Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 21.04.2002, 13:35   #31
cz
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 03.03.2002
Posty: 466
cz zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
wiedzmin (21-04-2002 14:13):
temat sie zmienil , poniewaz nie chodzi juz o zabezpieczenie plyty, tylko o wolnosci dostepu do informacji, ten dostep cale forum chce bardzo ograniczyc, boicie sie ze ktos stworzy plyte ktorej nie bedziecie mogli przegrac
to ze nie dacie informacji to wiem, bo jak mozna dac cos czego sie nie ma ;-)
tak wiec to chyba ty jestes niekumaty, poniewaz nie zrozumiales sensu mojej wypowiedzi


"wy!, WY! jestescie jak SB, ograniczacie umysły narodów! PrEcZ Z cEnZuRą! boicie się mnie, tak, boicie się mnie, bo obale was i wasze rządy, skopiuje KAŻDĄ WASZĄ PŁYTĘ ! ! !"

wiedzmin: czy ty czasem nie popadasz w obłęd? przejdź się, herbatki sobie zrób... jutro też jest dzień,
cz jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 21.04.2002, 14:02   #32
Weron
All Eyez On Me
 
Avatar użytkownika Weron
 
Data rejestracji: 29.09.2001
Posty: 3,568
Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Weron niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
wiedzmin (21-04-2002 14:13):
temat sie zmienil , poniewaz nie chodzi juz o zabezpieczenie plyty, tylko o wolnosci dostepu do informacji, ten dostep cale forum chce bardzo ograniczyc, boicie sie ze ktos stworzy plyte ktorej nie bedziecie mogli przegrac
Przestan podpuszczac, czy nie rozumiesz, ze nikt nie chce ci odpowiedziec na to pytanie?!
to ze nie dacie informacji to wiem, bo jak mozna dac cos czego sie nie ma ;-)
tak wiec to chyba ty jestes niekumaty, poniewaz nie zrozumiales sensu mojej wypowiedzi
1) Przestan podpuszczac, czy nie rozumiesz, ze nikt nie chce ci odpowiedziec na to pytanie?!
2)Co do zabezpieczen to jest pare,ktorymi jak zabezpieczysz plyte, to kopiowanie moze trwac ok 30 godzin(a nie wiem czy komus by sie chcialo kopiowac tak zabezpieczona plyte bo mi nie)
3)A dostepie do informacji i o tym, czy ktos jest kumaty, czy niekumaty to niechce mi sie pisac.
Weron jest offline  
Stary 21.04.2002, 16:16   #33
Nikita_Bennet
staruszek
 
Avatar użytkownika Nikita_Bennet
 
Data rejestracji: 02.06.2001
Lokalizacja: warmińsko - mazurskie
Posty: 799
Nikita_Bennet zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
- a znasz ty wyszukiwarki i ich funkcje wskocz se na gogle czy inne yahoo i wpisz protection i szukaj jak ci zalezy to znajdziesz
powiem jedno - po co wyszukiwarki - bylo o tym na tym forum i w newsach

pzdrwm Nikita_Bennet
__________________
Odrzucamy krolow, prezydentow oraz glosowanie.
Wierzymy w zgode powszechna oraz kod wykonywalny
D. Clark - Internet Wizard
Nikita_Bennet jest offline  
Stary 21.04.2002, 17:04   #34
Majonez
The Dark Admin Rises
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Majonez
 
Data rejestracji: 05.12.2000
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 1,774
Majonez zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
nikita ja wiem ze bylo jakby poszukal to nawet by znalazl pare konkretnych linkow ale on chce zeby mu na maila najlepiej wyslac i jeszcze z instrukcja krok po kroku

a co do kopiowania 30-sto godzinnego to jesli byloby to tego warte to zawsze znajdzie sie ktos to zostawi kompa na dzien wlaczonego i to z wkoncu rozgryzie a jezeli jeden rozwali taka plyte to w ciagu doby bedzie ja mial co drugi wiekszy dealer a po dwoch dniach np ja wiec daj sobie spokoj z lepiej zatroszcz sie o sponsora do produkcji a nie o zabezpieczanie
__________________
M a j o n e z

