Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 31.08.2004, 22:44   #1
Martos
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 30.08.2004
Posty: 3
Martos w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Teac W552G i problem z odczytem danych z cd-rw

Zaobserwowałem dość ciekawą sytuację związaną z wypalaniem płytek CD-RW na Teac'u W55G. Nagrywara ma problem z odczytem danych z wypalonej na nim płytce cd-rw. Podczas nagrywania wszytsko jest w porządku. Nie ma żadnych błędów. Weryfikuję zapis po nagraniu i Nero stwierdza, że jest wszystko w porządku. Kiedy potem probuje przegrac te plytke na twardziela to pojawia sie blad odczytu. Probowalem kilka róznych plytek w (m.in. TDK, Dysan, Memorex) o roznych prekosciach i doszedlem do wniosku ze nagrywara ma problem z odczytem rw na ktorej sesja zostala zamknieta. Jesli zas nie "zamkne" tej plytki to wowczas nie ma takiego problemu. Problem dotyczy tylko plytek CD-RW. Na CD-R wszytsko jest ok. Czy ktoś spotkal sie z podobnym przypadkiem? Czy takie objawy moga sugerowac ze cos jest nie tak z nagrywara?
Martos jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 01.09.2004, 10:11   #2
bakupl
Banned
 
Data rejestracji: 29.03.2004
Posty: 1,961
bakupl w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Wyciągnij mi z tej palarki bios prosze! Bo to OEM Lite-ON'a... RW tylko Verbatima lub TDK inne sie walą
bakupl jest offline  
Stary 01.09.2004, 21:32   #3
Martos
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 30.08.2004
Posty: 3
Martos w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Jakoś trudno mi w to uwierzyć ale wszystko wskazuje na to, że wina leży po stronie Nero Przeprowadziłem testy przy użyciu programu CDBurnerXP Pro w wersji 3.0.113 i o dziwo problem z błedami odczytu zniknął
Martos jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.