Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 08.03.2001, 02:19   #1
Gorskave
Gość
 
Posty: n/a
Jak nagrac koncert z podzialem na tracki, ale zeby calosc brzmiala jak jeden utwor.

Mam koncert. Jest iles tam utworow i kazdy utwor chce miec jako oddzielny track. Poniewaz jest to koncert - jednoczesnie chce zeby calosc mozna bylo sluchac bez slyszalnych przerw miedzy utworami. O ile sie orientuje (niektore) plyty Jarre'a sa tak nagrywane.
Jak mam nagrac taka plytke audio
Oczywiscie nie chodzi mi o CD Copy. Chodzi mi o przypadek kiedy np. koncert jest zgrany z radia i nie mam z czego skopiowac.
Ustawienie pauz miedzy utworami na 0 sek. nie daje za wiele, bo slychac "pykniecie" przy przechodzeniu miedzy trackami.

Z gory dzieki.
 

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 08.03.2001, 03:12   #2
berserk
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika berserk
 
Data rejestracji: 01.01.2001
Posty: 510
berserk zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
uzyj nero, po ustawieniu przerw na 0 sek. (poza pierwszym kawalkiem, ale to bez znaczenia) nie ma zadnych trzaskow ( nagralem tak sporo plyt), moze tez byc EZCD Creator - tez bez przerw, winoncd natomiast zawsze wstawi przerwy (trzaski). oczywiscie jesli to jest skladanka to musisz odpowiednio przygotowac laczace sie kawalki.
berserk jest offline  
Stary 08.03.2001, 07:19   #3
rupert
Bywalec
 
Data rejestracji: 09.03.2002
Posty: 45
rupert w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Poza ustawieniem 0 sekund między utworami musisz jeszcze użyć trybu DAO. Wtedy nagrywarka od samego początku Lead-IN do końca (ostatniego bitu) Lead-OUT nagrywa bez przerwy. To co opisujesz jest charakterystyczne dla trybu nagrywania TAO. Warunkiem bezprzerwowego nagrywania jest obsługiwanie trybu DAO zarówno przez nagrywarkę jak i przez program. (te na pewno NERO5.0.3.8 , WinOnCD.3.8).
W Nero jest opcja sprawdzająca parametry nagrywarki !(czy TAO,DAO, BurnProof itp. )
Powodzenia
rupert jest offline  
Stary 08.03.2001, 12:25   #4
berserk
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika berserk
 
Data rejestracji: 01.01.2001
Posty: 510
berserk zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
rupert
Warunkiem bezprzerwowego nagrywania jest obsługiwanie trybu DAO zarówno przez nagrywarkę jak i przez program. (te na pewno NERO5.0.3.8 , WinOnCD.3.8).
------
WinOnCD (3.6, 3.7, 3.8) nigdy nie nagra plyty bez przerw (nawet minimalnych trzaskow), malo tego nawet nie skopiuje tak plyty, zeby nie wiem co mu poustawiac
zaznaczenie trybu DAO ( i jego kompatybilnosc) pominalem poniewaz wydalo mi sie to chyba oczywiste - przepraszam
berserk jest offline  
Stary 08.03.2001, 13:56   #5
Gorskave
Gość
 
Posty: n/a
Wielkie dzieki wszystkim.

Dzieki wszyskim za konkretne odpowiedzi.

Wspomniane przez Was metody (a w zasadzie metode, bo koncepcja jest raczej jednoglosna wyprobowalem wczesniej (a dokladniej: standardowo nagrywam plytki audio w ten sposob). Jednak probowalem to robic na CDRW coby nie marnowac plytek - stad byc moze problemy (wierza nie czyta cdrw wiec nie moglem na niej sprawdzic, a moj CDdrive nie nalezy do najlepszych i pykniecia byc moze byly "nim" spowodowane).

Jeszcze raz dzieki.
 
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.