Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 24.02.2015, 20:24   #16
jamakaci
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 24.02.2015
Posty: 12
jamakaci w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dziekuję Ci Czary2mary. Powiedz mi proszę jeszcze czy Verbatim CD-R Profesional Audio to jest to samo co Verbatim CD-R Audio (Taiyo Yuden ATIP\97m24s01f) ?.

Z której wersji Nero korzystasz ?. Przed chwilą pobrałem 7 lecz nie było tam rozszerzenia .flac :/
jamakaci jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 24.02.2015, 20:28   #17
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,869
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Nero 7 chyba wymagał wtyczki do flac. Poszukaj na necie, były dostępne.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.02.2015, 20:33   #18
jamakaci
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 24.02.2015
Posty: 12
jamakaci w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
jk

ok mam nero 8, to teraz tylko kilka ustawień: Prędkość odczytu mam ustawioną na 48x ( 7200 kb\s) a zapisu tak samo. Tylko problem polega na tym że mam chyba zmienić ustawienie zapisu na mniejszy ( 16x ) a tymczasem nie mogę. Mam tylko wybór 48x

Ok, pojawiła się opcja zapisu 16x po włożeniu płyty.

Reasumując, włożyłem płytę. Uruchomiłem Audio CD. Przeciągnąłem plik z muzyką .flac, kliknąłem zapisz i mam wypalić płytę która ma mieć prędkość zapisu ustawioną na 16x, metoda zapisu - disc at once ?, jeszcze ważne jest że prędkość odczytu spadła mi z 48x na max 10x. To dobrze ?

Ostatnio zmieniany przez czary2mary : 25.02.2015 o godz. 02:02
jamakaci jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.02.2015, 20:44   #19
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,869
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Tak .

Edit: A gdzie ty masz prędkość odczytu, skoro nagrywasz audiocd z plików na HDD?
__________________
Pozdr./Grzeniu

Ostatnio zmieniany przez grzeniu : 24.02.2015 o godz. 20:47
grzeniu jest online   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.02.2015, 20:58   #20
jamakaci
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 24.02.2015
Posty: 12
jamakaci w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Serio miałem tą opcję do wyboru przy nagrywaniu płyty.

A czy polecacie płytę Verbatim CD-R Vinyl ?. Jestem ciekawy jak by się sprawowała. Wygląda ślicznie ( jak dla mnie ).

Generalnie mam sporo flaców na kompie. Niestety niektóre są jednym plikiem. Znalazłem program który je rodziela, martwię się jednak czy nie wpływa to na jakość piosenek. Program nosi nazwę Medieval CUE Splitter. Czy ktoś go w ogóle zna ?

Ps; Z czasem pomyślę nad zakupem Mam-a mitsui gold

Ostatnio zmieniany przez czary2mary : 25.02.2015 o godz. 02:01
jamakaci jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.02.2015, 23:51   #21
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,869
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Jeśli masz flac'i całych płyt w jednym pliku, to powinieneś też mieć do nich pliczek .cue.
Nic z tym nie kombinuj i nie dziel tego, tylko nagraj to jako obraz płyty.
W nero wybierz z menu nagrywarka>nagraj plik obrazu>wskazujesz mu tego cue i jedziesz z koksem.

A verbatim vinyl to spoko płyty. Możesz brać.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.02.2015, 02:13   #22
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez jamakaci Podgląd Wiadomości
Dziekuję Ci Czary2mary. Powiedz mi proszę jeszcze czy Verbatim CD-R Profesional Audio to jest to samo co Verbatim CD-R Audio (Taiyo Yuden ATIP\97m24s01f) ?.

Z której wersji Nero korzystasz ?. Przed chwilą pobrałem 7 lecz nie było tam rozszerzenia .flac :/
Cytat:
Napisany przez jamakaci Podgląd Wiadomości
Serio miałem tą opcję do wyboru przy nagrywaniu płyty.

