Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 18.08.2004, 13:08   #31
Piterniel
Cichy mod
 
Avatar użytkownika Piterniel
 
Data rejestracji: 16.03.2003
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 4,485
Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>Piterniel jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Łukasz R.
To ja w takim razie poprosiłbym o ewentualne przesłanie mi tych programów na adres lukasz.radosz@wp.pl . Muszę to sprawdzic .
eMule w ruch
Piterniel jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 18.08.2004, 13:25   #32
Łukasz R.
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Łukasz R.
 
Data rejestracji: 16.08.2004
Lokalizacja: Turek
Posty: 21
Łukasz R. w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Wiem... Właśnie znalazłem w goglach link do ściągnięcia tego programu. Ale zanim mi się eMuł połączy, to minie z tydzień chyba... :\ Dlatego właśnie proszę o przesłanie tego programu na maila .


---------- Edit by Łukasz R. ----------

Właśnie zainstalowałem sobie CD/DVD Diagnostics (na razie bez Inspectora, bo jeszcze go nie znalazłem). Jest to niestety tylko wersja demo. Franca nie chce nawet skopiowac plikow z płyty na dysk :\ .

Ostatnio zmieniany przez Łukasz R. : 18.08.2004 o godz. 13:42
Łukasz R. jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.08.2004, 10:49   #33
911
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika 911
 
Data rejestracji: 25.07.2004
Posty: 5
911 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
a szybkie kasowanie w nero 6

ktos próbował z nero 6 szybkie kasowanie?? czy tylko 5??
__________________
911 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 31.08.2004, 22:01   #34
SMJ_Lębork_PL
Banned
 
Data rejestracji: 31.08.2004
Posty: 25
SMJ_Lębork_PL w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
DA SIĘ! Użyj programu CD Recovery (chyba firmy Ahead), tam jest opcja ''odzyskaj dane'' - pliki zostaną skopiowane na dysk w formie obrazu ISO. Później nagrywasz ISO na płytkę - i masz pliki z powrotem!
P.S.
Nie gwarantuję, że to zadziała.
SMJ_Lębork_PL jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.10.2004, 09:13   #35
deidry
Bywalec
 
Avatar użytkownika deidry
 
Data rejestracji: 19.09.2004
Lokalizacja: W-wa
Posty: 29
deidry w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez SMJ_Lębork_PL
DA SIĘ! Użyj programu CD Recovery (chyba firmy Ahead), tam jest opcja ''odzyskaj dane'' - pliki zostaną skopiowane na dysk w formie obrazu ISO. Później nagrywasz ISO na płytkę - i masz pliki z powrotem!
P.S.
Nie gwarantuję, że to zadziała.
Odzyskuje dane ale nie zawsze i nie do końca. Sama w domu może nie próbowałam, lecz byłam współ testującym i raz na 4 razy sie udało. oczywiscie mówiac o odzyskaniu 100% danych bez zadnych skaz! Brak wyników pozytywnych tego pwszystkiego mogło byc spowodowane słabym komputerem, przechodzacym stan przejsciowy(zwieszał sie!).

a co do restartu to kicha wiem ze najprostrzy sposób i najprawdopodobniej najskuteczniejszy, ale jakoś nie ufam temu wszystkiemu. uwazam, ze napewno jest jakis progrm, ktory ma taka opcje, bo napewno ludzie przed tym topic'iem mieli z tym problemy! Nie omieszkam spróbowac, jednak czy to działa!
__________________
luv me luv me
say that u love me
fool me fool me
go on and fool me
leave me leave me
just say that u need me
deidry jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.10.2004, 11:33   #36
sobi1
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 10.12.2001
Lokalizacja: Południe
Posty: 352
sobi1 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez asternik
W pierwszym etapie należy zanstalować CD/DVD Inspectora pełnoprawą wersję natępnie CD/DVD Diagnostics wkladamy do napędu CD z niby utraconymi danymi tj. szybkie kasowanie.Teraz ważne raz klikamy na Diagn.a następnie odpalamy Inspectora przed oczami ukaże się otwarty program z wirującą płytą w kwadratowym oknie pozostaje cierpliwie czekać aż w lewej części programu zaczną ukazywać się foldery z utraconymi danymi które to następnie kopiujemy gdzieś na dysk działa napewno. POWODZENIA
Co mam rozumiec przez "raz klikamy na Diagn.". Mam go uruchomic?Po wlozeniu skasowanej plyty do napedu i odpaleniu Inspectora, owszem na chwile pojawia sie okienko z wirujaca plyty.A po lewej stronie napis Blank.
Moglbys dokladniej opisac sposob postepowania
Pozdrawiam
sobi1 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.10.2004, 00:43   #37
Niuniek 2
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 24.10.2004
Lokalizacja: Piaseczno k/Warszawy
Posty: 18
Niuniek 2 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Lightbulb Re