- - - - - - - - - - - - - - - - - - info - - - - - - - - - - - - - - - - - -
66 zarejestrowany użytkownik
Pierwszy Moderator/Administrator
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Majonez jest offline  
Stary 21.04.2002, 17:23   #35
White Eagle
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 21.04.2002
Posty: 2
White Eagle w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
wiedzmin (19-04-2002 14:41):
to moja wlasna tworczosc, a tak w ogole to da sie to zrobic
Z przykrością dla Ciebie i z radością dla innych nie da się zabezpieczyć płyt Cd audio. Mam w swojej kolekcji ponad 600 płyt i wiele z nich jest przegranych. Jak już uporasz się i uda Ci się zabezpieczyć płytę audio, to mi ją prześlij i powiedz,ile chcesz mieć jej kopii.
Z PRZYKROŚCIĄ MUSZĘ STWIERDZIĆ, IŻ GDY SIĘ PRZEGRYWA PŁYTY INNYCH AUTORÓW, TO WSZYSTKO JEST OK. NATOMIAST, GDY JUŻ COŚ WYPOCISZ, TO SZUKASZ ZABEZPIECZENIE. NIE ŁADNIE!!!!
White Eagle jest offline  
Stary 21.04.2002, 18:37   #36
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
z jednego niewinnego pytania zrobil sie gigantyczny watek...

majonez - nie zamykaj tego! niech ludzie sie ucza public relations
wiedzmin tego nie umie a z tego jak sie zachowuje to chyba nie bedzie chcial sie nauczyc

zastanawia mnie tylko dlaczego akurat ten watak sie tak rozrosl - wiekszosc o zabezpieczaniu umierala po 3-5 odpowiedziach - czy to mozliwe ze to zasluga tylko charyzmatycznego wiedzmina?

wiedzmin - stary dorosnij, bo to ze olewamy cie tutaj i nie budzisz nie tylko szacunku ale nawet litosci to pryszcz - najedz tak pracodawcy, dziekanowi, dresom na ulicy - i bedziesz mial prawdziwe a nie wirtualne problemy...

a jak chcesz zabezpieczac - ksiazka do assemblera, "symfonia C++", specyfikacja standardu CD i mozesz zaczynac pisac program, jak cie sie uda to nawet bym go od ciebie kupil :-)

howgh
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline  
Stary 21.04.2002, 19:59   #37
Majonez
The Dark Admin Rises
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Majonez
 
Data rejestracji: 05.12.2000
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 1,774
Majonez zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
-Sid-The-Rat=> (21-04-2002 19:37):
z jednego niewinnego pytania zrobil sie gigantyczny watek...

majonez - nie zamykaj tego! niech ludzie sie ucza public relations
wiedzmin tego nie umie a z tego jak sie zachowuje to chyba nie bedzie chcial sie nauczyc

zastanawia mnie tylko dlaczego akurat ten watak sie tak rozrosl - wiekszosc o zabezpieczaniu umierala po 3-5 odpowiedziach - czy to mozliwe ze to zasluga tylko charyzmatycznego wiedzmina?
heh sid nie zamkne ani nie wyrzuce bo nie ma powodu nie bojcie sie zamykam lub wywalam tylko pyt o cracki i ewentualnie cos szczegolnie glooopiego

ja wiem ze on sie nie nauczy

a dlaczego sie rozrosl no coz to chyba tez moja wina bo usuwalem posty o cracki i ludzie nie maja gdzie sie wyzyc (i na kim ) a czy to jego zasluga troche tak ale chyba bardziej jego uporu w swoje mozliwosci przekonywania - heheheh juz wiem on jest mlody jedi i trenuje na nas narzucanie swojej woli hehehehehe
__________________
M a j o n e z

- - - - - - - - - - - - - - - - - - info - - - - - - - - - - - - - - - - - -
66 zarejestrowany użytkownik
Pierwszy Moderator/Administrator
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Majonez jest offline  
Stary 21.04.2002, 23:10   #38
wiedzmin
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 19.04.2002
Posty: 16
wiedzmin w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
[quote]majonez (21-04-2002 18:04):
nikita ja wiem ze bylo jakby poszukal to nawet by znalazl pare konkretnych linkow ale on chce zeby mu na maila najlepiej wyslac i jeszcze z instrukcja krok po kroku

