Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 16.01.2003, 20:40   #16
egeba
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika egeba
 
Data rejestracji: 01.01.2003
Lokalizacja: P-ń
Posty: 15
egeba w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
A ja nagrywam na Mint'ach za 99gr z pudelkim slim i nie zepsulem ani jednejplytki wiec wydaje mi sie ze sa dobre, ale teraz przezucam sie na Esperanza Black bo sa ladniejsze.
egeba jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 16.01.2003, 21:09   #17
Krzysztofek
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 14.01.2003
Posty: 4
Krzysztofek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
HAWK'i można kupić na www.hawk.com.pl
Krzysztofek jest offline  
Stary 16.01.2003, 21:18   #18
Remix
Capo di tutti capi
 
Avatar użytkownika Remix
 
Data rejestracji: 24.09.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 3,100
Remix niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
andrzejj9 napisa***322;(a)
a

nie no, nie jest tak zle, ja uzywam esperanzy i jeszcze zadna na jakies 50 nagranych mi nie padla. Moze to nie tak duzo, ale na razie jest dobrze. Poza tym podobaja mi sie z wygladu ^_^

Tylko jedne Esperaze uwazam za dobre... te CZARNE (fajnie wygladaja i sa bardzo dobre do muzy)
__________________
Pozdrawiam
Remix aka Wielki M
Remix jest offline  
Stary 16.01.2003, 23:08   #19
kozand
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 05.01.2003
Lokalizacja: Gliwice
Posty: 15
kozand w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Hmm ja uzywam PLATINUM bo są najlepsze za ta cene. A co do PRINCO to jak ostatnio posprawdzalem CDSpeed-em swiezo nagrane plytki i stwierdzilem ze juz nigdy ich nie kupie..... (zolte bloczki)
__________________
KoziK
kozand jest offline  
Stary 16.01.2003, 23:25   #20
Zelea
I have got my own WORLD..
 
Avatar użytkownika Zelea
 
Data rejestracji: 03.11.2002
Lokalizacja: Kielce
Posty: 1,576
Zelea zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
esperanz nagralem jakies 300 i nie moge powiedziec o nich zlego slowa bo jesli z tych 300 (od wrzesnia 2002) zepsulo mi sie 15 to maks z zadno NO PROBLEM to tak naprawde zalezy od eielu rzeczy np od nagryarki moze to i gluie to co napisalem ale u kazdego jest inaczej roznie to bywa i u cibie wcale nie musi byc tak jak pisze ktos inny
pozdro
Zelea jest offline  
Stary 17.01.2003, 01:18   #21
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
a ja tak sie zastanawiam JAKIE plyty sa po 1.20...? przeciez platiunum czy platinium (chodzi mi o te lepsze) z patyka ida po 75gr albo mniej, czarne espery - po zlotowce - a to jedne z najdrozszych plyt ze sredniej polki - za 1.5 masz verbatima pastel w pudelku, a verbatimy super metal azo z patyka widzialem po 1.10 (patyk)

hawkow nie kupowalem - a psioczenie na esperanze wydaje mi sie jest nieuzasadnione - kiedys byly to prymitywne rpzedruki - teraz maja wlasne linie i to sa zawsze te same plyty

jak ktos chce kupic gniota to niech idzie do mediamarktu i wezmie to co tammaja najtanszego - ostatnio Prosstore - 20*700mb - max 32x - w mini towerku - 16 zeta... kupilem tego duzo - na backup sie nadaja... bo i tak po miesiacu sa nic nei warte...
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline  
Stary 17.01.2003, 07:17   #22
sajmonsz
Bywalec
 
Avatar użytkownika sajmonsz
 
Data rejestracji: 19.12.2002
Lokalizacja: Łomża
Posty: 29
sajmonsz w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ja za 1,20 kupuje Verbatimy 40x a umnie idą nawet 48x
__________________
<<<Best Regards>>>
sajmonsz jest offline  
Stary 17.01.2003, 07:40   #23
Yakuza_PL
Bywalec
 
Data rejestracji: 09.07.2002
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 74
Yakuza_PL w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
[QUOTE]-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
[B]a ja tak sie zastanawiam JAKIE plyty sa po 1.20...? przeciez platiunum czy platinium (chodzi mi o te lepsze) z patyka ida po 75gr albo mniej, czarne espery - po zlotowce - a to jedne z najdrozszych plyt ze sredniej polki - za 1.5 masz verbatima pastel w pudelku, a verbatimy super metal azo z patyka widzialem po 1.10 (patyk)

Sid a mozesz zdradzic mi tajemnice gdzie kupujesz platinum z patyka po 75 gr. ? Bo ja do tej pory to kupowalem za troche wiecej jak zlowtowke 50szt. za 55 zl.

