Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

 
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 09.11.2005, 03:24   #12
NeoFighter
try a run, try a hide...
 
Avatar użytkownika NeoFighter
 
Data rejestracji: 07.06.2005
Lokalizacja: z nienacka
Posty: 1,883
NeoFighter jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>NeoFighter jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Ryszardek
Z mieszaniem obrazami w wirtualnym bawiłem się nie raz. Chciałem wiedzieć jak zrobić DVD z kilku CD. Mój pomysł podałem parę postów wyżej. U mnie działa, ale tak jak napisałem nie jest to do końca dobrze zrobione. Trzeba by wymyślić coś co będzie emulowało 5-tą płytkę. Popróbuję jeszcze z innymi grami np Colin 2005 lub Torment.

z Tormentem nie bedziesz mial problemow, bo dane na plytach znajduja sie w ponumerowanych folderach cd2, cd3, cd4, wystarczy ze dodasz te foldery do pierwszej plyty i powinno chulac, jak gralem w Tormenta, to wlasnie skopiowalem te foldery z plyt i w pliku konfiguracyjnym Tormenta zamiast litery napedu, podalem sciezki do folderow, nie musialem plyt przekladac
__________________
i'm not going to take back my words
that's my way of the ninja


Moje zdjęcia >> http://nawiesniak.pl
NeoFighter jest offline  
 


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:17.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.