Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 27.08.2020, 21:11   #1
AlBundy
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 27.08.2020
Posty: 2
AlBundy w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ilosc mozliwa do nagrania plyty cd r

Hej,
właśnie pierwszy raz się zabrałem za nagrywanie muzyki do samochodu wszystko przygotowałem pliki mp3 które łącznie ważyły 540MB. Po nagraniu okazalo się, że nagrały się tylko 22 piosenki (razem jakieś 140 było). Jak to jest możliwe, że więcej nie mogło się nagrać? Czy coś źle robiłem? Ogólnie czytałem, że na płytę wejdzie max 80 minut audio ale wagowo powinno moje wejść. Nagrywałem bez żadnego programu (przez Windows) z prędkością x8.

Potwierdźcie mi, czy jest nadzieja czy dalej się muszę męczyć z transmiterem.

Z góry dzięki za pomoc.
AlBundy jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 27.08.2020, 21:14   #2
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
No jak nagrywasz jako CD Audio to na więcej piosenek nie licz. Nagraj te MP3 jako zwykłe dane i będzie ok, o ile twoje radio w samochodzie obsługuje MP3
__________________
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.08.2020, 21:50   #3
AlBundy
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 27.08.2020
Posty: 2
AlBundy w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Chwila, w którym momencie mogę to ustawić? Na poczatku mam jako odtwarzacz cd/dvd lub flash usb to wiadomo, że to pierwsze trzeba ale potem jak daje nagraj i ustawiam predkosc to przechodzi mi to do windows media playera a potem jest rozpocznij nagrywanie. Chyba, że tym razem lepiej skorzystać z jakiegoś darmowego programu do nagrywania Mam radio cd navi 70 warto sprobować jeszcze raz

Edit: dobra juz znalazlem ja wzialem cd audio a teraz trzeba spróbować cd z danymi

Ostatnio zmieniany przez AlBundy : 27.08.2020 o godz. 22:14
AlBundy jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.08.2020, 22:51   #4
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Po pierwsze czy twój odtwarzacz obsługuje MP3
Jak nie to po naście piosenek na płytę i basta
Jak obsługuje to nagrywasz płytę jako dane a nie audio, jak Ci już MGIT napisał i tyle
Wybór trybu nagrania masz na samym początku tworzenia płyty do nagrania
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.08.2020, 09:08   #5
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,685
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Dopiero od ~2006 cd navi 70 mialo kompatybilnosc z mp3 a to i tak w bardzo kaleki sposob, te radia sa BARDZO wybredne jesli idzie o jakosc nosnika i metody nagrywania. Znajac te problemy powaznie bym sie zastanawil czy nie latwiej kupic radio na androidzie i miec z glowy te preblemy.
__________________
Reballing, BGA, Reflow, Service of all consoles and devices. Based in IRELAND for all your needs.
misiozol jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.08.2020, 17:51   #6
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,399
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Albo transmiter FM, tyle że w powszechnym zalewie padliny niełatwo jest znaleźć coś co nie szumi/nie trzeszczy/itp.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
cd, ilosc, mozliwa, nagrania, plyty

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 13:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.