Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 11.09.2001, 11:31   #1
dekeilius
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 28.07.2001
Posty: 17
dekeilius w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
DVD Toshiba i ZWIS systemu :(((

Mam dvd toshiba SD-M1502 i jako cdrom dziala bez wiekszych problemow...choc czasem sie zawiesza...problem polega na tym ze przy odpalaniu muzyki i filmow DVD(czasami sie odpala czasami nie) zaczyna sie swiecis nieprzerwanie dioda dysku i tylko reset pomaga( dvd wisi na tasmie razem z dyskiem Baracuda II 20GB na drugiej tasmi ewisi sam Ricoh MP7120A...co to moze byc szukalem biosu nowego do DVD ale nie znalazlem(nie wiem czy ma czegos takiego)...zaczyna mnie to streowac...bo czasami zdaza si etak podczas nagrywania plytki...a wtedy...jak ktos ma pomysl bylbym dzwieczny))

Pozdrawiam!!!!
dekeilius jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 12.09.2001, 23:15   #2
gAzZzZoR
Kinetic
 
Avatar użytkownika gAzZzZoR
 
Data rejestracji: 09.04.2001
Lokalizacja: Rybnikkk
Posty: 607
gAzZzZoR zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
dekeilius (11-09-2001 12:31):
Mam dvd toshiba SD-M1502 i jako cdrom dziala bez wiekszych problemow...choc czasem sie zawiesza...problem polega na tym ze przy odpalaniu muzyki i filmow DVD(czasami sie odpala czasami nie) zaczyna sie swiecis nieprzerwanie dioda dysku i tylko reset pomaga( dvd wisi na tasmie razem z dyskiem Baracuda II 20GB na drugiej tasmi ewisi sam Ricoh MP7120A...co to moze byc szukalem biosu nowego do DVD ale nie znalazlem(nie wiem czy ma czegos takiego)...zaczyna mnie to streowac...bo czasami zdaza si etak podczas nagrywania plytki...a wtedy...jak ktos ma pomysl bylbym dzwieczny))

Pozdrawiam!!!!

Sugeruje wlaczycz/wylaczyc dma (standard)
gAzZzZoR jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:19.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.