Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 22.10.2002, 08:44   #1
Stavros
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 22.10.2002
Lokalizacja: ble
Posty: 1
Stavros w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Question HP 8290+ co to za model i czy da sie go podrasowac ;)

Mam wlasnie taka nagrywarke, a na stronie hp nic o niej nie znalazlem, jakby nie istniala. Na pudelku mam napisane 8250i (4x 4x 24x), ale bios kompa i winda 2k pokazuje 8290. Na przednim panelu mam napis 8200 series, na naklejce od spodu: H/W version 02, F/W version 1.3C, made in Philippines, june 2000(lipiec). Na pudelku i naklejce jest tez numer C4464-81010. Jesli ktos ma taka sama nagrywarke i wie jaki i gdzie jest do niej nowy bios niech da znac... ps. moze ktos z was wie cos na temat "przyspieszania" tego modelu. Probowalem tej metody:
//-----------------------------------------
Convert the HP8250 or HP9100 to Sony HP9300

"...HP 8250i can do more then 8x. I used Sony***8217;s Updcrx21.exe (dos) to upgrade my 8250i (4/4/24) to 9300-series (10x4x32) and it works GREAT!!! This is the way to do it:
Download the Hewlett Packard 9310-firmware
Download the Sony dos-flasher. (the 1.0n firmware)
//-----------------------------------------
...ale z takim skutkiem:
now checking file ....... good!!
now updating.... NG
error ( write buffer Mode 7 )

sprawdzalem dwa razy i dwa razy ten sam blad, nagrywarka w dalszym ciagu dziala poprawnie...

metody z tej strony, "Przeróbka HP8250i na HP 9100" nie probowalem, bo skoro tamta nie dzialala, to pomyslalem, ze 8250i i 8290 to moga byc dwie zupelnie inne nagrywarki... no moja jest produkowana w filipinach nie w malezji ma to jakies znaczenie?? i czy ktos zna roznice dzielace te nagrywarki, albo wie jak ta moja przyspieszyc... niech odpisze. dzieki wszystkim pa.
Stavros jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.