Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 06.06.2002, 13:06   #1
he-man
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 06.06.2002
Posty: 4
he-man w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
dziwny problem z nagrywaniem...

Witam, mam dosc dziwny problem z nagrywaniem. Mam nagrywarke LG GCE-8320B (32x), gdy nagrywam plyty w audio, moja wieza ma problem z odgyraniem plyt, nie zawsze je 'widzi', jednak problem pojawia sie w przypadku Discmana, ktory w ogole nie odgrywa plyt, ktore sam nagralem. Co ciekawe gdy nagrywam plyty tego samego rodzaju u znajomych (LG 8x) to wszystko gra bez problemow. Takze nie jest to problem plyt, nagrywam wszystko z szybkoscia 8x w Nero 5.0. Wie ktos co moze byc przyczyna i jak zrobic, zeby jednak wieza i Disckman bez problemow czytaly mi plyty?
__________________
--\n he-man@go2.pl\n www.kobepage.prv.pl\n www.prsk.prv.pl
he-man jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 06.06.2002, 14:07   #2
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,620
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Nero 5.0 napewno nie obsluguje twojej nagrywarki, zainstaluj najnowsze Nero (5580).
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline  
Stary 06.06.2002, 15:05   #3
Victor
Bywalec
 
Data rejestracji: 19.12.2001
Posty: 30
Victor w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nagrywasz za szybko, niektóre napędy potrafią czytać szybko nagrane płytki, a niektóre - nie.
Moim zdaniem optymalna prędkość do nagrywania muzyki to x4. Co do różnych nagrywarek to chyba problem kalibracji głowicy lasera.
Pzdr, Victor
Victor jest offline  
Stary 07.06.2002, 16:49   #4
he-man
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 06.06.2002
Posty: 4
he-man w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ale jak dotad wszystkie plytki byly nagrywane 8x i jest dobrze, nawet kiedys nagrywalem 12x i tez gralo. Sprzet jest nowy.
Dzisiaj mialem okazje sprawdzic moje plytki na innym Discmanie i gralo dobrze, takze plyty sa wypalone poprawnie, ale z drugiej strony nie moze to byc do konca wina moje sprzetu, bo kiedy ktos inny mi wypalal to tez gralo. Takze moze cos z nagrywarka albo programem?
__________________
--\n he-man@go2.pl\n www.kobepage.prv.pl\n www.prsk.prv.pl
he-man jest offline  
Stary 08.06.2002, 14:39   #5
dragal
Forumator
 
Avatar użytkownika dragal
 
Data rejestracji: 28.02.2002
Posty: 875
dragal niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
niektore discmany maja slaba optyke ( zazwyczaj te tansze ) dlatego tez maja problem z odczytem plyt nagrywanych.
moze to tez byc spowodowane jakoscia nosnika.
__________________
Pozdrawiam dragal
dragal jest offline  
Stary 08.06.2002, 21:02   #6
he-man
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 06.06.2002
Posty: 4
he-man w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ale wlasnie moj problem polega na tym, ze Discman nie gra plyt nagranych moja nagrywarka. Gdy nagrywa je ktos inny, to gra. Od rodzaju plyty tez nie zalezy, bo sprawdzalem juz wiele roznych.
__________________
--\n he-man@go2.pl\n www.kobepage.prv.pl\n www.prsk.prv.pl
he-man jest offline  
Stary 09.06.2002, 10:51   #7
Pedros
Second variety
 
Avatar użytkownika Pedros
 
Data rejestracji: 11.01.2002
Lokalizacja: dziki wschód
Posty: 1,843
Pedros zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ja wiem, że moja odpowiedź idzie w drugą stronę ale... dlaczego upierasz się przy nero?
Są i inne progsy do nagrywania audio.
__________________
Pozdrawiam Pedros
Pedros jest offline  
Stary 09.06.2002, 22:29   #8
he-man
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 06.06.2002
Posty: 4
he-man w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nie upieram sie, ale juz sie do niego przyzwyczailem i wydaje mi sie najlepszy. Sprawdzalem rowniez inne programy, np. WinOnCd 5, ale nie bardzo, w kazdym razie to nie rozwiazalo mojego problemu.
he-man jest offline  
Dyskusja zamknięta

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 10:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.