Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 13.08.2004, 11:37   #31
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
to masz nowa nagryware i ten sam problem?bo sie chyba pogubilem w Twoim opisie
no ale chyba wlasnie tak
wiec po kolei - update biosu, lepsze plytki
czyszczenie odradzam bo stracisz gwarancje, a plyt czyszczacych to lepiej unikaj jak ognia
nimal jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 13.08.2004, 12:24   #32
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,871
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Chyba cos namieszales w instalkami nero. Wez no usun dokladnie wszystko co z nero zwiazane, w rejestrze tez, i zainstaluj na nowo tak jak pan bog przykazal.
A z nagrywarka, zebys sie nie wyglupil znowu w sklepie, skocz do kumpla i sprawdz na innym kompie.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline  
Stary 14.08.2004, 13:02   #33
Marton29PL
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 13.08.2004
Posty: 1
Marton29PL w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Fiksacja - raz a dobrze rozwiazmy ten problem...

Mam dokładnie ten sam problem. Ale nie podejrzewam że jest to problem sprzętowy. Nie mogłem nagrać danych w nero z powodu "session fixation error" - w winISO zrobiłem z plików obraz ISOwy i bez problemu wypaliłem te dane w Alcoholu.. i teraz bądż tu mądry i pisz wiersze
Marton29PL jest offline  
Stary 17.08.2004, 12:51   #34
szlaban
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 12.12.2002
Lokalizacja: Police
Posty: 13
szlaban w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Mam podobny problem z fiksacją ale tylko jak nagrywam pliki *.avi. Reszta idzie bezbłędnie. Można to jakoś obejść ? Nagrywarka to LG GCE-8320B.
szlaban jest offline  
Stary 17.08.2004, 13:18   #35
bakupl
Banned
 
