Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 05.08.2000, 21:28   #1
Krzysio
Gość
 
Posty: n/a
Jak nagrać na CD-R***39a bootowalnego Windowsa 98?

Czy jest możliwe przegranie na płytkę zainstalowanego na HD Windowsa 98 w ten sposób, żeby startował tak jak z dysku. Jeżeli tak, to prosiłbym o wskazówki.
 

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 06.08.2000, 09:15   #2
pako
Gość
 
Posty: n/a
wsadz sobie dyskietke startowa i zrob plytke bootable
 
Stary 07.08.2000, 22:41   #3
Fox
Gość
 
Posty: n/a
niestety....nie da sie ;(
da sie do wersji dos'a 6.22
jednak Windows od 95 podczas bootowania zapisuja costam na dysku z ktorego sa bootowane ( na CD raczej nie zapisza )
oczywscie Micro$oft stara sie rozwiazac ten problem ...
 
Stary 08.08.2000, 09:33   #4
Przemo777
Gość
 
Posty: n/a
Nie zwracaj uwagi na to co FOX u góry marudzi. Zrób sobie dysk startowy Win98. (Panel Sterowania --> Dodaj usuń programy ---> Dysk startowy ---> Utwórz) włóż tak spreparowaną dyskietkę do napędu, odpal Nerona, wybierz z menu Boot CD-ROM, Jako ścieżkę do image podaj A: ,dodaj do listy pliki, które chcesz umieścić na CD-ROM'ie, wypal i tyle. A co do FOXa to koleś ma chyba zawirusowanego DOS'a pod Win95, który coś mu tam zapisuje - pewnie zaraża następne pliki na dysku :-))))))
 
Stary 08.08.2000, 20:04   #5
Krzysio
Gość
 
Posty: n/a
Dzieki wszystkim. Tylko nie wiem czy sie dobrze zrozumielismy. Wiec zadam jeszcze jedno pytanie precyzujace moj problem.
Czy jezeli do image'a dyskietki startowej dodam (tak jak mi radzi Przemo777 >>"dodaj pliki") zawartosc calego dysku C na ktorym mam zainstalowanego windowsa, to czy taki system (z cala jego konfiguracja) wystartuje z tak nagranej plytki, nawet wtedy gdy nie mialbym fizycznie zainstalowanego zadnego dysku twardego?
 
Stary 08.08.2000, 22:50   #6
dzikus
Gość
 
Posty: n/a
Jasne że nie, Fox ma racje, Przemol777 bredzi bo źle zrozumiał pytanie.
 
Stary 09.08.2000, 14:12   #7
Przemo777
Gość
 
Posty: n/a
Heh. Ano zabredziłem. Istotnie nie zrozumiałem pytania, ale okolicznością łagodzącą może być fak, iż byłem tego dnia na wielkim kacu...hmmmm ok. w zasadzie to byłem jeszcze natrybiony :-)
 
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.