co do szukania linkow itd to znalazlem sobie dwa programiki dzieki pomocy bardzo zyczliwej osoby ;-)
a watek zmienil sie na cos w rodzaju: wolnosc i udostepnianie informacji.
cale forum jest przeciwko mnie ;-)
nie chodzi mi juz o znalezienie odpowiedzniego programu, tylko o bornienie wlasnego zdania dotyczacego dostepu do informacji
cala dyskusja nie doprowadzila do niczego konkretnego wie proponuje ja zakonczyc i zadowolic sie remisem, chyba ze jeszcze macie jakies argumenty
wiedzmin jest offline  
Stary 22.04.2002, 06:04   #39
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
1. to nie jest forum o dostepie do informacji
2. sprawdz czy te programiki to nie jest jakis trojan czy cos w tym rodzaju [ludzie bywaja zyczliwi]
3. dorosnij mlody, dorosnij...
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline  
Stary 22.04.2002, 09:13   #40
&y
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 07.06.2001
Posty: 157
&y zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
wiedzmin (22-04-2002 00:10):
[...]co do szukania linkow itd to znalazlem sobie dwa programiki dzieki pomocy bardzo zyczliwej osoby ;-)
a watek zmienil sie na cos w rodzaju: wolnosc i udostepnianie informacji.
cale forum jest przeciwko mnie ;-)
nie chodzi mi juz o znalezienie odpowiedzniego programu, tylko o bornienie wlasnego zdania dotyczacego dostepu do informacji
cala dyskusja nie doprowadzila do niczego konkretnego wie proponuje ja zakonczyc i zadowolic sie remisem, chyba ze jeszcze macie jakies argumenty
1. Argumenty chyba tobie sie skonczyly, bo non stop powtarzasz motyw z wolnoscia...
2. Udostepnianie... No coz... Jezeli ktos cos wie, to tylko od jego dobrej woli zalezy czy sie ta wiedza z kims podzieli, a znajac wypowiedzi co niektorych, to dziela sie raczej chetnie, pod warunkiem, ze nikt na nich nie 'naskakuje'. Zreszta jezeli juz mowa o udostepnianiu, to widzisz drzazge w du..e blizniego, a Belki w rzadzie nie dostrzegasz - skoro jestes tak bardzo za udostepnianiem to po co chcesz zabezpieczac - tylko nie mow ze w celach edukacyjnych, bo przestalem w to wierzyc po twoim 2 czy 3 poscie...
3. Zamiast najezdzac na uczestnikow forum, trzeba bylo zajrzec pod podany link(i), troche sie pobawic i moze by cos z tego wyszlo - gotowcow nikt ci nie poda (no przeciez chcesz sie rozwijac nie?), zreszta przeanalizuj troche to co ludzie napisali, a moze w koncu zalapiesz, ze dostales (wg. mnie konkretne) rozwiazania problemu
4. Jezeli chodzi o wynik, to raczej zapomnij o remisie - juz dawno jest co najmniej 5:1 ( o ile nie do 0) dla forum

A na samym poczatku ostrzegalem, ze nie jest to zbyt lubiany temat, ale widocznie nie czytales tego co pisano w innym topicu...
__________________
.: O tym kim jestes, nie swiadczy to co posiadasz, lecz jak to wykorzystujesz :.\n&y
&y jest offline  
Stary 22.04.2002, 10:04   #41
wiedzmin
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 19.04.2002
Posty: 16
wiedzmin w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
&y (22-04-2002 10:13):
Cytat:
wiedzmin (22-04-2002 00:10):
[...]co do szukania linkow itd to znalazlem sobie dwa programiki dzieki pomocy bardzo zyczliwej osoby ;-)
a watek zmienil sie na cos w rodzaju: wolnosc i udostepnianie informacji.
cale forum jest przeciwko mnie ;-)
nie chodzi mi juz o znalezienie odpowiedzniego programu, tylko o bornienie wlasnego zdania dotyczacego dostepu do informacji
cala dyskusja nie doprowadzila do niczego konkretnego wie proponuje ja zakonczyc i zadowolic sie remisem, chyba ze jeszcze macie jakies argumenty
1. Argumenty chyba tobie sie skonczyly, bo non stop powtarzasz motyw z wolnoscia...
2. Udostepnianie... No coz... Jezeli ktos cos wie, to tylko od jego dobrej woli zalezy czy sie ta wiedza z kims podzieli, a znajac wypowiedzi co niektorych, to dziela sie raczej chetnie, pod warunkiem, ze nikt na nich nie 'naskakuje'. Zreszta jezeli juz mowa o udostepnianiu, to widzisz drzazge w du..e blizniego, a Belki w rzadzie nie dostrzegasz - skoro jestes tak bardzo za udostepnianiem to po co chcesz zabezpieczac - tylko nie mow ze w celach edukacyjnych, bo przestalem w to wierzyc po twoim 2 czy 3 poscie...
3. Zamiast najezdzac na uczestnikow forum, trzeba bylo zajrzec pod podany link(i), troche sie pobawic i moze by cos z tego wyszlo - gotowcow nikt ci nie poda (no przeciez chcesz sie rozwijac nie?), zreszta przeanalizuj troche to co ludzie napisali, a moze w koncu zalapiesz, ze dostales (wg. mnie konkretne) rozwiazania problemu
4. Jezeli chodzi o wynik, to raczej zapomnij o remisie - juz dawno jest co najmniej 5:1 ( o ile nie do 0) dla forum

