Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 13.11.2005, 10:22   #1
wit-git
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika wit-git
 
Data rejestracji: 21.09.2004
Lokalizacja: kuj-pom
Posty: 13
wit-git w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Angry Dziwne czasy utworów w audio CD

Wital . Posiadan nagrywarke LG 4167b i mam problem z nagraniem zwykłej płyty audio CD . Jak wypale płytke i włoże ją do mini wiezy (panasonic) to ta niewidzi płyty i u kumpa jest tak samo. A jak włoże do radia samochodowego (blaupunkt) to widzi ale pokazuje przed startem ze czas jednego utworu wynosi 99.98 min i zeby było smieszniej u innego kolesia wystepuje to samo. Przedtem miałem liteono i nic takiego niemiało miejsca . Czym to jest spowodowane , prosze o pomoc.
wit-git jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 13.11.2005, 12:42   #2
Arnold
Zaginiony pielgrzym
 
Avatar użytkownika Arnold
 
Data rejestracji: 17.05.2002
Posty: 527
Arnold zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Odwieczny problem kiepskich płyt i zbyt szybkiego wypalania (wypalaj audio w okolicach prędkości x24).
__________________
Arnold jest offline  
Stary 13.11.2005, 13:37   #3
wit-git
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika wit-git
 
Data rejestracji: 21.09.2004
Lokalizacja: kuj-pom
Posty: 13
wit-git w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Arnold
Odwieczny problem kiepskich płyt i zbyt szybkiego wypalania (wypalaj audio w okolicach prędkości x24).
Wypalam w predkości x4 na płytach platinum , tak samo sie dzieje na cd-rw . Mam nero 6.6.0.12 i win xp z serpack2 . Na liteonie niemiałem takich rzeczy . Może w nero powinienem coś włączyć?
wit-git jest offline  
Stary 13.11.2005, 14:27   #4
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
kumpel kupił jakiś czas temu 100 szt. Platinum CD-R i praktycznie żadna nie chce przejść weryfikacji po paleniu.

z tym wypalaniem 4x to przesada. tryb DAO oczywiście ustawiony?
ed hunter jest offline  
Stary 13.11.2005, 15:02   #5
wit-git
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika wit-git
 
Data rejestracji: 21.09.2004
Lokalizacja: kuj-pom
Posty: 13
wit-git w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Przed chwilką nagrałem dwie płyty TDK i zmieniłem bios na najmowszy 12 i dalej to samo. Jesli chodzi o tryb dao to nigdy tam nie grzebałem i powiem szczerze ze niewiem gdzie to jest.
wit-git jest offline  
Stary 13.11.2005, 22:20   #6
wit-git
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika wit-git
 
Data rejestracji: 21.09.2004
Lokalizacja: kuj-pom
Posty: 13
wit-git w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Aha juz wiem co to tryb DAO , i oczywiście miałem włączony ale mam jeszcze opcje DAO96 i niewiem co to takiego. Może powinienem ją włączyć?
wit-git jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:50.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.