Cytat:
Napisany przez nimal
LOL
to sugerujeze wystarczy nadpisac sam poczatek LEADIN, a stary TOC statnie sie widoczny
trzeba przetestowac
no to mamy odkrycie - przelom w odzysku danych, teraz tylko potwierdzenia!
Cze. Kolega prawdopodobnie skasował płytę używając szybkiego kasowania.
Przecież szybkie kasowanie NIE USUWA FIZYCZNIE DANYCH z CD. Jeśli
sformatujesz płytkę CD pełnym formatem to po ptokach Nara.
Niuniek 2 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 25.10.2004, 08:36   #38
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
niuniek2 - po co powtarzasz prawdy oczywiste, ktore nie raz juz sie w tym watku przewinely? danych nie usuwa - to wie kazdy - ale powoduje uszkodzenie TOC
a bez TOC nie da sie danych odczytac w pelni - masz zupe bitowa
wiec caly pic w odzysku danych polega na znalezieniu poczatkow i koncow plikow, do czego najwygodniej uzyc odzyskanego TOC
nimal jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.11.2004, 04:40   #39
alien666
kewlarowy serwomechanizm
 
Avatar użytkownika alien666
 
Data rejestracji: 10.11.2004
Lokalizacja: żory
Posty: 443
alien666 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
za dużo kombinujecie , wystarczy BAD COPY PRO i wszystko jest z płytki na dysku....hej
alien666 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.07.2005, 11:50   #40
pancho
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 05.07.2005
Posty: 1
pancho w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Łukasz R.
Nie bardzo wiedziałem gdzie napisać ten temat, więc napisałem go tutaj ;-).
Moje pytanie zostało już właściwie postawione w temacie postu. Dopowiem tylko, że skasowałem płytę RW niechcący i zależy mi na odzyskaniu jej zawartości. Płyta była kasowana w programie Nero 5 za pomocą opcji "Szybkie kasowanie", a więc został skasowany tylko TOC (dane zawarte na płycie ciągle na niej są). Czy zna ktoś sposób na to jak te dane odzyskać? Może jest do tego jakiś program? Większość programów do odzysku danych, jakie ja znam, obsługuje tylko dyski twarde, a płyt niestety nie.
Bardzo proszę o pomoc.
- Poradnik odzyskiwania danych

Ostatnio zmieniany przez pancho : 05.07.2005 o godz. 11:57
pancho jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.07.2005, 18:57   #41
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,763
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez pancho
No fajnie, tylko czemu nie ma tam nic ciekawego poza odsylaniem do specjalistycznej firmy zajmujacej sie odzyskiwaniem danych? Tak przynajmniej jest w przypadku problemow z odczytem plyt cd, reszty juz nie chcialo mi sie zglebiac.

Tu na forum jest znacznie wiecej sposobow, mniej lub bardziej skutecznych. Tylko czytac.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 14.07.2005, 23:57   #42
Isengrim
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Isengrim
 
Data rejestracji: 28.01.2004
Posty: 20
Isengrim w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Jasne pancho, fajnych porad tam udzielają...
http://www.mediarecovery.pl/page.php?id=39

Weź chłopie poczytaj zanim coś wkleisz...
Isengrim jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.08.2005, 00:47   #43
hoel
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 08.02.2005
Posty: 6
hoel w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Panowie - a ta metoda, ktora opisywaliscie na poczatku postu to zadzialalaby na DVD-RW?
hoel jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.08.2005, 15:23   #44
zembry
Bywalec
 
Avatar użytkownika zembry
 
Data rejestracji: 15.08.2005
Posty: 27
zembry w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
jest to dość ciężkie zadanie ale jak już czymś masz odzyskiwać to polecam easy cd recovery firmy ontrack
zembry jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.10.2005, 13:12   #45
szakal23
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 20.10.2005
Posty: 1
szakal23 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Mam pytanie. Mam problem ze skasowana plyta dvd-rw (metoda szybka). Zrobilem tym sposobem, ze przenioslem w inne miejsce plik ktory dodalem wczesniej do kompilacji. Mialo niby wywalic blad ale zaczelo sie chyba normalnie nagrywac, od razu wzialem restart ale juz nagralo i teraz widze nowa sesje Czy ktos moze mi powiedziec czy mam szanse na odzyskanie tego co bylo wczesniej? Prosze o pomoc
szakal23 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.