Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 03.11.2005, 14:58   #1
Mati2206
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 01.11.2005
Posty: 3
Mati2206 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Exclamation Problem z TMPGEnc Plus !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!

Mam pytanie z kąd mam wziąć ten profil Other -> MVCD (PAL 352x288)[U] bo nie moge nic ustawić Prosze o pomoc .I jeszcze jedno jaką wersjię VirtualDubMod użyć bo wyskakuje mi że nie znaleziono jakiegoś pliku pomużcie szybko proosze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Prosze!!!!!!!!!!!!!!!!
Mati2206 jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 03.11.2005, 15:12   #2
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,435
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Mati2206
[...] nie znaleziono jakiegoś pliku pomużcie szybko proosze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Prosze!!!!!!!!!!!!!!!!
Po co tyle wykrzykników?

A co do "jakiegoś" pliku to użyj "jakiejś" innej wersji, tu nikt nie jest jasnowidzem (przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo).
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline  
Stary 05.11.2005, 04:50   #3
anciol
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika anciol
 
Data rejestracji: 06.08.2005
Lokalizacja: Polska
Posty: 113
anciol zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
http://forum.cdrinfo.pl/showthread.php?t=47560 poszukaj a znajdzisz tutaj odpowiedź na swoje pytanie Miałam ten sam problem.
Pozdro
anciol jest offline  
Stary 05.11.2005, 08:33   #4
PIOTR34
..: DVD-VIDEO :..
 
Avatar użytkownika PIOTR34
 
Data rejestracji: 20.08.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 2,069
PIOTR34 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Mati2206
Mam pytanie z kąd mam wziąć ten profil Other -> MVCD (PAL 352x288)[U] bo nie moge nic ustawić Prosze o pomoc .I jeszcze jedno jaką wersjię VirtualDubMod użyć bo wyskakuje mi że nie znaleziono jakiegoś pliku pomużcie szybko proosze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Prosze!!!!!!!!!!!!!!!!
Eh... ślepy chyba nie jesteś!!! dałem Ci odpowiedź --> TU po otworzeniu linka (chyba masz kółko w myszce) zjedź na dół strony i w załączniku znajdziesz to czego szukasz.
__________________
Pozdrowionka
Regulamin forum:
DVD2SVCD - Poradnik

PIOTR34 jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:02.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.