Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Zobacz rezultaty głosowania: Jakie nagrywary twom zdaniem są najlepsze?
LG 12 21.43%
LiteOn 19 33.93%
Creative 0 0%
Yamaha 1 1.79%
Teac 19 33.93%
Samsung 0 0%
Inna 5 8.93%
Wszystkich głosów: 56. Nie możesz oddać głosu w tej sondzie

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 20.09.2002, 20:33   #46
mati1700
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 17.07.2002
Lokalizacja: Białystok
Posty: 578
mati1700 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
/\aster napisa***322;(a)

A co maja powiedziec LG jest najgorsze a Liteon najlepszy, albo cos w tym stylu i znowu beda dymy i po co . A co do tego LO3 to moja siostra jest w czwartej klasie i jakos nie kuje dzien i noc.
Master mają NIC NIE MÓWIĆ TYLKO GŁOSOWAĆ!!!!!!!!!! W końcu nikt niczego nie musi komentować !!!!!!!!!!!
__________________
mati1700 jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 20.09.2002, 20:35   #47
Yahol
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
/\aster napisa***322;(a)

A co maja powiedziec LG jest najgorsze a Liteon najlepszy, albo cos w tym stylu i znowu beda dymy i po co . A co do tego LO3 to moja siostra jest w czwartej klasie i jakos nie kuje dzien i noc.
Pla....ASTER! Ale tam, w tej Ameryce, to poziom jest taki, jak u nas w5 klasie podstawowki:-D
 
Stary 20.09.2002, 20:38   #48
mati1700
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 17.07.2002
Lokalizacja: Białystok
Posty: 578
mati1700 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Yahol napisa***322;(a)

Pla....ASTER! Ale tam, w tej Ameryce, to poziom jest taki, jak u nas w5 klasie podstawowki:-D
Właśnie.Byłeś master na bronxie ? ja przejeżdżałem obok i już widziałem inteligencje amerykańską hehe
__________________
mati1700 jest offline  
Stary 20.09.2002, 20:40   #49
/||\aster
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
Yahol napisa***322;(a)

Pla....ASTER! Ale tam, w tej Ameryce, to poziom jest taki, jak u nas w5 klasie podstawowki:-D
Ale was zgasze moja siostra jest w Polsce i konczy ta bude, a co do poziomu u mnie macie to racje.
 
Stary 20.09.2002, 20:44   #50
sayan
Guru
 
Avatar użytkownika sayan
 
Data rejestracji: 15.03.2002
Lokalizacja: 071
Posty: 2,162
sayan niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>sayan niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
ja mam Litka .. nigdy niemialem LG wiec zlego slowa oniej nie powiem !
sayan jest offline  
Stary 20.09.2002, 21:01   #51
mapsajm
odeszły MAJSTER
 
Avatar użytkownika mapsajm
 
Data rejestracji: 24.02.2002
Lokalizacja: miasto Łódź
Posty: 1,183
mapsajm niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
mati1700 napisa***322;(a)
****a MAĆ chodziło mi o ankietę sprawdzającą co uważają użytkownicy forum.A wy zaczeliście napierdlać MOJA JEST NAJLEPSZA.
coby nie było, że się przestraszyłem:

MOJA JEST NAJLEPSZA

Cytat:
Jak ****a tacy jesteście to sami wymyślcie ciekawy temat.


Proponuję ankietę o ogórkach polskich! Czy wolisz kiszone, kwaszone, solone, małosolne...:-D

Cytat:
[B]A i wali mnie cenzura możecie mnie za to uciąć *** mnie to obchodzi.{/B]
****, kochanienki, ****... piszemy go przez "ch" by był dłuższy, mój ty maleńki.:-D


Cytat:
Niestety na tym forum trafiają się jednak coraz większe ****y (jedynie yahol i sid the rat to normalni loodzie no i jeszcze paru sie znajdzie ,a reszta to ludzie bez polotu i finezji smutni jak ***** babci arnoldy)
jako przyszły psychiatra-sexuolog stwierdzam, że jestem normalny. no, może odrobinę szalony, ale któż jest doskonały...
a swoją drogą, to z tobą musi być coś nie tak. możesz opowiedzieć mi coś więcej o tym, jak kosztowałeś "pizdę babci arnoldy"?
czy to twoja babcia, czy koleżanki? a może kolegi?
ma więcej, niż 80 latek?
czy ma starą, śmierdzącą, zagrzybiałą pizdę, czy też pierwszej świezości?
jak często się spotykacie?
ile razy w tygodniu odbywasz z nią stosunek?
jakie łączą was uczucia?
czy jest wam z sobą dobrze?
mapsajm jest offline  
Stary 20.09.2002, 21:05   #52
mati1700
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 17.07.2002
Lokalizacja: Białystok
Posty: 578
mati1700 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
mapsajm napisa***322;(a)


coby nie było, że się przestraszyłem:

MOJA JEST NAJLEPSZA



Proponuję ankietę o ogórkach polskich! Czy wolisz kiszone, kwaszone, solone, małosolne...:-D



****, kochanienki, ****... piszemy go przez "ch" by był dłuższy, mój ty maleńki.:-D





jako przyszły psychiatra-sexuolog stwierdzam, że jestem normalny. no, może odrobinę szalony, ale któż jest doskonały...
a swoją drogą, to z tobą musi być coś nie tak. możesz opowiedzieć mi coś więcej o tym, jak kosztowałeś "pizdę babci arnoldy"?
czy to twoja babcia, czy koleżanki? a może kolegi?
ma więcej, niż 80 latek?
czy ma starą, śmierdzącą, zagrzybiałą pizdę, czy też pierwszej świezości?
jak często się spotykacie?
ile razy w tygodniu odbywasz z nią stosunek?
jakie łączą was uczucia?
czy jest wam z sobą dobrze?


