Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 17.07.2002, 11:15   #1
Niewiem
Musztarda
 
Avatar użytkownika Niewiem
 
Data rejestracji: 10.03.2002
Posty: 38
Niewiem zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Gwaracja TEAC'a

Mam małe pytanko kiedyś troszke hmm uszkodzilem tacke mojej nagrywarki - teac 8x bo byla otworzana a ja na luzko mialem plytke do nagrania.. i zachaczylem o tacke jak wstawalem. Teraz przy wysuwaniu troszke sie rusza (zachaczylem tak ze wogule sie nie ruszala i musialem wpychac i cos strzelilo...) mam pytanie czy to ma wplyw na zywotnosc nagrywarki? Czy mozna to jakos zaniesc na gwaracje ? Kolega mi mowil ze moge powiedziec ze nagrywarka po prostu sama stanaela w poprzek wiec ja ja popchnolem i teraz sie tak telepocze
__________________
Niewiem
czy redaktorzy graja w Textowki??
Niewiem jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 17.07.2002, 12:20   #2
dARIO!
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika dARIO!
 
Data rejestracji: 01.03.2002
Posty: 112
dARIO! zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Uszkodzenia mechaniczne z zasady nie są objęte gwarancją. Zawsze jednak możesz zapytać w serwisie udając oczywiście całkowicie niewinnego użytkownika. Problemy zaczęłyby Ci się jeżeli ta nagrywarka nawaliłaby faktycznie. Pamiętaj - muszą udowodnić, że ewentualna awaria jest następstwem uszkodzonej tacki.
dARIO! jest offline  
Stary 18.07.2002, 18:15   #3
maareczek
Bywalec
 
Data rejestracji: 17.07.2002
Posty: 30
maareczek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
podzielam zdanie mojego przedmowcy. idz do servisu i udawaj glupa ze nie wiesz co sie stalo, mow ze podzczas wysuwania ci sie zaciela i koniec a teraz cos szyflada szwankuje.tylko nie mow ze ja wpychales na sile tylko ze ja lekko pchnales i sie wsunela. nie udowodnia ze to twoja wina - wada mechanizmu wysuwajacego i koniec a propo zywotnosci nagrywarki: tacka ma za zadanie tylko i wylacznie podac plytke napedowi i ja pozniej wysunac, nic pozatym, tacka nie bierze uzialu podczas nagrywania ani nie chroni plyty ani jej nie przytrzymuje podczas odczytu czy wypalania.PS> ja bym sie pokusil samemu na naprawe ale jak masz garancje to wal smialo do servisu
maareczek jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 11:25.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.