Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 03.08.2005, 04:08   #1
misiek-38
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika misiek-38
 
Data rejestracji: 21.04.2005
Posty: 1
misiek-38 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
InCD i utracone(?) dane..

Mam nagrywarke LiteOn LTR-40125s, używam Nero 6.6.0.14 oraz dołączonego do niego InCD. Co jakiś czas, podczas dogrywania danych na płytkę CD-RW firmy TDK paprzez wzmiankowanego InCD niby wszystko jest w porządku, jednak po wyjęciu płytki i próbie odczytania zawartości na moim kompie (tudzież jakimkolwiek innym..) pojawia się info że krążek jest PUSTY i jedynie sformatowany!!! Mam dwa systemy: Win98se i 2000sp4, próbowałem ze sterami ASPI i bez, próbowałem z innymi wersjami Nero - mimo że nie kasowałem płytki dane zniknęły!!! Płytki nie są stare, mają po 3-4 miesiące, zawartość też nie była zmieniana codziennie, zasilanie nie padło... Już nie chodzi mi o to dlaczego tak się dzieje (choć jest to nieco intrygujące), ale - JAK MOGĘ ODZYSKAĆ ZAWARTOŚĆ PŁYTKI!!!

Czy ktoś zna sposób??
Z góry dzięki za odzew

P,S. - przeszukując to forum pod hasłem "CD-RW" wyskoczyło mi ponad 100 stronek, jednak większość problemów dotyczyła odzyskania danych po formacie, a choćby podobnego wątku nie znalazłem..

Ostatnio zmieniany przez misiek-38 : 03.08.2005 o godz. 04:14
misiek-38 jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 04.08.2005, 10:47   #2
esem
OldBoy
 
Avatar użytkownika esem
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,863
esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>esem jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez misiek-38
Mam nagrywarke LiteOn LTR-40125s, używam Nero 6.6.0.14 oraz dołączonego do niego InCD. Co jakiś czas, podczas dogrywania danych na płytkę CD-RW firmy TDK paprzez wzmiankowanego InCD niby wszystko jest w porządku, jednak po wyjęciu płytki i próbie odczytania zawartości na moim kompie (tudzież jakimkolwiek innym..) pojawia się info że krążek jest PUSTY i jedynie sformatowany!!! Mam dwa systemy: Win98se i 2000sp4, próbowałem ze sterami ASPI i bez, próbowałem z innymi wersjami Nero - mimo że nie kasowałem płytki dane zniknęły!!! Płytki nie są stare, mają po 3-4 miesiące, zawartość też nie była zmieniana codziennie, zasilanie nie padło... Już nie chodzi mi o to dlaczego tak się dzieje (choć jest to nieco intrygujące), ale - JAK MOGĘ ODZYSKAĆ ZAWARTOŚĆ PŁYTKI!!!

Czy ktoś zna sposób??
Z góry dzięki za odzew

P,S. - przeszukując to forum pod hasłem "CD-RW" wyskoczyło mi ponad 100 stronek, jednak większość problemów dotyczyła odzyskania danych po formacie, a choćby podobnego wątku nie znalazłem..
Może jednak szukaj pod hasłem "InCD'
A tak a'propos InCD... Nie jest to najlepszy produkt NERO... 8 )
__________________
ASUS DRW-24B3LT
esem jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
InCD?? - nie czyta danych z płyt gadula007 Napędy optyczne CD 12 07.12.2005 14:48
Dane wypalone, ale sesja nie zakończona - jak odzyskać dane? misheque Napędy optyczne DVD 0 22.12.2004 21:11
utracone dane z HDD psawik Dyski twarde, SSD - Problemy, porady, software 11 15.05.2003 20:03
InCd 3.5.24.0 - problemów .. brak! (i jedno pytanie) pali Napędy optyczne CD 33 22.04.2003 17:42
DirectCD kontra InCD (nagrywanie pakietowe) c0rdat Napędy optyczne CD 1 23.04.2002 10:52


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:12.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.