Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 09.12.2004, 09:14   #46
misio_pospolity
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 20.09.2004
Posty: 4
misio_pospolity w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Howgh.
Wiec moj problem fiksacji rozwiazal sie tak, iz.... z serwisu wrocilem z nowa nagrywarka.Na ktora zreszta musialem czekac ponad dwa tygodnie,dostalem w ogole inny model niz moj liteon 52327S.Teraz jest to SOHR 5238S.No coz,grunt ze nagrywa.Nie mialem sily meczyc sie z cfaniakiem z serwisu ani czekac kolejne 2tyg.Na wlasne reke nie udalo mi sie rozwiazac problemu z bledami fiksacji,panowie z serwisu widac tez nie dali rady i poszli po najmniejszej linii oporu.
Justynie radze skorzystac ze wskazowek z wczesniejszych postow z tego forum ,moze Ci sie uda "reanimować" naped.A jak nie - do serwisu.Pewnie nie naprawia ale dadza nowy sprzet.Ktory najprawdopodobniej bedzie hulał
Pozdrawiam wszystkich walczacych.
misio_pospolity jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 09.12.2004, 09:50   #47
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez justynaaa
Witam!
Jak widać jestem dziewczyną i nie orientuję się w kompach tak jak wy. Otoz mam problem, ze gdy nagrywam zwykle plyty to gdy sie nagra 2% wyskakuje mi blad oczywiscie "fiksacja", a na rw w 52%. Nie wiem co robić. Mam win 98 se a nagrywarke od dwoch miesiecy. moja nagrywarka to samsung rw 52 32 52. bylabym wdzieczna za fachowa porade.
Na razie to nic nie widać

Tylko imię masz wpisane dziewczęce

A na twój problem wpierw spróbuj TEGO

Razem z TYM

VIZZARD jest offline  
Stary 09.12.2004, 10:32   #48
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez VIZZARD
Na razie to nic nie widać

Tylko imię masz wpisane dziewczęce

A na twój problem wpierw spróbuj TEGO

Razem z TYM

VIZZARD moze gdzies bylo zdjecie a my je przeoczylismy
Kod:
Jak widać jestem dziewczyną
:\
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline  
Stary 09.12.2004, 11:02   #49
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez icemac
VIZZARD moze gdzies bylo zdjecie a my je przeoczylismy
Kod:
Jak widać jestem dziewczyną
:\
Gdzie, gdzie?!?

VIZZARD jest offline  
Stary 09.12.2004, 11:40   #50
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez VIZZARD
Gdzie, gdzie?!?

musimy sie spytac justynyyy
a na dobre peszego poczatki jak jest dziewczyna
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline  
Stary 09.12.2004, 16:41   #51
justynaaa
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 08.12.2004
Posty: 2
justynaaa w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
No więc dziękuję bardzo. POMOGŁO aha a w to, że jestem dziewczyną musicie uwierzyć mi na słowo Pozdrawiam.
justynaaa jest offline  
Stary 10.12.2004, 11:26   #52
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez justynaaa
No więc dziękuję bardzo. POMOGŁO aha a w to, że jestem dziewczyną musicie uwierzyć mi na słowo Pozdrawiam.
You're Welcome!

VIZZARD jest offline  
Stary 10.12.2004, 11:32   #53
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez justynaaa
No więc dziękuję bardzo. POMOGŁO aha a w to, że jestem dziewczyną musicie uwierzyć mi na słowo Pozdrawiam.
tak na slowo ty my chyba nawet sobie nie wierzymy

co nie VIZZARD
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline  
Stary 10.12.2004, 12:03   #54
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez icemac
tak na slowo ty my chyba nawet sobie nie wierzymy

co nie VIZZARD
No właśnie!

Można mieć mieszane uczucia

Właściwie ktoś może się podszywać pod kobiety

Uzyskując dodatkowe względy i rychłą pomoc

Tak to już jakoś jest
VIZZARD jest offline  
Stary 13.12.2004, 09:07   #55
Jelon
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Jelon
 
Data rejestracji: 12.12.2004
Lokalizacja: Żory
Posty: 7
Jelon w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
u mnie jest tak jak ktos wczesniej napisal
bo pozniej sprawdzilem nie moge wypalic filmu ktory zajmuje 700 MB (to napewno a nie wiem jak z mniejszymi) natomiast wszystko inne moge wypalic normalnie. Chociaz tyle dobrze
__________________
... prawdziwi prawdziwymi a nie chorymi podróbkami
ale czasami prawdziwek od fałszywki bardziej rani ...
Jelon jest offline  
Stary 13.12.2004, 16:13   #56
Jelon
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Jelon
 
