Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 18.11.2002, 12:43   #1
ampel
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika ampel
 
Data rejestracji: 18.11.2002
Posty: 135
ampel zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Jaka nagrywarka

Witam !
Mam do was male pytanie czy jest ktos kto moze mi powiedziec/doradzic jaka nagrywarka jest najbardziej popularna -mysle o jakosci w przegrywaniu muzyki.Mialem juz dwa lite on ale to pszuje sie i nie czyta starych CD slyszalem ze TdK to rowniez lite on
wiec nic juz nie wiem moze LG albo Plextora cccccopomozcie bo naprawde nie wiem co kupic
ampel jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 18.11.2002, 13:02   #2
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,869
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Teac lub plextor, kolejnosc dowolna - obydwie dobre, roznia sie cena. Tylko nie LG!
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online  
Stary 18.11.2002, 13:11   #3
Wrześni@k
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 13.10.2002
Posty: 118
Wrześni@k zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
fakt LG to chłąm ale dlaczego tak buźnisz na Lteony i nie wiem kto ci tkaich bzdur wogóle naopowiadał.
Wrześni@k jest offline  
Stary 18.11.2002, 13:51   #4
chester
P.I.M.P.
 
Avatar użytkownika chester
 
Data rejestracji: 14.05.2002
Lokalizacja: Tarnów
Posty: 452
chester zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Wrześni@k napisa***322;(a)
fakt LG to chłąm ale dlaczego tak buźnisz na Lteony i nie wiem kto ci tkaich bzdur wogóle naopowiadał.
Co ty masz do litkow?? Przeciez one sa bardzo dobre.Sam mam i ciesze sie z tego.Mysle ze do jakosci Plextora jeszcze mu troche brakuje ale wedlug mnie sa to bardzo dobre nagrywarki.Co do lg to zgadzam sie z wami zupelnie.To jest chlam.
__________________
kochasz ajax amsterdam??
my kochamy.
wejdz i zobacz:
www.ajax.dmf.pl
chester jest offline  
Stary 18.11.2002, 14:01   #5
para
Guru
 
Avatar użytkownika para
 
Data rejestracji: 18.11.2002
Lokalizacja: Gdzieś tam
Posty: 1,754
para niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Głównie nagrywam muzykę i niezauważyłem jakichś różnic między nagrywarkami do tej pory nagrywałem na HP8100, HP9110, Yamaha 4/4/16
teraz nagrywam na Sony 16/10/40 (CRX 195). Nagrywam muzykę na 4 prędkości.

Pozdrawiam
para jest offline  
Stary 18.11.2002, 19:16   #6
ampel
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika ampel
 
Data rejestracji: 18.11.2002
Posty: 135
ampel zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Witam ponownie!
serdecznie dziekuje za podiecie tematu ,a teraz mysle ze winny jestem pare wyjasnien co do Lite on ,a wiec posiadalem dwie sztuki 40x i 48x a muj kolega (ktory mnie do nich namowil) posiadal kolejno kazdy model poczawszy od 12x , ktory moim zdaniem i jego byl najbardziej pozadny.model 32x i 40x byl juz u naprawy ,ktora notabene trwa 14 dni lekko.A ja ? no coz mialem wiecej sczescia bo padl mi tylko model 40x ktory dzieki uprzejmosci sprzedawcy wymienilem na 48x .Ten nieczytal moich 2 i 4 krotnych CDRW firm:Intenso oraz Ricoch.A zeby nagrac mp3 z szybkoscia 4x to mozna bylo sobie wybic z glowy ,malo tego wszystkie CD muzyczne mozna bylo odgrywac tylko na normalnym Cd playerze w samochodzie czy w DVD mozna bylo zapomniec ,a bylo to mozliwe kiedy nagrywalem je za pomoca starej 12x Plextora po za tym
to bardzo cicha nagrywarka ktora dobrze czyta -kopiuje gry .Przepraszam jesli kogos urazilem nie mam takiego zamiaru chodzi tylko opubliczna debate ktoa nagrywarka jest waszym zdaniem najleprza.
Pozdrawiam
Ampel
ampel jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 10:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.