Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 11.06.2002, 15:59   #1
Neo
Wasz Pan i wladca
 
Avatar użytkownika Neo
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 325
Neo zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Jak cos sciagnac z www.cdrinfo.pl?????????????????????

No jeszcze 2 minuty i mnie szlak trafi!!!!!!!! Czemu nigdy nie moge nic sciagnac z serwera cdrinfo.pl Co wy se jaja robicie czy co?? macie tylu stalych bywalcow i po jakiego gwinta ich tracic??!!!!!!!!!!!!!
Neo jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 11.06.2002, 16:42   #2
shephard
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 04.02.2002
Posty: 143
shephard zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
A jak sciagasz?
shephard jest offline  
Stary 11.06.2002, 16:48   #3
sobi1
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 10.12.2001
Lokalizacja: Południe
Posty: 352
sobi1 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
jak uzywasz jakiegos downloadAcceleratora lub getrighta to sprobuj go wylaczyc
sobi1 jest offline  
Stary 11.06.2002, 16:50   #4
boho
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 01.06.2002
Posty: 10
boho w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Mam ten sam problem. Wlasnie chcialem sciagnac sterowniki z CDRINFO i FlashGet po 100 probach zrezygnowal. Gdyby nie stale lacze zrezygnowalbym szybciej.
Pozdrawiam: Boho
boho jest offline  
Stary 11.06.2002, 17:23   #5
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
z niewiadomych powodow [wiadomych w sumie] serwer pyta o login i haslo [nie to ze nie mozna ich zdobyc - przeciwnie sa podane w kilku miejscach golym tekstem] ale czesc programow sciagajacych nie potrafi ich wydobyc...
mnie tez to nie powiem wku... bo NIGDY nie bede uzywal standardowego downloadera, ktory jest gorej niz glupi - a nic innego z crinfo mi nie ciagnie
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline  
Stary 11.06.2002, 18:04   #6
sobi1
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 10.12.2001
Lokalizacja: Południe
Posty: 352
sobi1 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
a prubowaliscie bez wspomagaczy sciagania?
sobi1 jest offline  
Stary 11.06.2002, 18:27   #7
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
tak - standardowy downloader dziala...
ale co z tego?!?
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline  
Stary 11.06.2002, 19:09   #8
Majonez
The Dark Admin Rises
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Majonez
 
Data rejestracji: 05.12.2000
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 1,774
Majonez zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
nie wiem dlaczego tak sie dzieje ale powiem Wam co sadze o wspomagaczach downloadu i ostatnio coraz czestszym spotykaniem sie na roznych stronach www informacji ze aby sciagnac pliki nalezy wylaczyc te programy

taki program probuje przyspieszyc sciaganie pliku przez jego podzielenie na czesci i rownoczesne sciaganie ale np na cdrinfo jest limit 5 polaczen z jednego ip w danym czasie no i jak go podzieli na 7 czesci to zonk bo nie moze sciagnac tych dwoch nadmiarowych

no i jak tak z 80 osob z takimi programikami chce cos sciagnac to daje razem 400 prob polaczenia z serwerem a limit jest 200 polaczen na raz wiec widac co sie dzieje



zaznaczam ze to jest moja prywatna opinia nie wiem co na to Misiek a to co tu powiedzialem to taka moja dedukcja jezeli sie myle to mnie poprawcie

a skoro systemowe sciagacze dzialaja wiec wszystko jest ok
__________________
M a j o n e z

- - - - - - - - - - - - - - - - - - info - - - - - - - - - - - - - - - - - -
66 zarejestrowany użytkownik
Pierwszy Moderator/Administrator
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Majonez jest offline  
Stary 11.06.2002, 19:57   #9
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
masz racje majonez, jest jednak pare ale:

wiekszosc (chyba wszystkie) nawiazuje polaczenia po kolei - ustawia jedno, pauzuje, ustawia drugie itp. NIGDY NARAZ - wlasnie aby uniknac sytuacji kiedy nie wiadomo ile uda sie otworzyc - i dopiero wtedy rusza (wyjatkiem sa programy nie dzielace segmentow juz na poczatku, ktore lacza i od razu sciagaja

problemem jest to ze taki sciagacz nawet ustawiony na 1 segment nie rusza - i jest to kwestia zlego przekazywania hasla do programow (albo zlego jego odbioru) - wyjasniam, aby odciazyc serwer [a kiedys tez dla zwiekszenia zyskow z reklam] na wiekszosci serwerow pliki sa do pobrania za okazaniem hasla - haslo to znajduje sie TYLKO w linkach do plikow umieszczonych na stronie i poprzez jego odpowiedni format przekazywane jest do programu sciagajacego - w ten sposob, czesto zmieniajac haslo mozna uniknac wykorzystywania naszego transferu - niestety zonk - cos z tym formatem jest nie tak bo nie wszystkie sciagacze widza jaki jest login i haslo (ostatnio zdesperowany musialem sam znalesc (chyba download/cdrinfo.pl - czy jakos tak)

to jedno, drugie to wylaczanie sciagaczy na innych stronach - wikszosc sciagaczy nie radzi sobie z cgi czy innym sprytnym sposobem udostepniania zbiorow - tylko calkowicie pasywny (wiec bez resumingu) systemowy sciagacz doczeka cierpliwie az caly skrypt sie wykona, przekreci sie licznik, wyswietli reklama itp. - getright od razu sciaga jakis skrypt...

zgadzam sie za to z tym limitem miejsc - tu zawsze bylo ciasno, ale po 2, 3 probie ruszalo...
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline  
Stary 11.06.2002, 21:01   #10
Neo
Wasz Pan i wladca
 
Avatar użytkownika Neo
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 325
Neo zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
ja sciagalem po jednym programie.... z akceleratorem downloandu i bez.... ciagle to samo.... nie mozna wyswietlic strony... albo podaj haslo i login....
Neo jest offline  
Stary 11.06.2002, 21:44   #11
ThanatoS
Silent Hunter ;)
 
Avatar użytkownika ThanatoS
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,924
ThanatoS zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ja ściągam Getright'em i nie ma problemu. Zawsze pobiera prawidłowo login i hasło, tylko czasami coś się dzieje z ftp.
ThanatoS jest offline  
Stary 11.06.2002, 21:53   #12
mac11
Bywalec
 
Avatar użytkownika mac11
 
Data rejestracji: 15.01.2002
Lokalizacja: Rzeszów i okolice
Posty: 42
mac11 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
uzywam zawsze flashget'a i nie mam żadnych problemów
jeśli flashget nie uaktywnia się automatycznie przy kliknięciu, to w opcjach można zaznaczyć (na zakładce Monitorowanie) opcję "Używaj ALT-a" i przy klikaniu na łącze trzymać wciśnięty prawy ALT.
działa to w większości przypadków
ja używam modemu więc gdybym nie miał możliwości przyśpieszenia ściągania, to bym chyba dał sobie spokój z plikami z tej strony
__________________
burn all CDs
mac11 jest offline  
Stary 11.06.2002, 23:13   #13
Misiek4
____
 
Avatar użytkownika Misiek4
 
Data rejestracji: 26.05.2000
Lokalizacja: Tarnow
Posty: 1,738
Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Jezeli serwer wywala: can't load user data to znaczy, ze sie wylozyl (zdarza mu sie to raz na jakis czas) i wtedy prosze o szybki cynk na majlem ) Niestety nie zawsze czloweik siedzi i sprawdza czy wszystko gra......
Sorki za problemy.

Pozdrawiam
Misiek4
Misiek4 jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:12.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.