Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 27.06.2003, 15:49   #16
elephant
Bywalec
 
Data rejestracji: 05.05.2003
Posty: 72
elephant zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Moim zdaniem poczytac posty, opisy, posluchac opini uzytkownikow. Pewnie za to co powiem przeklnie mnie pare osob ale sprawdzilem, ze w zyciu jest tak iz mozesz trafic na najlepszy sprzet i po 2 dniach trafi do serwisu bo bedzie mial wade "wrodzona". Ja nie polecam zadnej marki chociaz posiadam LiteOnika i jestem bardzo zadowolony <brzi troche jak kryptoreklama>
elephant jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 27.06.2003, 17:20   #17
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
memorando napisa***322;(a)
Litek ma 24 miechy gwarancji. \i jakość od czasów 24 litka się poprawila niewspólmiernie...
Nie do konca. To zalezy od umowy pomiedzy sprzedawca a AB. Gwarancje "u sprzedawcy" moga byc na 1 rok lub 2 lata. Jezeli u sprzedawcy masz gwarancje na 1 rok to 2. masz u produncenta. Opinie co do poczgegolnych modelow LiteOna i tendencji zwyzkowej lub spadkowej kolejnych sa podzielone
Cytat:
elephant napisa***322;(a)
... Ja nie polecam zadnej marki chociaz posiadam LiteOnika i jestem bardzo zadowolony <brzi troche jak kryptoreklama>
To ty chyba jeszcze nie widziales prawdziwej kryptoreklamy na tym forum Powiem Ci ze w tym temacie jest osoba ktora swego czasu walnela niezla kryptoreklame... ale bynajmniej nie LiteOnowi
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.06.2003, 17:31   #18
CIAPEK
mów mi więcej :P
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika CIAPEK
 
Data rejestracji: 17.02.2003
Lokalizacja: TORUŃ
Posty: 5,244
CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Witam!

Witam w temacie który jak zwykle o niczym i o wszystkim, a teraz już zbaczacie z tematu bo piszecie ogólnie o palarkach, a kolega jasno zapytał o palary 600-700 zł.

Litki są młodsze zobaczymy co z nimi na starość będzie.

Jak freestyle to i ja polecam nagrywarke LG z serii GCE 48X lub 52X i ponad 300-400 zł w kieszeni np. na jakąś małą modernizacje komputerka np. większy dysk.
I good
__________________



nie załatwi wszystkiego "FLOTA", tak myślącego uważam za przegranego!
CIAPEK jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.06.2003, 17:34   #19
WhiteMan
DVD FaN
 
Data rejestracji: 05.01.2003
Posty: 314
WhiteMan zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ja bym polecil jak zwykle niezawodnego LITEONKA 52x24x52 !!!ach te sentymenty :cool:
WhiteMan jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.06.2003, 17:46   #20
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,929
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ja pojde jeszcze dalej i powiem ci Kamikazee ze wez i kup 4 liteony bo na tyle ci wystarczy te 7 stowek i wtedy zadowolisz tutejszych liteonowcow hehe
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.06.2003, 18:16   #21
memorando
Młody żonkoś
 
Data rejestracji: 02.02.2003
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 3,324
memorando zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
pawelblu napisa***322;(a)
Nie do konca. To zalezy od umowy pomiedzy sprzedawca a AB. Gwarancje "u sprzedawcy" moga byc na 1 rok lub 2 lata. Jezeli u sprzedawcy masz gwarancje na 1 rok to 2. masz u produncenta. Opinie co do poczgegolnych modelow LiteOna i tendencji zwyzkowej lub spadkowej kolejnych sa podzielone

To ty chyba jeszcze nie widziales prawdziwej kryptoreklamy na tym forum Powiem Ci ze w tym temacie jest osoba ktora swego czasu walnela niezla kryptoreklame... ale bynajmniej nie LiteOnowi
Mam spawarę litka z gwarancją na 24 miechy i cytat z umowy:
1. gwarancji udziela się na 24 miesiące od daty sprzedaży.
i dalej wynika że mam gwarancję u sprzedawcy
__________________
Dotyk idący daleko poza definicję słowa instynkt...Julio Cortazar
memorando jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.06.2003, 19:14   #22
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
memorando napisa***322;(a)
Mam spawarę litka z gwarancją na 24 miechy i cytat z umowy:
1. gwarancji udziela się na 24 miesiące od daty sprzedaży.
i dalej wynika że mam gwarancję u sprzedawcy
Wlasnie, ale tak nie jest zawsze. 2 lata na LiteOna to nie regula. Ja mam 2 LteOny: 48246S na ktorego dostalem 1 rok i 48246K na ktorego mam 2 lata w innym miejscu. Nie wszyscy sprzedawcy maja umowe serwisowa z AB na 2 lata !!!
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 27.06.2003, 22:52   #23
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
QBUS napisa***322;(a)
Moja 40ka padla po senasie - poltorej godziny non-stop kopiowanie on-fly. Tak wiec dawaj jej troche odpoczywac miedzy plytkami
nie jest tak zle. Ja wczoraj po raz pierwszy nagralem chyba z 15 plytek i wszystkie w locie i nie bylo najmniejszych problemow. No moze poza tym, ze ostatnia przegrywala sie ponad 1,5 godziny i ostatecznie sie nie przegrala, ale miala ku temu powod, bo na obrzezach przegrywanej plytki byla taka bardzo smieszna rysa. Ogolnie pierwszy i zapewne ostatni przez dlugi czas test wytrzymalosci nagrywarka (48125S) przeszla nad wyraz sprawnie
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.