******* się psia pyto.I tak już jestem dzisiaj w****iony
__________________
mati1700 jest offline  
Stary 20.09.2002, 21:08   #53
mapsajm
odeszły MAJSTER
 
Avatar użytkownika mapsajm
 
Data rejestracji: 24.02.2002
Lokalizacja: miasto Łódź
Posty: 1,183
mapsajm niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
mati1700 napisa***322;(a)


******* się psia pyto.
zapewniam cię, ze to robię systematycznie... ale nie pojmuję, dlaczego akurat psia?:cool:
mapsajm jest offline  
Stary 20.09.2002, 21:09   #54
Yahol
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
mapsajm napisa***322;(a)
[




jako przyszły psychiatra-sexuolog stwierdzam, że jestem normalny. no, może odrobinę szalony [/B]
Aksjomat 1:
psychiatra nigdy nie jest normalny!
Aksjomat 2:
sexuolog - tym bardziej!
Aksjomat 3:
psychiatra sexuolog - nie da sie zakwalifikowac do zadnej grupy zaburzen!
Aksiomat 4:
jezeli twierdzisz, ze jestes tylko troszke szalony - jest z toba bardzo zle, radze odwiedzic kolege po fachu - to moz byc nieodwracalne!

PS: Prawdopodobnie bedziesz bardzo lubiany przez swoich pacjentow!
 
Stary 20.09.2002, 21:11   #55
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
mati, mam radę dla ciebie, idź do przedszkola tam dzisiaj uczą kultury, pokazałeś biedaku, że liznąłeś trochę łaciny podwórkowej tylko co z tego ?
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline  
Stary 20.09.2002, 21:12   #56
Yahol
Gość
 
Posty: n/a
Chyba sie wciąlem miedzy ...... kieliszek i ogorek!
 
Stary 20.09.2002, 21:16   #57
mapsajm
odeszły MAJSTER
 
Avatar użytkownika mapsajm
 
Data rejestracji: 24.02.2002
Lokalizacja: miasto Łódź
Posty: 1,183
mapsajm niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Yahol napisa***322;(a)


Aksjomat 1:
psychiatra nigdy nie jest normalny!
Aksjomat 2:
sexuolog - tym bardziej!
Aksjomat 3:
psychiatra sexuolog - nie da sie zakwalifikowac do zadnej grupy zaburzen!
Aksiomat 4:
jezeli twierdzisz, ze jestes tylko troszke szalony - jest z toba bardzo zle, radze odwiedzic kolege po fachu - to moz byc nieodwracalne!

PS: Prawdopodobnie bedziesz bardzo lubiany przez swoich pacjentow!
załóżmy, że masz rację. tylko załóżmy!!! to nawet gdyby, to co z tego? i tak psychiatra zawsze może sobie wystawić papiery, że jest normalny
a pacjentów, to ja już mam. nei lubią mnie. zauważyłem, że ludzie nie lubią być wyleczani ale postaram się zmienić
mapsajm jest offline  
Stary 20.09.2002, 21:16   #58
mati1700
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 17.07.2002
Lokalizacja: Białystok
Posty: 578
mati1700 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Zetoxa napisa***322;(a)
mati, mam radę dla ciebie, idź do przedszkola tam dzisiaj uczą kultury, pokazałeś biedaku, że liznąłeś trochę łaciny podwórkowej tylko co z tego ?
Zrozum przez kilka ostatnich dni stworzyłem dwa posty.Za każdym razem zostałem skrytykowany ,że moje tematy są do niczego i najlepiej żebym wogóle się nie odzywał.Jak dzisiaj zobaczyłem komentarz tvc to myślałem ,że mnie szlag trafi.Strasznie się wkurzyłem i poleciał potok przekleństw.Jeżeli kogoś to uraziło to sorry ,ale ja jestem nerwowy ,a szczególnie w roku szkolnym.
Wracając do łaciny to ja znam nie tylko podwórkową.Jestem w 3 klasie LO o profilu humanistycznym ,więc mam trochę wiedzy z tego przedmiotu
__________________
mati1700 jest offline  
Stary 20.09.2002, 21:20   #59
mapsajm
odeszły MAJSTER
 
Avatar użytkownika mapsajm
 
Data rejestracji: 24.02.2002
Lokalizacja: miasto Łódź
Posty: 1,183
mapsajm niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
mati1700 napisa***322;(a)


Zrozum przez kilka ostatnich dni stworzyłem dwa posty.Za każdym razem zostałem skrytykowany ,że moje tematy są do niczego i najlepiej żebym wogóle się nie odzywał.Jak dzisiaj zobaczyłem komentarz tvc to myślałem ,że mnie szlag trafi.Strasznie się wkurzyłem i poleciał potok przekleństw.ja jestem nerwowy ,a szczególnie w roku szkolnym.
polecam jogę
mapsajm jest offline  
Stary 20.09.2002, 21:22   #60
mapsajm
odeszły MAJSTER
 
Avatar użytkownika mapsajm
 
Data rejestracji: 24.02.2002
Lokalizacja: miasto Łódź
Posty: 1,183
mapsajm niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
mati1700 napisa***322;(a)


Wracając do łaciny to ja znam nie tylko podwórkową.Jestem w 3 klasie LO o profilu humanistycznym ,więc mam trochę wiedzy z tego przedmiotu
ale tego, to już nie zauważyłem. cholera, muszę zacząś trenować abstrakcyjne postrzeganie...:-D
mapsajm jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.