A czy polecacie płytę Verbatim CD-R Vinyl ?. Jestem ciekawy jak by się sprawowała. Wygląda ślicznie ( jak dla mnie ).

Generalnie mam sporo flaców na kompie. Niestety niektóre są jednym plikiem. Znalazłem program który je rodziela, martwię się jednak czy nie wpływa to na jakość piosenek. Program nosi nazwę Medieval CUE Splitter. Czy ktoś go w ogóle zna ?

Ps; Z czasem pomyślę nad zakupem Mam-a mitsui gold
Wszytkie płyty z ATIP Taiyo Yuden ATIP\97m24s01f powstają w jednej fabryce spółki TaiyoYuden\JVC \ a Verbatim tylko je loguje swoim logo i ceną (Verbatim CD-R Profesional Audio \ Verbatim CD-R Audio\Verbatim CD-R Vinyl )
Również może się zdarzyć że w środku może być już całkiem inny nośnik od innego producenta..w tym wypadku\przypadku.

W JVC\Thats\Taiyo Yuden CD-R zawsze masz płytę ATIP Taiyo Yuden ATIP\97m24s01f

Mam-a mitsui gold bardzo dobre płyty ale złoto ma jedynie na zadaniu ochronę przed utlenieniem warstwy nagrywalnej przez co producent daje 300lat gwarancji na nośnik. Nie wpływa to na jakość zapisu danych.
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.02.2015, 10:35   #23
jamakaci
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 24.02.2015
Posty: 12
jamakaci w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Rozumiem. Dziękuję za wyjaśnienie. Dzisiaj zaszedlem do skelpu i kupilem 2 plytki Verbatim CD-R 700mb, 52x. Spostrzegłem się jednak ze są białe. Czy to jest to samo co Verbatim CD-R Audio ?
jamakaci jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.02.2015, 11:27   #24
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez jamakaci Podgląd Wiadomości
Rozumiem. Dziękuję za wyjaśnienie. Dzisiaj zaszedlem do skelpu i kupilem 2 plytki Verbatim CD-R 700mb, 52x. Spostrzegłem się jednak ze są białe. Czy to jest to samo co Verbatim CD-R Audio ?
Możesz sprawdzić w NeroSpeedDisc jaki ATIP i będziesz wiedział co masz jak również iHAS 124 D testuje jakość zapisu więc również po nagraniu możesz sprawdzić jak wygląda disc quality

-2015-02-25_11-54-58.png
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.02.2015, 16:28   #25
jamakaci
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 24.02.2015
Posty: 12
jamakaci w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Natrafiłem na MBI\ ATIP 97m17s06f z oznaczeniem Made in Indie. Szkoda. Kupię jednak te płyty z linków która mi podesłałeś.
jamakaci jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.02.2015, 18:52   #26
jamakaci
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 24.02.2015
Posty: 12
jamakaci w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Zapomniałem się zapytać, czy ktoś się orientuje czy Nero również nagrywa AudioCD w formacie .ape ?. Mam również .iso, jednak iso można chyba wypalić UltraISO ?
jamakaci jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.02.2015, 20:16   #27
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,869
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Nie ma audioCD w ape. Jak chcesz mieć na płytce muzykę w formacie ape, to w nero nagrywasz jako dysk z danymi.

Natomiast nie rozumiem, co do tematu ma tu iso? Zrobiłeś iso z ape?
Jakby co, to nero nagrywa też iso.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.02.2015, 21:14   #28
Leman39
Moderator
 
Avatar użytkownika Leman39
 
Data rejestracji: 21.02.2014
Lokalizacja: NS2
Posty: 2,415
Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Powiem jak ja to robię:
1. Utwory pojedyncze w formacie FLAC/APE:
Nero 8 (potrzebna wtyczka - plik "nxMyFLA.dll" dla FLAC, nxMyAPE.dll - dla APE).
Wtyczki kopiujesz do: "C:\Program Files\Common Files\Ahead\AudioPlugins"
U mnie działa pod Win XP x32, gdybyś miał problem ze znalezieniem wtyczek, postaram się wrzucić, najwcześniej jutro ok. północy, gdyż nie mam dostępu do swojego PC.