A na samym poczatku ostrzegalem, ze nie jest to zbyt lubiany temat, ale widocznie nie czytales tego co pisano w innym topicu...
to wy caly czas powtazacie ze nie, ze costam itd.
pod podany link zajzalem jeszcze zanim go dostalem, przetestowalem i nie znalazlem tego co potrzebuje, dopiero potem zajzalem na forum, ale tutaj... ;-)
co do zabezpieczenia plyty to pisalem ze jest do tylko moja sprawa dlaczego chce ja zabezpieczyc
ale widze ze nie mozecie sie pogodzic z tym ze boicie sie ze ktos zabezpieczy plyte, ktoraj nie bedziecie mogli przegrac ( powtazam to juz po raz kolejny bo chyba do was to nie dociear ) argumenty soknczyly sie wam, bo caly czas powtarzacie to samo, a ja caly czas staram sie wam wytlumaczyc...
formu nie potrafi sie w takim razi pogodzic z przegrana, i przeciaga watek w nadziei ze sie znudze ;-) i udalo wam sie
ne wiem ilu was jest... pewnie sporo, ale i tak nie potraficie rzucic innego argumentu niz: "tu ci nikt nie pomoze do tu jez tak jest ;-))))"
wiedzmin jest offline  
Stary 22.04.2002, 10:34   #42
&y
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 07.06.2001
Posty: 157
&y zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
wiedzmin (22-04-2002 11:04):
to wy caly czas powtazacie ze nie, ze costam itd.
[...]
co do zabezpieczenia plyty to pisalem ze jest do tylko moja sprawa dlaczego chce ja zabezpieczyc
ale widze ze nie mozecie sie pogodzic z tym ze boicie sie ze ktos zabezpieczy plyte, ktoraj nie bedziecie mogli przegrac ( powtazam to juz po raz kolejny bo chyba do was to nie dociear ) argumenty soknczyly sie wam, bo caly czas powtarzacie to samo, a ja caly czas staram sie wam wytlumaczyc...
formu nie potrafi sie w takim razi pogodzic z przegrana, i przeciaga watek w nadziei ze sie znudze ;-) i udalo wam sie
ne wiem ilu was jest... pewnie sporo, ale i tak nie potraficie rzucic innego argumentu niz: "tu ci nikt nie pomoze do tu jez tak jest ;-))))"
Wiesz co... te cale twoje wywody sa g...o warte.
1. powtarzasz caly czas te same argumenty
2. Nie czytasz badz nie przyjmujesz do wiadomosci tego co pisza inni
3. Probujesz na sile zainteresowac (a raczej wkurzyc) innych swoja osoba
4. Ludzie juz ci pomogli, ale nie potrafisz tego dostrzec
5. Podpuszczanie nic ci nie pomoze, a wrecz zaszkodzi - co zreszta juz sie stalo
6. Skoro twoja zasr...a sprawa jest po to co chcesz zabezpieczyc, nie dziw sie ze zas.. sprawa innych jest to dlaczego nie chca ci podac gotowca
7. Kiedys w ktoryms z topicow probowalem bronic osoby pytajace o sposoby zabezpieczania, ale widze ze nie bylo warto. Od dzis zgadzam sie w 200% z bgn
8. Nie ma zabezpieczenia, ktorego nie da sie zlamac - przewaznie to tylko kwestia czasu
9. Watpie czy potrafisz tak pokombinowac, zeby nie dalo sie skopiowac tej twojej 'zabezpieczonej' plyty z 'wlasna' (ze stadionu X lecia) tworczoscia
10. Ilu nas jest? - gdybys czytal, to bys wiedzial - na samej gorze jest info w stylu xxxx total members
11. Wiecej nie chce mi sie pisac, bo mam ciekawsze zajecia niz klotnie z kims kogo nie znam; zreszta, jakiekolwiek argumenty by sie tu nie pojawily, ty oczywiscie je 'obalasz' je tym:
Cytat:
[...]caly czas powtarzacie to samo, a ja caly czas staram sie wam wytlumaczyc... [...]
aha... i jeszcze jedno (po raz n-ty)
Cytat:
nie potraficie rzucic innego argumentu niz: "tu ci nikt nie pomoze do tu jez tak jest ;-))))"
Ludzie ci odpowiedzieli, ale ty nie potrafisz/nie chcesz z tych odpowiedzi skorzystac
To by bylo na tyle - ten temat jest dla mnie zamkniety i nie zamierzam sie wiecej nan wypowiadac...
__________________
.: O tym kim jestes, nie swiadczy to co posiadasz, lecz jak to wykorzystujesz :.\n&y
&y jest offline  
Stary 22.04.2002, 14:32   #43
wiedzmin
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 19.04.2002
Posty: 16
wiedzmin w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
drobna literowka...
tak w ogole to niewiele powiedzieiscie, ale plyte juz zabezpieczylem ;-) ;-) ;-)
koniec tematu
wiedzmin jest offline  
Stary 22.04.2002, 14:56   #44
Majonez
The Dark Admin Rises
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Majonez
 
