Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 26.07.2003, 15:19   #16
esem
OldBoy
 
Avatar użytkownika esem
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,863
esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Sprawdziłem, wszystko jest O.K.
Moja konfiguracja: win2kPLsp4, nero6.0.0.9, incd4.0.1.21, CD-RW Media store 700mb, 4-12X.
Żadnych problemów. 8)
__________________
ASUS DRW-24B3LT
esem jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 27.07.2003, 19:09   #17
Tabaluga
Bywalec
 
Avatar użytkownika Tabaluga
 
Data rejestracji: 16.06.2002
Lokalizacja: Małopolska
Posty: 51
Tabaluga zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
mam też problem z InCD 4.01.21 pod Nero 6.0.0.9 u mnie to InCD 4.01.21 wcale nie chciał uruchmić. przy uruchomieniu kompa wyświetlił mi komunikat:
"nie dało się podłącyć do systemu plików, InCD nie może być uruchomiony!"
Tabaluga jest offline  
Stary 27.07.2003, 21:14   #18
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
... ano właśnie, czyli jest problem z nowym InCD przynajmniej pod WinXP
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline  
Stary 12.09.2003, 19:14   #19
Ryszardek
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 10.09.2003
Posty: 10
Ryszardek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam!
Jestem całkiem nowy na tym forum, ale po przeczytsaniu kilku postów o InCD wersji4xx widzę, że nie warto tego trzymać na dysku. Mam gorącą prośbę, czy moglibyście mi podać linka do InCD 3.5.24, bo szukam już od kilku dni i nie mogę nic zassać. Znalazłem tylko jeden działający link na jakiejś francuskiej stronie, ale niestety do rozpakowania pliku potrzebne jest hasło. Z góry serdecznie dziękuję
Ryszardek jest offline  
Stary 12.09.2003, 19:49   #20
Marechi
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 04.09.2003
Lokalizacja: Gdańsk
Posty: 7
Marechi w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam

Trochę poszperałem i znalazłem proszę bardzo
Link: InCD 3.5.24.0
Marechi jest offline  
Stary 13.09.2003, 12:05   #21
Ryszardek
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 10.09.2003
Posty: 10
Ryszardek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Wielkie dzięki
Ryszardek jest offline  
Stary 13.09.2003, 15:24   #22
brzuszki
MAJSTER zlotowy
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika brzuszki
 
Data rejestracji: 23.06.2002
Lokalizacja: okolice Iławy
Posty: 1,015
brzuszki niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Marechi napisa***322;(a)
Witam

Trochę poszperałem i znalazłem proszę bardzo
Link: InCD 3.5.24.0
Oj tak tak !
Niech Ci Bożia nagrodzi to gromadką wiecznie głodnej dziatwy^_^
A poważnie dzięki,bo ciągle coś nie tak z tym INCD.Instaluję nówki,bo może bedzie lepiej i ...a stare już wcięło.

BTW kto używa DirectCD?
Pono można to uzywac bez instalacji WinonCD.
Pozdófka8)
brzuszki jest offline  
Stary 13.09.2003, 16:00   #23
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
zetox - koniecznie chcesz miec najnowsze - przeciez wiesz ze jest skopane?
nic nowego w tym programie juz dodac nie mozna (jak sie okazuje poza paroma bledami)

zreszta ja ciagle i nieustatnnie nie widze sensu zapisu pakietowego - ale tak wiem jestem inny
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline  
Stary 13.09.2003, 20:21   #24
Ryszardek
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 10.09.2003
Posty: 10
Ryszardek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
No i fajnie, zassałem wersję, którą chciałem i dalej "dupa". InCD pojawia się w tray`u z wykrzyknikiem i nic nie mogę zrobić oprócz przeczytania nr wersji . Może dlatego, że mam nero 6 xx? Chyba zaraz dojdę do wniosku, że zapis pakietowy tak naprawdę wcale nie jest mi potrzebny skoro do tej pory go nie miałem to może już tak pozostanie
Ryszardek jest offline  
Stary 13.09.2003, 22:11   #25
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
... ano InCD w wersji 3.5.24 źle pracuje pod Neronkiem szóstym, musiałbyś powrócić do serii 5.5.xx
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline  
Stary 13.09.2003, 22:13   #26
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
jakby byl sens przesiadki na 6...
nic nowego nie wniosl ten program (poza bledami)

odnosze wrazenie ze jak cos nei umie ugotowac kurczaka, nie blyska wszystkimi kolorami teczy i nie zajmuej 2gb ram to nie uznajecie tego za godne uzywania...
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline  
Stary 13.09.2003, 22:15   #27
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
brzuszki napisa***322;(a)
... BTW kto używa DirectCD?
Pono można to uzywac bez instalacji WinonCD.
Pozdófka8)
...można, ale tylko pod Windę 98/Me, to było bodajże directCD 5.0
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline  
Stary 13.09.2003, 22:31   #28
Marechi
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 04.09.2003
Lokalizacja: Gdańsk
Posty: 7
Marechi w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Zetoxa napisa***322;(a)
... ano InCD w wersji 3.5.24 źle pracuje pod Neronkiem szóstym, musiałbyś powrócić do serii 5.5.xx
U mnie działa pod 6.0.0.11 Ale rzeczywiście mogą pojawić się problemy (sam miałem) po tym jak wcześniej była zainstalowana nieszczęsna wersja 4.XX. Pewnie to "badziewie" raczy nas jakimiś pozostałościami po sobie
Spróbuj może odinstalować i ponownie zainstalować 3.5.24.0,
jak nie pomoże to pozostaje jeszcze ew. usunięcie w rejestrze (po odinstalowaniu) wszystkich wpisów związanych z InCD i ponowne zainstalowanie programu.
Życzę powodzenia
Marechi jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 05:52.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.