Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 09.10.2002, 18:36   #1
Ciunio
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 06.10.2002
Lokalizacja: Toruń
Posty: 2
Ciunio w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Euro Plus +

Czy ktoś wie jak poprawnie zgrać Euro Plus + angielski lub niemiecki? Pozdrawiam CiunioEMAIL=ciunio@interia.pl]
__________________
Ciunio
Ciunio jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 09.10.2002, 19:38   #2
reszcz
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika reszcz
 
Data rejestracji: 23.05.2002
Lokalizacja: Piotrków Tryb.
Posty: 96
reszcz w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
jaką wersje co.Jest zabezpieczona czymś ale ConemCd bez problemu
reszcz jest offline  
Stary 09.10.2002, 19:57   #3
bubson
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika bubson
 
Data rejestracji: 03.07.2002
Posty: 185
bubson zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Re: Euro Plus +

Cytat:
Ciunio napisa***322;(a)
Czy ktoś wie jak poprawnie zgrać Euro Plus + angielski lub niemiecki? Pozdrawiam CiunioEMAIL=ciunio@interia.pl]

Cze!
Euro++ (mam nadzieje że chodzi o wersję Reward) jest zabezpieczone bodajże Secoromem (ale tylko pierwsza płytka). Bez problemu zgrasz go w Clone CD.
Pozdrawiam!
Bubson
bubson jest offline  
Stary 09.10.2002, 20:34   #4
Niewiem
Musztarda
 
Avatar użytkownika Niewiem
 
Data rejestracji: 10.03.2002
Posty: 38
Niewiem zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ustaw w Clone CD w ustawieniach wszytkie ptaszki ibedzie ci kazda plyte kopiowal na wiekszosci nagrywarek ja mam Teaca 8x i mi hula z securomami safe diskami i czego tam dusza zapragnie
__________________
Niewiem
czy redaktorzy graja w Textowki??
Niewiem jest offline  
Stary 09.10.2002, 21:11   #5
Plemnik
Forumator
 
Avatar użytkownika Plemnik
 
Data rejestracji: 05.04.2002
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 787
Plemnik zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Niewiem napisa***322;(a)
Ustaw w Clone CD w ustawieniach wszytkie ptaszki ibedzie ci kazda plyte kopiowal na wiekszosci nagrywarek ja mam Teaca 8x i mi hula z securomami safe diskami i czego tam dusza zapragnie
To nie jest dobre rozwiazanie!!!! Przykladowo w przypadku nagrywarki obslugujacej sprzetowo przegrywanie SD2.X zaznaczenie opcji 'wzmacniania slabych sektorow' prowadzi do stworzenia wadliwej/niedzialajacej kopii
__________________
Rozmowa dwóch ślepych koni: Stary, startujesz jutro w Wielkiej Pardubickiej? Nie widze żadnych przeszkód...
GG 773442
Plemnik jest offline  
Stary 09.10.2002, 21:18   #6
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,868
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Gdyby to bylo takie oczywiste to tworca clona wrzucilby to na stale do programu a nie dawal opcjonalnie do wyboru uzytkownikowi. Poza tym `intelligent bad sector scaner` tez moze namieszac
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline  
Stary 09.10.2002, 21:53   #7
Pio
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 24.06.2002
Posty: 159
Pio zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Pierwsze płyty (setup) są zabezpieczone Securom tylko nie wiem czy tym starym, czy nowym, ale kopię zrobisz bez problemu. A obraz najlepiej rób nagrywarą. W razie czego użyj opcji SZUKAJ na forum, bo ten temat był juz kilkanaście razy wałkowany.
Pozdrawiam
Pio jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 06:01.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.