Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 30.11.2003, 15:08   #1
WgizmO
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika WgizmO
 
Data rejestracji: 30.11.2003
Posty: 20
WgizmO w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
DragonWriter 40x12x40x(Msi) Pomocy!

ostatnio wypalilem plytke 870mb przy pomocy overburning bo palilem plik ktory ma 814mb!! i co konsekwecja tego bylo padniecie chyba nagrywarki!! po wypaleniu pierwszej plytki hccialem wypalic druga bo pierwsza nagrana byla pozytywnie przy drugiej zaczool mi warjowac bufor nagrywarki gdyz bufor pc(hdd) non-stop 100% i ani procencika mniej! oczywiscie nie zamknol mi sesji wiec cd do dupy....potem chcialem wypalic zwykle cd 700mb i sie okazalo ze zamiast wypalac 24x gdzie mi to zajmowalo ok 3:00 minut to sie okazalo ze wypalalo mi 9:00 minut i na dodatek ****alo mi 3 cd bo nie zamyklalo mi sesji a wyskakiwal jakis dziwny komunikat! CZy to sprawka overburingu?czy wypalenie jedengo cd moglo mi skopac wypalarke? CZy upgrade biosu cos pomorze? Jesli tak to jak to zrobic gdyz mam xp a pod xp nima dosu , mam zassany firmware czyli biosa jak go zainstalowac posiadajac XP?
Na drugi dzien jak chcialem wypalac cd to mi wypalala ale bufor nagrywarki warjuje i zamiast cd wypalac mi 3 minuty wypala mi 9!!!

POMOCY!!
WgizmO jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 30.11.2003, 15:11   #2
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
XP sobie pewnie przestawil tryb transweru. Musisz odnalezc kanal IDE na ktorym jest nagrywarka w menadzerze urzadzen i go wyrzucic, po czym zresetowac kompa. Powinno dzialac.
pawelblu jest offline  
Stary 30.11.2003, 16:01   #3
/\/\cDrive
Mój żółw,Hellsing,LG FAN
 
Avatar użytkownika /\/\cDrive
 
Data rejestracji: 19.05.2003
Lokalizacja: San Andreas
Posty: 686
/\/\cDrive zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Może włączenie DMa coś Ci pomoże. Spróbuj, zawsze warto:http://www.cdrinfo.pl/cdr/porady/win...ptips.php3#dma
__________________
LG GCE8400B + Lite-On DVD-RW SOHW-1693S = Dobrze wypalona płyta
HAVE A NICE DAY
In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damnation. Amen.

/\/\cDrive jest offline  
Stary 30.11.2003, 19:23   #4
WgizmO
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika WgizmO
 
Data rejestracji: 30.11.2003
Posty: 20
WgizmO w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
DMA jest wlaczone od zawsze i po ponownym sprawdzeniu bylo wlaczone i sprawa sie powtarza bufor nagrywarki warjuje i gdyz powinna wypalac 3 minuty wypala 6 minut poniewaz bufor nagrywarki skacze nie wazne co nagrywam czy audio czy video czy data bufor skacze a bufor hdd nawet o procent sie nie zmienie i jest na 100%! MOZE NOWY BIOS NAGRYWARKI POMORZE? JAK GO przeinstalowac? zassalem ze stronki producenrta jakis bios ale co dalej jak XP nie posiada dosa??!!
WgizmO jest offline  
Stary 01.12.2003, 09:43   #5
Igloo
PiwoWar
 
Avatar użytkownika Igloo
 
Data rejestracji: 01.12.2003
Lokalizacja: Gdynia
Posty: 945
Igloo zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
witam
jeśli posiadasz dysk startowy win98 to i dos sie znajdzie :-) poprostu kopnij kompa z dyskietki i po problemie. poza tym jest w xp emulacja dowolnego środowiska od dosa do windozy xperjozy :-)
pozdrawiam
Igloo jest offline  
Stary 01.12.2003, 17:18   #6
WgizmO
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika WgizmO
 
Data rejestracji: 30.11.2003
Posty: 20
WgizmO w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
JAK NIBY DO **** MAM ODPALIC UPDEATA SPOD DOSA JAK PO PIERWSZE WINDA XP GO NIE POSIADA A PO DRUGIE NIEMAM SFORMATOWANEGO DYSKU W TRYBIE FAT32 WIEC JAKIM KORWA CUDEM CHCESZ TO ZROBIC??PYTAM DO **** CZXY KTOS MI POTREFI POMUC ALE CHYBA WATPIE PONIEWAZ NA TYM FORUM SIEDZA NOOBY KTORE NIECZAJA ZE XP POSIADA COS TAKIEGO JAK FORMATOWANIE HDD W TRYBIE INNYM NIZ FAT32! CZY JEST KTOS NA TYM FORUM CO POTRAFI MI POMUC? JAK ZROBIC UPDEATA BIOSU NAGRYWARKI SPOD XP?? BO NA LIVE UPDACIE DO MSI GOWNO JEST ZANDYCH OPCJI DO UPDATE BIOSU CDR-w
WgizmO jest offline  
Stary 01.12.2003, 17:22   #7
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Hahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Twoj poziom nie przystaje do forum (przynajmniej tego).
Igloo napisal to w tak lopatologiczny sposob ze nawet matol zrozumie.
pawelblu jest offline  
Stary 01.12.2003, 21:46   #8
WgizmO
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika WgizmO
 
