zarzadzanie... Z tego co wiem od znajomych, to na IZ jest spoko, natomiast potwierdzam, ze na Elektronice druty dadza Ci popalic >:->> Ale kto przejdzie druty, ten nie musi sie juz martwic reszta Osobiscie polecam Wrocek i to wcale nie dlatego ze tutaj mieszkam... po prostu wroclawska polibuda jest wyzej w rankingu, a to Ci sie pozniej przyda, teraz jest wysyp swiezo upieczonych studentow z branzy IT i zanim wyrobisz sobie renome praca, to trzeba sie czyms w cv wyrozniac...
Jesli chcesz wiecej informacji to rowniez zapraszam na @, mam tez w pracy wielu znojomych po IZ, wiec tez moge sluzyc informacja.
 
Stary 06.08.2001, 12:06   #10
zed
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 06.08.2001
Posty: 2
zed w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Gratulacje ty się dostałeś a ja już skończyłem
zed jest offline  
Stary 06.08.2001, 12:40   #11
black.devil
Gość
 
Posty: n/a
Gratulacje !!! Ja dopiero za rok i prawdopodobnie też na politechnike ale ... Częstochowską ;-)
 
Stary 06.08.2001, 13:00   #12
Mickey
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 28.05.2001
Posty: 178
Mickey zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Jak już powiedział swietlik Politechnika Wrocławska jest do du**. A dlaczego jest taka "renomowana" to zaraz wam przybliżę.
Otórz zrezygnowałem ze studiowania na tej "renomowanej" uczeli więc wysłałem do nich odpowiedni papierek, a oni jako "renomowana" uczelnia odesłali mi moje papierzyska. I wszystko było by wporządku gdyby nie fakt że wpłaciłem im 70 zł, wysłałem papiery w pięknej,wytrzymałej teczce i kopercie listem poleconym, a oni po prostu mnie okradli. Odesłali mi papiery (kasy zwrócić nie mogą bo to była darowizna ;-) ), ale tak oszczędzali że teczki odesłać nie mogli, dobrze że przynajmniej stać ich było na list polecony. I takim sposobem otrzymałem papiery z powrotem, wyglądające jak wyjęte psu z pyska >( .
Poza tym ta "renomowana" uczelnia ma nieaktualne strony WWW, a i próba zadzwonienia do wydziału Elektorniki skończyła się krótką rozmową z FAXem.
Słowem wszechobecna dzicz i nędza. Do tego nikt nie poczuwa się do odpowiadania na maile -> no bo nicby po co.

Oznajmiam wszem i wobec wybrałem -> Politechnikę w Gliwicach <-, współczuję tylko moim czterem kumplom którzy poszli do Wrocławia na Informatykę (wydz. Elektroniki) :o.

PS: Dostałem się na Wydział Elektroniki i cieszę się że zrezygnowałem. Przynajmniej będę studiował na uczelni której zależy na inteligencji studentów,a nie tak jak PWr, która przyjmuje ludzi na podstawie świadectw, a te jak wszyscy wiemy najlepsze mają goście z prywatnych ogólniaków (no bo co za problem zapłacić za ocenki swojego synaczka/córeczki).
Poza tym nie będę studiował w jakimś popowodziowym bagnie, u profesorów którym woda i druty uderzyły do głowy. I na dodatek będę studiował na wydziale Automatyki, Robotyki i Informatyka a nie na wydziale Elektronika, na którym ludzie głowią się nad drutami i praktyką w Stoczni G ;D a nie stricte Informatyką.

To tyle co mialem do napisania. Nie ma to jak renomowane uczelnie, które okradają gdzie i kogo się da
Mickey jest offline  
Stary 06.08.2001, 20:01   #13
obar
Forumator
 
Data rejestracji: 06.12.2000
Posty: 715
obar zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
6
Mickey jak mniemam idziesz teraz na pierwszy rok studiów ?
__________________
obar
obar jest offline  
Stary 07.08.2001, 00:23   #14
black.devil
Gość
 
Posty: n/a
off-topic - niech mi ktoś do cholery powie co wpisać żeby pojawiła się ta zielona morda ze złośliwym uśmiechem ;-)
 
Stary 08.08.2001, 07:53   #15
Ryu
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
Mickey (06-08-2001 14:00):
PS: Dostałem się na Wydział Elektroniki i cieszę się że zrezygnowałem. Przynajmniej będę studiował na uczelni której zależy na inteligencji studentów,a nie tak jak PWr, która przyjmuje ludzi na podstawie świadectw, a te jak wszyscy wiemy najlepsze mają goście z prywatnych ogólniaków (no bo co za problem zapłacić za ocenki swojego synaczka/córeczki).
moge Cie zapewnic ze Ci odpadaja juz na pierwszym roku ;-)

Cytat:
Poza tym nie będę studiował w jakimś popowodziowym bagnie, u profesorów którym woda i druty uderzyły do głowy. I na dodatek będę studiował na wydziale Automatyki, Robotyki i Informatyka a nie na wydziale Elektronika, na którym ludzie głowią się nad drutami i praktyką w Stoczni G ;D a nie stricte Informatyką.
hmmm... Wydzial elektroniki to elektronika, automatyka i robotyka, telekomunikacja i informa, studiujac na tym wydziale informe stajesz sie w sumie rowniez elektronikiem wiec druty tez trza sie nauczyc I bez przesady, kto sie przylozy do drutow, ten je zaliczy, a ze lubimy narzekac na wysoki poziom to juz normalne Ogolnie informa na Elektronice jest 'blizej sprzetu', jesli zalezy Ci na programowaniu to polecam inzynierie oprogramowania na wydziale IZ, ogolnie jest to o wiele przyjemniejszy dla studenta wydzial a i ile lasek sie w kolo kreci
 
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:17.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.