Data rejestracji: 29.03.2004
Posty: 1,961
bakupl w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
A może macie jakieś zasilacze nie tegez? Mi się to raz zdażyło na HP CDWriter + 9310i jakies 3 lata temu...
bakupl jest offline  
Stary 18.08.2004, 11:09   #36
szlaban
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 12.12.2002
Lokalizacja: Police
Posty: 13
szlaban w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Marton29PL
Mam dokładnie ten sam problem. Ale nie podejrzewam że jest to problem sprzętowy. Nie mogłem nagrać danych w nero z powodu "session fixation error" - w winISO zrobiłem z plików obraz ISOwy i bez problemu wypaliłem te dane w Alcoholu.. i teraz bądż tu mądry i pisz wiersze
U mnie to rozwiązało problem.
szlaban jest offline  
Stary 09.09.2004, 16:11   #37
marek_marks
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 09.09.2004
Posty: 1
marek_marks w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Mam ngrywarke LG HL-DT-ST CD-RW GCE-8320B (zapis płyt CD-R max 32x, CD-RW 10x, odczyt 40x), system operacyjny Windows XP Profesional, Nero Burning Rom 6.3.1.17, ASPI v 1.7. Mam nagrywarke juz ponad 2,5 roku i do tej pory działała ona bez zarzutów. Ostatnio jednak przy nagrywaniu danych wyskakuje mi komunikat "fiksacja plików się nie powiodła". Dzieje sie tak prawdopodobnie przy nagrywaniu płyt CD-R, ponieważ ostatnio nagrwałem dane na CD-RW i wsystko było wporządku. Nie wiem co mam robić. Pomóżcie
marek_marks jest offline  
Stary 10.09.2004, 11:07   #38
Casta
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 20.07.2004
Posty: 9
Casta w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Rozwiązałem ten problem: po prostu windowsy na tech. NT NIE MAJĄ ASPI!!!! wystarczy tylko je zainstalować (cdrinfo.pl) tam znajdziecie i tyle!!!
Casta jest offline  
Stary 10.09.2004, 11:29   #39
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Casta - odkrycie roku co bysmy bez Ciebie zrobili...
sorry za ironie, ale chyba nie przeczytales pierwszego postu, drugiego postu i kolejnych... od tego sie zaczyna...
nimal jest offline  
Stary 20.09.2004, 23:16   #40
misio_pospolity
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 20.09.2004
Posty: 4
misio_pospolity w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Od paru dni mam ten sam problem - fiksacja.. cokolwiek ma to oznaczac.. Moja nagrywara LiteOn 52327S do tej pory spisywala sie bez zarzutu,ma jakies 9 miesiecy,wypalala mi plytki bez problemu no i nagle kupa.Niszczy wszystko na swojej drodze .Wyskakuje ten blad fiksacji(?), zarowno na lepszych (TDK) jak i na gorszych plytkach.Doprowadza mnie to juz do szalu.Przeczytalem te posty i wiele sie nie dowiedzialem,z porad wynika mniej wiecej tyle nie nikt nic do konca nie wie,czeski film,albo komus sie udalo jeno troche rozwiazac problem.A moze service pack 1 ktorego ostatnio zarzucilem do winXP pro tez cos bruzdzi
Jestem psychicznie zdruzgotany
misio_pospolity jest offline  
Stary 22.09.2004, 10:42   #41
misio_pospolity
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 20.09.2004
Posty: 4
misio_pospolity w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Po calodniowej ciezkiej walce "odzyskalem" swoja nagrywarke .Najpierw wywalilem stare Nero,zainstalowalem najnowsze - 6.3.1.25 - bez zmian.Plyty dalej sie kopcily.Pozniej wgralem sterowniki ASPI 4.71.Oczywiscie dalej nic nie trybilo,a nawet nie zainstalowaly sie poprawnie.Pozbylem sie ich i wrzucilem z kolei ForceASPI. N-ty reset z kolei a nagrywarka jak wywalala blad fiksacji/tudzien inny z niemozliwoscia zakonczenia sciezki tak wywalala dalej.Z braku lepszych pomyslow w menedzerze urzadzen wyrzucilem obydwa napedy,cd-rw i cd-rom.Resecik ,xp zainstalowal je podobnie i co? - oczywiscie kupa.Dalej bledy.Pozniej zrobilem jeszcze jakis przypadkowy restart i z glupia frant postanowilem nagrac plytke audio........... nagrała sie bez bledu .I robi to dalej bezproblemowo,zarowno zwykle cd jak i rw.
Nie wiem jakim cudem to zadzialalo,mam nadzieje ze ten błogi stan potrwa jak najdluzej
misio_pospolity jest offline  
Stary 22.09.2004, 12:51   #42
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Myślę, że to jednak to usunięcie napędów pomogło. Najlepiej usunąć cały kanał z napędem. U mnie to zazwyczaj pomagało, jak jeszcze miałem starego Teaca
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline  
Stary 21.10.2004, 13:32   #43
misio_pospolity
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 20.09.2004
Posty: 4
misio_pospolity w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nagrywarka niestety nie pociagnela zbyt dlugo .Po kilku tygodniach normalnego wypalania plyt znow sa problemy.Blad fiksacji juz sie nie pokazuje w Nero.Za to sa po staremu bledy zapisu,niemoznosc zakonczenia sciezi.Do tego dziwnie "rzegota" jak odczytuje plyty,zwlaszcza rw.Niby nagrywa plytke bez bledu po czym sie okazuje ze nie mozna jej odczytac,w calosci lub czesci.Sprawdzalem odczyt zapisanych przeze mnei plyt na czytnikach kumpli.Mam dosc tej szopki,zanosze ja do serwisu........ niech z nia kombinuja,albo dadza mi nowa,gwarancja jeszcze jest.
misio_pospolity jest offline  
Stary 22.10.2004, 17:45   #44
fjk
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 22.10.2004
Posty: 1
fjk w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
re

U MNIE TO SAMO

Mam WinXP, najnowszy bios na plycie gl. najnowszy do nagrywarki (TEAC W516BE), najnowsze nforce drivers 5.10. Nero 6.3.1
Nie wiem juz co robic. Nagrywarka jakby sprawna, bo czyta wszystkie plyty,
wiecej nawet bez problemu nagrywam RW , jednak R nie moge fixation error.
buuu pomocy. Probowalem usuwac kontroler dyskow. Podlaczalem w roznych konfiguracjach na roznych tasmach....
fjk jest offline  
Stary 09.12.2004, 00:10   #45
justynaaa
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 08.12.2004
Posty: 2
justynaaa w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Unhappy

Witam!
Jak widać jestem dziewczyną i nie orientuję się w kompach tak jak wy. Otoz mam problem, ze gdy nagrywam zwykle plyty to gdy sie nagra 2% wyskakuje mi blad oczywiscie "fiksacja", a na rw w 52%. Nie wiem co robić. Mam win 98 se a nagrywarke od dwoch miesiecy. moja nagrywarka to samsung rw 52 32 52. bylabym wdzieczna za fachowa porade.
justynaaa jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:10.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.