Data rejestracji: 05.12.2000
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 1,774
Majonez zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
wiedzmin (22-04-2002 15:32):
drobna literowka...
tak w ogole to niewiele powiedzieiscie, ale plyte juz zabezpieczylem ;-) ;-) ;-)
koniec tematu
wiesz co ty chyba jestes z jakiejs filologii - teraz to widac niedosc ze wylapujesz literowki jak belfer to jeszcze masz niezle pos...ne we lbie wiec albo trafilismy na poloniste albo no nie przeciez ze tez od razu nie zgadlem to jakis psycholog i sobie robi doswiadczenie do jakiegos artykulu

heh chyba juz napisal caly wiec sie z nami pozegnal no i dobrze juz mnie rece swierzbily zeby .... eh
__________________
M a j o n e z

- - - - - - - - - - - - - - - - - - info - - - - - - - - - - - - - - - - - -
66 zarejestrowany użytkownik
Pierwszy Moderator/Administrator
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Majonez jest offline  
Stary 22.04.2002, 15:38   #45
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
wiedzmin - ty moj koszmarze nocny, ty nedzna istoto:

czepiasz sie literowek - obejzyj swoje posty gdzie co drugi wyraz trzeba interpolowac - jesli masz czelnosc zwracac na nasze bledy swa uwage - zwroc tez na siebie (byle nie obiad...)



majonez - nie czepiaj sie filologi czy polonistyki - ci ludzie rzeczywiscie staraja sie mysles glebiej niz inni czy wyciagnac ze slow jeszcze troche znaczen, ale raczej nie maja nic wspolnego z wiedzminem...

mnie on wyglada na ucznia prywatnego (czy spolecznego) liceum ktory troche za wczesnie zaczal z trawa i jeszcze nie doszedl do siebie (ta mania wielkosci, ten klarowny wywod, te powalajace intelektualizmem argumenty... eh, szkoda slow), lub studenta pierwszego roku prawa, ktory przyswoil tysiace paragrafow tylko ciagle nie umie zyc...

po czwarte - sorry ze tak przynudzam, ale wlasnie powalilem kolosa i cierpie - nie jestes w stanie zabezpieczyc powszechnie dostepnymi programami tak, zeby byle amator tego nie ruszyl - jest kilka mocniejszych 'sposobow' - ale na szczescie wymagaja one pewnej wiedzy - czego tobie raczej brak a biorac pod uwage twoj stosunek do innych nigdy jej nie zdobedziesz

mnie troche szkoda ze on sobie poszedl - kazda kolejna odpowiedz utwierdza mnie w przekonaniu ze nastepna bedzie jeszcze glupsza...

on mysli ze jak powie 'chcem' to my mu damy... buahahahaha buahahahaah

:-)

PS. ja zrobic taki usmiech z szalenczym smiechem?
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 03:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.