Data rejestracji: 12.12.2004
Lokalizacja: Żory
Posty: 7
Jelon w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez szlaban
Mam podobny problem z fiksacją ale tylko jak nagrywam pliki *.avi. Reszta idzie bezbłędnie. Można to jakoś obejść ? Nagrywarka to LG GCE-8320B.
Cytat:
Napisany przez Marton29PL
Mam dokładnie ten sam problem. Ale nie podejrzewam że jest to problem sprzętowy. Nie mogłem nagrać danych w nero z powodu "session fixation error" - w winISO zrobiłem z plików obraz ISOwy i bez problemu wypaliłem te dane w Alcoholu.. i teraz bądż tu mądry i pisz wiersze
Cytat:
Napisany przez szlaban
U mnie to rozwiązało problem.
Mam tez ten sam problem z tym ze u mnie wyglada to tak:
zrobilem sobie obraz ISO (w UltraISO) wypalilem go spod tego programu (wtyczka do Nero ) i na koncu nagrywania wysypalo mi blad ze "Nagrywanie zakonczylo sie niepowodzeniem" ale plytke da sie odczytac
Nastepnym razem sprobuje wypalic to w czyms innym

Ale wniosek jest taki ze mozna robic obrazy ISO albo jakies inne a pozniej wypalac plik obrazu :-)
__________________
... prawdziwi prawdziwymi a nie chorymi podróbkami
ale czasami prawdziwek od fałszywki bardziej rani ...
Jelon jest offline  
Stary 13.12.2004, 17:14   #57
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Jelon
na koncu nagrywania wysypalo mi blad ze "Nagrywanie zakonczylo sie niepowodzeniem" ale plytke da sie odczytac
Ten "fenomen" jest już znany nie od dziś
I to nie wiem nawet czy nie poruszany w tym temacie

Nie chce mi się go czytać - chyba kiedyś nawet coś w nim pisałem


Cytat:
Napisany przez Jelon
Ale wniosek jest taki ze mozna robic obrazy ISO albo jakies inne a pozniej wypalac plik obrazu :-)
No brawo!

Nie jest to chyba myśl twórcza?

Bardziej pasuje to jako stwierdzenie zaczerpnięte z kanonów nagrywania

Czyli podstaw

Czyli czegoś co powinniśmy po prostu wiedzieć, biorąc się za nagrywanie

A nie starać się być odkrywcą rzeczy oczywistych
VIZZARD jest offline  
Stary 13.12.2004, 18:12   #58
Jelon
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Jelon
 
Data rejestracji: 12.12.2004
Lokalizacja: Żory
Posty: 7
Jelon w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
no spoko tylko nie wszyscy musza byc znawcami nagrywarek albo chociaz znawcami podstawowych rzeczy
ja na przyklad nie wpadl bym chyba sam na to ze moge sobie obraz plyty zrobic a pozniej go wypalic bo jestem lama jezeli chodzi o nagrywanie i glownie to wkladam plytke do napedu, wrzucam to co chce nagrac na okno kompilacji i tyle i jak do tej pory to zawsze sie nagrywalo :-)
dopiero jak nadszedl czas problemow musialem szukac czegos konkretnego
takze nie dla wszystkich rzeczy oczywiste sa az tak oczywiste jak dla innych

a co do fenomenu to wiem ze nie jest to nic nowego ale myslalem ze jak nie wypalalo mi normalnie a przy nagrywaniu z obrazu wysypalo mi blad to nic z plytki nie bedzie
__________________
... prawdziwi prawdziwymi a nie chorymi podróbkami
ale czasami prawdziwek od fałszywki bardziej rani ...

Ostatnio zmieniany przez Jelon : 13.12.2004 o godz. 18:14
Jelon jest offline  
Stary 13.12.2004, 18:25   #59
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Jelon
ja na przyklad nie wpadl bym chyba sam na to ze moge sobie obraz plyty zrobic a pozniej go wypalic bo jestem lama jezeli chodzi o nagrywanie i glownie to wkladam plytke do napedu, wrzucam to co chce nagrac na okno kompilacji i tyle i jak do tej pory to zawsze sie nagrywalo :-)
Pewnie nikt sam by na to nie wpadł

Dlatego tak ważne jest przed pisaniem czytanie

Choćby tak dobrego forum jak cdrinfo
VIZZARD jest offline  
Stary 19.05.2005, 20:02   #60
Blade-mrn
Bywalec
 
Avatar użytkownika Blade-mrn
 
Data rejestracji: 27.01.2004
Posty: 70
Blade-mrn w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Unhappy

Ja też mam problem z fiksacją robiłem wszystko co tu opisaliście usówanie kontrolerów instalowaie sterowników ASPI itd. i nic mi nie pomogło a nagrywarka działa bo podłączyłem ją u mojego kumpla i wypala normalnie czym to może być spowodowane
Blade-mrn jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 13:28.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.