Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 02.12.2005, 12:12   #1
Marcin-26
Bywalec
 
Avatar użytkownika Marcin-26
 
Data rejestracji: 15.11.2004
Posty: 40
Marcin-26 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
jak utworzyc płyte multisesyjna/?/

Czyli było cos wcześniej nagrane na cdr i chciałbym dograc i gdzie w nero mam zaznaczyc multisesne>? Bo nie mogę znaleźć.
Marcin-26 jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 02.12.2005, 12:18   #2
dimson
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika dimson
 
Data rejestracji: 11.01.2004
Lokalizacja: Żyrardów
Posty: 120
dimson zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Marcin-26
Czyli było cos wcześniej nagrane na cdr i chciałbym dograc i gdzie w nero mam zaznaczyc multisesne>? Bo nie mogę znaleźć.
Tu:

mam nadzieję że po tym nie założysz trzeciego tematu o tym samym bo będzie
__________________
Every man dies, not every man really lives.

Ostatnio zmieniany przez dimson : 02.12.2005 o godz. 12:28
dimson jest offline  
Stary 02.12.2005, 12:43   #3
Marcin-26
Bywalec
 
Avatar użytkownika Marcin-26
 
Data rejestracji: 15.11.2004
Posty: 40
Marcin-26 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez dimson
Tu:

mam nadzieję że po tym nie założysz trzeciego tematu o tym samym bo będzie
sorry ale musiałem załozyć bo tam nikt mi nic nie odpisywał.A wiec zrobiłem tak jak zaleciłeś i nie nagrało nmi się Dlaczego
Marcin-26 jest offline  
Stary 02.12.2005, 12:46   #4
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
a wczesniej byla otworzona plyta multisesyjna? bo jak ja zamknoles to za chiny nie dograsz
wkladasz plyte, w nero klik na ikonke z litera i - wtedy zobaczysz czy plyta jest readonly czy to rozpoczaeta multisesyjna
nimal jest offline  
Stary 02.12.2005, 12:50   #5
Marcin-26
Bywalec
 
Avatar użytkownika Marcin-26
 
Data rejestracji: 15.11.2004
Posty: 40
Marcin-26 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez dimson
Tu:

mam nadzieję że po tym nie założysz trzeciego tematu o tym samym bo będzie
Nie xle, znaczy sie widać druga sesje w nero nagraną ale jak otworze w windows to nie widac tego co dograłem.Co robic/?
Marcin-26 jest offline  
Stary 02.12.2005, 12:52   #6
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
przeciez masz odpowiedz w DRUGIM TOPICU JAKI ZALOZYLES
nimal jest offline  
Stary 02.12.2005, 12:52   #7
Marcin-26
Bywalec
 
Avatar użytkownika Marcin-26
 
Data rejestracji: 15.11.2004
Posty: 40
Marcin-26 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
tak jest to dysk wielosesyjny
Marcin-26 jest offline  
Stary 02.12.2005, 17:32   #8
**mondeo**
*Dziadziuś*
 
Avatar użytkownika **mondeo**
 
Data rejestracji: 27.10.2005
Lokalizacja: podlasie
Posty: 641
**mondeo** zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
tak jest to dysk wielosesyjny
Czy aby napewno??
prościej wytłumaczyć:
jak chcesz nagrywać w multisesji to musisz najpierw przed nagraniem dać
utwórz dysk z wieloma sesjami
a jak chcesz dograć to
kontynuj istniejący dysk wielosesyjny
Prościej sie nie da wytłumaczyć
__________________
Stajesz się odpowiedzialny za to,co oswoiłeś....
**mondeo** jest offline  
Stary 03.12.2005, 13:56   #9
burbot
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 03.12.2005
Posty: 8
burbot w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Kopiowanie W Nero

W poprzednich wersjach nero [chyba 5] była możliwość kopiowania płyt bez zamykania sesji. W kolejnych już takiej możliwości nie ma, a szkoda, bo czasami do instalacyjnej kopi płyty można było dodać jakieś pliki akualizacyjne i mieć wszytko w jednym miejscu. Ciekaw jestem czy jakimś innym programem do przegrywania są takie możliwości?
burbot@gazeta.pl
burbot jest offline  
Stary 03.12.2005, 14:04   #10
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,433
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Są, w alcoholu.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline  
Stary 15.12.2005, 13:43   #11
burbot
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 03.12.2005
Posty: 8
burbot w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Thumbs down Alcohol 120%

Cytat:
Napisany przez joujoujou
Są, w alcoholu.
Niestety Alcohol 120% nie umożliwa skopiowanie płyty CDR na DVD bez zamykania sesji, a nawet w ogóle nie można skopiować.
burbot jest offline  
Stary 15.12.2005, 14:19   #12
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,433
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
W pierwszym poście nie napisałeś, że chcesz kopiować CD na DVD a ja nie jestem jasnowidzem.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline  
Stary 15.12.2005, 16:04   #13
burbot
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 03.12.2005
Posty: 8
burbot w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez joujoujou
W pierwszym poście nie napisałeś, że chcesz kopiować CD na DVD a ja nie jestem jasnowidzem.
A czy jest w takim razie jakiś inny program lub inna metoda?
Pozdrawiam
http://www.zapora.hk.pl/
burbot jest offline  
Stary 16.12.2005, 12:47   #14
KaPi
Zaprenumerowany
 
Avatar użytkownika KaPi
 
Data rejestracji: 16.09.2003
Lokalizacja: 49° 41' 43,2" N 22° 01' 10,7" E
Posty: 410
KaPi zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez burbot
W poprzednich wersjach nero [chyba 5] była możliwość kopiowania płyt bez zamykania sesji. W kolejnych już takiej możliwości nie ma, a szkoda, bo czasami do instalacyjnej kopi płyty można było dodać jakieś pliki akualizacyjne i mieć wszytko w jednym miejscu. Ciekaw jestem czy jakimś innym programem do przegrywania są takie możliwości?
Znajdziesz to w GameJack.
__________________

ZPAV, SafeDisc 3/4 and WinOnCD 6
KaPi jest offline  
Stary 16.12.2005, 18:13   #15
burbot
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 03.12.2005
Posty: 8
burbot w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Niestety gameJack także zamyka sesje i nic więcej nie można dograć.
burbot jest offline  
Dyskusja zamknięta

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 03:27.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.