Data rejestracji: 30.11.2003
Posty: 20
WgizmO w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
TY ALE WIESZ CO TO JETS FAT32 i NTFS?JAK ODPALASZ CZY Z DYSKIETKI CZY Z CD STARTOWEGO ROBI SOBIE DYSK wirtualny i nie widzi wogule zawartosci hdd!jest a: czyli wirtualny i d: czyli cd!przeciesz wiem co pisze bo widze co mam na kompie i co sie dzieje gdyby mi to dzialalo to bym sie z takim banalnym problemem nie pojawil na forum!!Niechce mie sie z toba klucic tylko lepiej mi powiedz jka to mam zrobic posiadajac NTFS i winde XP bez formatowania i przeinstalowania sytemu na fat32!!itp...
WgizmO jest offline  
Stary 01.12.2003, 22:54   #9
ApproachingEvil
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika ApproachingEvil
 
Data rejestracji: 09.08.2003
Lokalizacja: Gdańsk
Posty: 396
ApproachingEvil zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
a nie wpadles na pomysl ze plik z firmware mozna wrzucic na dyskietke i z dyskietki bootowalnej flashowac (najlepiej miec ten sam firmware na dwoch dyskietkach jakby sie okazalo,ze nagle jedna padla)
__________________
!!! LG GCE-8523B burns everything !!!
ApproachingEvil jest offline  
Stary 02.12.2003, 14:43   #10
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez ApproachingEvil
a nie wpadles na pomysl ze plik z firmware mozna wrzucic na dyskietke i z dyskietki bootowalnej flashowac (najlepiej miec ten sam firmware na dwoch dyskietkach jakby sie okazalo,ze nagle jedna padla)
Teraz zachodza skoplikowane procesy myslowe ...
pawelblu jest offline  
Stary 06.01.2004, 07:32   #11
Igloo
PiwoWar
 
Avatar użytkownika Igloo
 
Data rejestracji: 01.12.2003
Lokalizacja: Gdynia
Posty: 945
Igloo zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
procesy myślowe!!! nie zabijaj mnie smiechem
__________________
bibere humanum est, ergo bibamus niech Wasze najlepsze dni z przeszłości będą najgorszymi w przyszłości

darmowa muzyka

http://rtfm.killfile.pl/
Igloo jest offline  
Stary 07.01.2004, 02:06   #12
Lester
Bywalec
 
Avatar użytkownika Lester
 
Data rejestracji: 23.09.2003
Lokalizacja: Łomianki
Posty: 51
Lester w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
prosty poroces myślowy wciąż trwa i trwa, trybiki i całkiem duże tryby śmigają na paskach klinowych... aby tylko pary nie abrakło... heh.
a taki ładny artykuł powstaw dopiero co i pewnie też bez pożytku, bo bez zrozumienia przejdzie:
http://cdrinfo.pl/software/artykuly/...20040102200158
__________________
LTR 52327S
Lester jest offline  
Stary 07.01.2004, 08:49   #13
Adier
Bywalec
 
Data rejestracji: 04.12.2002
Posty: 34
Adier w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Smile

Wgizm0
Przejdz sie do lekarza i podlecz strzaskane nerwy, bo jak tak dalej pojdzie, to przy twoich nerwach nie dedziesz mial problemu ze sprzetem, bo go juz nie bedzie - DEMOLKA.

Nie uzywam XP, ale ciekawi mnie, czy jest mozliwe dobranie sie do sprzetu w taki dosowy sposob...
Adier jest offline  
Stary 07.01.2004, 09:29   #14
paput2000
lub po prostu Paput
 
Avatar użytkownika paput2000
 
Data rejestracji: 07.03.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 1,551
paput2000 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Adier
Nie uzywam XP, ale ciekawi mnie, czy jest mozliwe dobranie sie do sprzetu w taki dosowy sposob...
Przecież już wyżej ktoś napisał, że za pomocą rozruchu komputera z dyskietki systemowej z umieszczonym programem flaszującym i biosem. Dyskietkę systemową można stworzyć i pod XP (pliki wersji DOSa zgodne z tymi z winME)
Co prawda posiadając NTFS zawartości dysku nie zobaczymy, ale przecież chodzi tu o co innego
__________________
pozdrawiam
paput2000@o2.pl8)
ZX Spectrum + Elektron TV
paput2000 jest offline  
Stary 07.01.2004, 09:53   #15
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
jak sie czlowiek uprze i uzyje tak skomplikowanego narzedzia jak www.google.com to nawet spod dosa dostanie dostepdo partycji ntfs (readonly za damke, full dostep prawie 200 dolkow jesli dobrze pamietam cene ) tylko co to ma do flashowania napedow przeciez flashera mozna odpalic z dyskietki lub dysku wirtualnego dosu - trzeba go tylko tam wczesniej nagrac... skomplikowane, prawda?
nimal jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 08:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.