Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 28.03.2003, 19:43   #1
MDW
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 28.03.2003
Lokalizacja: Legnica
Posty: 4
MDW w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Jak nagrac na CDR plik 942MB?

Mam plik DivX "wazacy" az 942MB i chcialbym go nagrac na CDR. Czy to jest mozliwe? Mam nagrywarkę CDRW LG 32/10/40.
Czytalem artykul na temat Mode2 i wyglada na to, ze powinno sie to udac. Probowalem wszystko zrobic tak jak w artykule ale pojawia sie taki maly problem. Na plyte chcialbym jeszcze wepchnac plik tekstowy z napisami (69kB). Moze opisze po kolei co robie:

1. Do katalogu C:\mode2 kopiuje Aliens-SpecialEdition.avi (942MB) i Aliens-SpecialEdition.txt (69kB) oraz mcfcdmaker.exe i dat2file

2. W wierszu polecen (winXP) pisze:
mcfcdmaker Aliens-SpecialEdition.avi Aliens-SpecialEdition.txt

3. Pojawia sie komunikat: "Copying file Aliens-SpecialEdition.avi", czekam chwile...

4. Pojawia sie komunikat: "Done with Aliens-SpecialEdition.avi got 425139 sectors"

5. Dalej mam komunikat: "Copying file Aliens-SpecialEdition.txt"

6. I od razu wyskakuje: "Not enough MPEG data", "Fatal Error --- exiting"

7. Plik BIN ktory wazyl juz calkiem sporo zostaje skasowany.

Teraz jak juz macie pelny obraz sytuacji prosilbym o rade. Czy moge nagrac te plyte czy to jest niemozliwe?
O co chodzi z tym "Not enough MPEG data"? Moge nagrywac tylko pliki MPEG?

- - - - - -

I jeszcze druga sprawa. W artykule wyczytalem, ze po nagraniu plyty w Mode2 nazwy plikow beda "pokaszanione" i mozna to potem zmienic przy pomocy programu dat2file. Nie rozumiem za bardzo - czy ten program zmieni nazwy plikow na nagranym juz CDR na stale?

Pozdrawiam i dziekuje
za ewentualne odpowiedzi
MDW
MDW jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 28.03.2003, 19:51   #2
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
mialem ten sam problem z tym filmem - to jeszcze stary alien rippowany przez Gowenne - niestety ta genialan kobieta (Panie swiec nad jej dusza) wypuscila kilka filmow wlasnie w takim niestandardowym wymiarze - pozostaje ci podzielic ten film na dwa rowne kawalki i nagrac na dwie plyty - kazde inne rozwiazanie jest zwiazane z wyslikiem wartym wiecej niz 1PLN na druga czysta plyte (nagranei tak duzej 'masy' na plyte ZNACZNIE zwieksza jej podatnosc na rysy - inny format danych korekcyjnych)

film podzielisz virtual dub'em...

a jesli to ejst plik .bin - podmontuj go pod deamona, zgraj na dysk avi, podziel w Dubie i nagraj (chyba ze czegos w twoim poscie nie doczytalem)
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline  
Stary 28.03.2003, 20:43   #3
MDW
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 28.03.2003
Lokalizacja: Legnica
Posty: 4
MDW w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dzieki za rade. Chyba rzeczywiscie nie ma innego wyjscia jak tylko podzielic to AVI na dwie plyty. Na tej wersji Aliens mi zalezy, bo to wersja rezyserska a ja musze kilka razy do roku ogladnac sobie Obcego (1, 2, 3, 4). To jedno z moich zboczen.

Powiadasz, ze podziele to VirtualDubem. Bede musial jeszcze potem jakos napisy podzielic. Jest na to jakis chytry patent czy tylko tradycyjny?

Przepraszam, ze gadka troche zeszla na tory "nieCD". Obiecuje, ze nie pociagne jej dlugo.

Pozdrowka
MDW
MDW jest offline  
Stary 29.03.2003, 06:05   #4
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
ja na avi sie nie znam - celowo zignorowalem ten fragment wiedzy - posiadam tylko dosc praktyczna umiejetnosc dzielenia filmow w virtual dub'ie - napisow nigdy nie potrzebowalem bo ang i francuski znam na tyle ze moge napisy olac - ale chyba wystarczy ze podzielisz recznie - wiem ze sa jakies programy do przerabiania napisow, moze jak wejdziesz na glowna polska strone z napisami (nie znam adresu ale wiem ze jest taka) to tam znajdzeisz taki soft
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.