ImgBurn z menu "Narzędzia" > "Utwórz Plik Cue CD"
Następnie taki plik można od razu wypalić, bądź zapisać jako kompilację na HDD i wypalić później, np. w Nero, ImgBurn, PlexTools itp. (Ten soft bez problemu radzi sobie z FLAC i APE - niby "dookołanaprost, ale pamiętajmy, że to freeware, nero kosztuje).

2. Jeśli posiadamy plik ISO lub CUE (Arkusz Dyrektyw) najlepiej wypalać (bez zmian właściwości) w ImgBurn (tak samo, jak każdy inny obraz).

Lub w Nero (ale moje Nero w wersji 8 czasem stwarzało problemy z CUE lub wypalało puste tracki).

Generalnie do audio używam ImgBurn-a, albo PlexToolsa (niestety lub stety, trzeba mieć nagrywarkę Plextora by ten soft uruchomić).

Nero w wersji 10 (miałem triala co prawda) nie potrzebował żadnych wtyczek do FLAC czy APE.
Teraz mam triala Nero BR 2014 i też pali FLAC i APE bez "dodatków".
Leman39 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 26.02.2015, 21:33   #29
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,869
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Jeśli nero robi problemy z wypaleniem obrazu z cue (a zdarzają się takie), to najbezpieczniej wypalić to w EAC. Te obrazy w 99,9% robione są EAC-iem i on to zawsze łyka bez problemu. W końcu do tego jest stworzony.
Tylko że EAC zawsze straszy początkujących i nie chciałem tu kolegi straszyć...zresztą już chyba i tak nagrał w nero.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.04.2016, 12:52   #30
nissemen
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 21.04.2016
Posty: 27
nissemen w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cześć wszystkim!

Przepraszam za odkop, ale myślę, że nie warto tworzyć nowego tematu, ponieważ ten będzie dobry. Otóż chciałbym nagrać kilka płyt audio do starego stacjonarnego odtwarzacza. Kupiłem dzisiaj 3 sztuki Esperanza CD-R (tylko takie mają u mnie w sklepie na wiosce), wypaliłem Burnnnem dwie z prędkością 4 oraz jedną 16x i odtwarzać się da, ale już podczas przeskakiwania do kolejnego utworu odtwarzacz wymięka. Oryginały czyta bardzo dobrze. I teraz mam w związku z tym takie pytania:

1. Jakie kupić płyty i z jaką prędkością je wypalać pod taki odtwarzacz? Moja nagrywarka to BenQ DW1650.
2. Czy program do nagrywania ma znaczenie? Do tej pory używałem Burnnna, ale chciałbym przestawić się na EAC-a, którym tworzę obrazy oryginalnych płyt i przy okazji miałbym jeden program mniej na kompie.

Ostatnio zmieniany przez nissemen : 21.04.2016 o godz. 13:47
nissemen jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Pioneer 111D jak nagrać płyte (DVD+R)aby była widoczna jak DVD-ROM adammc Napędy optyczne DVD 1 12.11.2010 04:00
Jak nagrać płytę DVD + JPG Kaceli Nero 6 18.08.2008 20:36
jak nagrać kilka fimów na jedną płytę dvdvideo? rakow DVD-Video 5 07.10.2007 21:30
Jak za pomocą programu AdobeEncoreDVD zrobic nagrać płyte DVD z kilkoma ścieżkami...? emesik DVD-Video 3 13.11.2004 20:14
Jak nagrać płytę 800 MB 90 min ? Marek Napędy optyczne CD 3 05.03.2001 12:40


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 08:52.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.