Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 23.01.2002, 22:50   #1
Qubus
Gość
 
Posty: n/a
Jak nagrać płytę 90 lub 99 min nagrywarką LG CED-8080B?

Czy ktoś wie jak nagrać płytę o pojemności 800 lub 870Mb?
Jeżeli tak proszę o pomoc.
Od dłuższego czasu jestem posiadaczem nagrywarki
Lg CED-8080B. Cały czas borykam się z problemem nagrania 800 czy 870Mb.
Na polskiej stronie internetowej Firmy LG czytałem, że jest możliwość nagrania dużej płyty pod warunkiem, że
korzysta się zprogramu Nero Burning Rom.
Próbowałem już nawet z najnowsym Nero ale to nic nie
dało. Cały czas podaje mi informacje że płyta ma maksymalnie 703Mb. Nie wiem już co robić.
Jest to dla mnie "Złośliwość rzeczy martwych".
Czekam na odpowiedź. Mój e-mail to:
multiserv@poczta.onet.pl
 

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 24.01.2002, 08:08   #2
Victor
Bywalec
 
Data rejestracji: 19.12.2001
Posty: 30
Victor w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Musisz pogrzebac w preferencjach
Victor jest offline  
Stary 24.01.2002, 16:38   #3
cOijN
Gość
 
Posty: n/a
jak nagrać płytę 90 nagrywarką LG CED-8080B [8x4x32x]?

ta mam tosamo... ta sama wypalarka, mieszalem w opcjach overburn- dalej nic- zawsze podawal ze plytka jest 700MB :/ mam zarejestrowanego nero 5.5.5.1
najlepsze ze wszyscy mi mowia "se ustaw.." ... brawo
moze ktos wie jaki soft wypala 800?
moze inną wersje nero?
moze jakies inne opcje [cd oa once??] itp
dajcie tu znać. [szczegolnie osoby z tymi samymi napedami]
thx z góry
 
Stary 25.01.2002, 07:02   #4
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
wprawdzie mam LG 12/8/32 ale problem jest podobny, ustawcie overburning na 99 minut i nie przejmujcie się, że Nero pokazuje 703 MB i tak wypali 99 min.
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline  
Stary 25.01.2002, 23:02   #5
oczo17
Gość
 
Posty: n/a
Ja na CED 8080b w Nero 5.5.6.4 no problem z plytkami 800Mb PLATINUM, radzę nagrywac z prędkością 4x i jeszcze jedno : Jak nagram film w DivX-ie to cholerstwo nie chce go odtworzyc po prostu jakis ERROR, to na nagrywarce a na starym DVD Hitachi GD-2000 bez problemu smiga. Jaka przyczyna sam nie wiem?? No i zauwazylemze pod WinXP nero nie pozwoli wypalic takiej plytki po prostu okienko informujące o wykorzystaniu overburningu nie pojawi sie, za to wyjedzie tacka cd LG a nero będzie w tym czasie buczał ze nośnik ma za małą pojemnośc i tyle. Na Win98SE z palem w ***** da sie wypalic plytki.
 
Stary 06.02.2002, 02:09   #6
cOijN
Gość
 
Posty: n/a
na x4 tez mi niszczy plytki :/// nagrywa do 90-98% i koniec- zwiecha albo blad wypalania :// moze jakis inny soft do wypalania niema z tym problemu? mam win98 i niemam narazie czasu przeinstalowac na SE. prosze o propozycje ;]
 
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.