Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 29.11.2005, 21:41   #46
EddieMaiden
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 30.07.2003
Lokalizacja: Łódź
Posty: 7
EddieMaiden w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Bad Copy - dziła znakomicie, sam sprawdzałem
__________________
Tomek
EddieMaiden jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 20.02.2006, 18:57   #47
Cl0ner
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 02.10.2005
Posty: 1
Cl0ner w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Jak nie zdążycie przed 5% to po prostu dajcie minimalną szybkość zapisu-wtedy na pewno zdążycie
Cl0ner jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.11.2006, 18:56   #48
fotoarte
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 28.11.2006
Posty: 4
fotoarte w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
A ja mam nieco innego rodzaju kłopot. Mam płytę TDK DVD-RW, a na niej pokopiowane pliki ze zdjęciami. Kilka dni temu trochę mi się włosy na głowie zjeżyły, bo pomimo tego, że pliki są widoczne, to jednak żadnego z nich nie mogę przekopiować na twardy dysk. Ciągle dostaję jakichś komunikat o uszkodzeniu nośnika. Czy da się jakoś z takiej płyty pliki odzyskać? Jeżeli tak, to jak? I dla informacji jeszcze. Nie używam w ogóle Windowsa, a korzystam wyłącznie z Linuksa.
Już teraz, z góry bardzo dziękuję za wszelką pomoc.
fotoarte jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.11.2006, 20:38   #49
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,399
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Do linucha nic takiego nie znam.

Do winzgrozy - badcopy pro.

100% pewnie nie odzyska, ale w razie czego przykadrujesz troch***281; i b***281;dzie git.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest online   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.11.2006, 21:10   #50
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,764
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Mo***380;e spr***243;buj jakim***347; innym nap***281;dem odczyta***263;, takim z lepsz***261; korekcj***261; b***322;***281;d***243;w.
Czasami jest to zadziwiaj***261;co skuteczne, mo***380;e odzyskasz choc cz***281;***347;***263; fotek.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.11.2006, 21:24   #51
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,399
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez grzeniu Podgląd Wiadomości
Mo***380;e spr***243;buj jakim***347; innym nap***281;dem odczyta***263;, takim z lepsz***261; korekcj***261; b***322;***281;d***243;w.
Czasami jest to zadziwiaj***261;co skuteczne, mo***380;e odzyskasz choc cz***281;***347;***263; fotek.
Dobrze m***243;wisz, przyjacielu.

DVD-RM samsunga na przyk***322;ad.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest online   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.11.2006, 21:35   #52
fotoarte
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 28.11.2006
Posty: 4
fotoarte w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez grzeniu Podgląd Wiadomości
Może spróbuj jakimś innym napędem odczytać, takim z lepszą korekcją błędów.
Czasami jest to zadziwiająco skuteczne, może odzyskasz choc część fotek.
Już dawno to zrobiłem i nawet nie muszę iść w tej sprawie do kogoś, bo sam mam laptopa i komputer stacjonarny. Na obu występuje ten sam problem.
fotoarte jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.11.2006, 21:41   #53
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,399
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Jakie nap***281;dy w tych kompach?
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest online   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.11.2006, 21:50   #54
fotoarte
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 28.11.2006
Posty: 4
fotoarte w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez joujoujou Podgląd Wiadomości
Jakie napędy w tych kompach?
W sumie 3. W laptopie wiadomo jaki, chyba combo. W stacjonarnym jest czytnik CD i nagrywarka DVD. A jakich firm, to nie mam pojęcia. Ale to też chyba nie ma najmniejszego znaczenia, bo wszystkie inne płyty czytają one bez żadnych kłopotów.
fotoarte jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.11.2006, 22:04   #55
mjez
Bywalec
 
Avatar użytkownika mjez
 
Data rejestracji: 20.10.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 69
mjez zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez grzeniu Podgląd Wiadomości
Może spróbuj jakimś innym napędem odczytać, takim z lepszą korekcją błędów.
Czasami jest to zadziwiająco skuteczne, może odzyskasz choc część fotek.
ja znalazłem na to sposób.Kupiłem sobie napęd dvd asusa i czyta dosłownie wszystkie płyty których nie widzial nec a nagrywarka cd-rw lg wywalala błędy crc
mjez jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.11.2006, 22:09   #56
fotoarte
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 28.11.2006
Posty: 4
fotoarte w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez mjez Podgląd Wiadomości
ja znalazłem na to sposób.Kupiłem sobie napęd dvd asusa i czyta dosłownie wszystkie płyty których nie widzial nec a nagrywarka cd-rw lg wywalala błędy crc
Dla mnie, to nie jest żadne rozwiązanie. A to dlatego, że ten komputer stacjonarny nie jest już pierwszej młodości (oprócz napedów CD i DVD, które dokupiłem kilka miesięcy temu). Niedawno zaś kupiłem sobie laptopa i w związku z tym komputer stacjonarny idzie do Żyda. Nie mam więc zamiaru do niego dokupywać już czegokolwiek.
fotoarte jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.11.2006, 22:10   #57
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,764
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez mjez Podgląd Wiadomości
ja znalazłem na to sposób.Kupiłem sobie napęd dvd asusa i czyta dosłownie wszystkie płyty których nie widzial nec a nagrywarka cd-rw lg wywalala błędy crc
To właśnie miałem na myśli.
Dobre płyty każdy napęd odczyta, problemy zaczynają się z uszkodzonymi płytami i tu okazuje się że jeden napęd sobie poradzi i drugi nie.

@Fotoarte - to ma znaczenie jakie masz te napędy do odczytu. Warto więc sprawdzić choćby u kumpla, jeśli zależy ci na tych danych.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 28.11.2006, 22:59   #58
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,399
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez fotoarte Podgląd Wiadomości
W sumie 3. W laptopie wiadomo jaki, chyba combo. W stacjonarnym jest czytnik CD i nagrywarka DVD. A jakich firm, to nie mam pojęcia. Ale to też chyba nie ma najmniejszego znaczenia, bo wszystkie inne płyty czytają one bez żadnych kłopotów.
W***322;a***347;nie dalej nic nie wiadomo.

U***347;ci***347;l***281; pytanie: jakich marek nap***281;dy posiadasz?
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest online   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.12.2006, 19:59   #59
prasny
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 09.12.2006
Posty: 3
prasny w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
A jest możliwosc odzyskania danych po pełnym wymazaniu płyty?
prasny jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 09.12.2006, 20:17   #60
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez prasny Podgląd Wiadomości
A jest możliwosc odzyskania danych po pełnym wymazaniu płyty?
w domu na pewno nie. szybkie kasowanie nie kasuje płyty tylko same TOC, czyli informację o danych zapisanych na płycie i dla tego można odzyskać je bez większej trudności.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:00.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.