Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 23.06.2001, 08:56   #1
Ogi
Gość
 
Posty: n/a
Help Philips 3610

Witam.
Juz kiedys pisalem, ze mam problem z nagrywaniem na Philipsie cdd 3610.
No coz podejrzewany byl dysk a konkretnie bad sectory. NIestety wyminilem na inny i jest nadal to samo. Nie nagrywa a konkretnie:
1. Na plytkach - 700 po zapelnieniu bufora wywala komuniat "area is full" lub dane naplywaly zbyt wolno i nic sie nie nagra. Czas jaki pokazuje stoi w miejscu i nic sie nie dzieje (WinOnCD 3.8)
2. Na 650 nagra ale nie zamknie sesji pomimo, ze jest ona zaznaczona. Pozniejsze zamkniecie sesji juz nie wchodzi w rachube poniewaz nie chce takiej operacji wykonac.
3. I to jest najdziwniejesze. Gdy nagrywam na plytach 650 CD-RW to nie ma problemu. Spokojnie plyte nagra i zamknie sesje.

I co Wy na to? Prosze o pomoc bo ta chce sprzedac. W tej chwili mam tez TEAC CD-W58E i chodzi naprawde swietnie.
 

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 23.06.2001, 12:19   #2
demon
Bywalec
 
Data rejestracji: 18.10.2001
Posty: 30
demon w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Znam ten ból bo sam kiedyś posiadałem Philipsa 3610 przez 2 lata i to były lata męki . Miałem ten sam problem, że nie zamykało mi sesji ale nagrywarke naszczęscie szybko opchnąłem kolesiowi który wymienił sobie laser na nowy i chwile u niego działała
demon jest offline  
Stary 13.03.2002, 12:05   #3
DRPP
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 13.03.2002
Posty: 18
DRPP w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
do Demon
Skąd ten koleś miał nowy laser? Też takiego szukam
DRPP jest offline  
Stary 14.03.2002, 08:46   #4
obar
Forumator
 
Data rejestracji: 06.12.2000
Posty: 715
obar zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
dziwne jak mogły dane napływać zbyt wolno skoro to x2 chyba ze dysponujesz 386 a z tą nagrywarką juz tak jest ze to są pierwsze objawy jej konca... dziwne ale coż ...radze Ci ja opchnąć jak najszybciej bo poxniej już bedzie za późno...

czasem nawet wymiana lasera nie skutkuje...tak dziwna nagrywarka.. też ją miałem ..szczęsliwie mi nie padła ale spyliłem ja póki była jeszcze na gwarancji...
obar jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 12:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.