No wlasnei panowie gdzie mozna tak tanio kupic [plytki (gielda komp., stadion - tam juz bylem i sa ceny takie jak mowie)

Wiec gdzie ??
__________________
Pozdrawiam
Yakuza_PL
GG: 978316
Mail: tomas.k@interia.pl
Yakuza_PL jest offline  
Stary 17.01.2003, 07:53   #24
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
platinum ZA ZLOTOWKE?!?!?!?
COOOOOO??

to chyba masz taki wygald ze cie eni lubia - przy wiekszym zakupie cena jest ok 68gr za sztuke, przy detalu - 75/80 - zalezy gdzie - kupuje - nie ukrywam po znajomosci na gieldzie przy stodole

espery black ostatnio mojej siostrze (182cm, 53kg sliczne stworzenie dali po 99gr za sztuke (ja lezalem z goraczka w lozku a plyty musialem miec to ja poslalem) - wiec ja sie pytam - GDZIE KUPUJECEI PLYTY TAK DROGO - tylko nie mowcie ze w empiku bo tam widzialem podajze TDK'a za 6 zeta...
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline  
Stary 17.01.2003, 08:11   #25
Przem
Bywalec
 
Data rejestracji: 24.06.2002
Lokalizacja: W-w
Posty: 40
Przem w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
witam
ja uważam że platinum'y sa niezłe. Swego czasu kupowałem je inie nażekam. Ale np esperanze, i akossy są nienajlepsze ( po prostu dużo odrzutów miałem)A i poza tym na Akossach nie mogłem overburningu używac(każda sie psuła) Teraz używam dysanów ( 1.25) za sztukę i uważam że są najlepsze
Przem jest offline  
Stary 17.01.2003, 09:18   #26
Yakuza_PL
Bywalec
 
Data rejestracji: 09.07.2002
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 74
Yakuza_PL w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
[QUOTE]-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
[B]platinum ZA ZLOTOWKE?!?!?!?
COOOOOO??

to chyba masz taki wygald ze cie eni lubia - przy wiekszym zakupie cena jest ok 68gr za sztuke, przy detalu - 75/80 - zalezy gdzie - kupuje - nie ukrywam po znajomosci na gieldzie przy stodole

Kolego, troche wiecej szacunku..........
Tak sie sklada ze nie mam znajomych ktorzy handluja plytami, wiec ze po znajomosci mozna po tyle kupic, takze nie kupuje wiekszych ilosci po kilkaset, lub kilka tysiecy !!!!!

Juz raz powiedzialem-kupuje na gieldzie przy stodole najczesciej, nie musisz mowic po ile sa plyty w empiku......


ostatnio mojej siostrze (182cm, 53kg sliczne stworzenie)
Cos chudziutka jest ta twoja siostrzyczka..;-)))))
__________________
Pozdrawiam
Yakuza_PL
GG: 978316
Mail: tomas.k@interia.pl
Yakuza_PL jest offline  
Stary 17.01.2003, 09:30   #27
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
nie mialem najmniejszego zamiaru urazic - to mialbyc zart ale jak widac nie wyszedl
przepraszam

co do cen - fakt - kupuje moze nie w tysiace ale co tydzien 40-50 wiec mam znizke 'za twarz' (kiedys pomoglem tym ludziom) i za hurt - wychodzi na to ze nie zarabiaja na mnie prawie wogole - ale chyba im sie oplaca - bo konkurencji nie pomagam

a chudziutkie chudziutkie - nie jestem pewien czy 53 czy 59 - ale to i tak bez znaczenia... bo szliczne jak malowanie... i na dodatek jak idzie na gielde to wie o czym mowi... grozna bestyja...
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline  
Stary 17.01.2003, 09:48   #28
Yakuza_PL
Bywalec
 
Data rejestracji: 09.07.2002
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 74
Yakuza_PL w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
[QUOTE]-Sid-The-Rat=> napisa***322;(a)
[B]nie mialem najmniejszego zamiaru urazic - to mialbyc zart ale jak widac nie wyszedl
przepraszam

OKI, skoro przeprosiles to nie ma najmniejszego problemu.

Jak bedziesz nastepnym razem na gieldzie to moze zapytaj sie u konkurencji, ktorzy nie znaja twojej twarzy .;-))))) po ile maja 50szt platinum z patyka;-))))))

Co do platinum. Kupilem ich ponad 400 w sumei. Zepulo mi sie kilka, max. kilkanascie. Wiec niby dobrze prawda.? Ale teraz po kilku tygodniach nagle czesc filmow na przyklad nei chce sie odpalic, lub blokuje sie kopiowanie po ilutam procentach. Musze uzywac moich wspomagaczy-BadCopy 3.61 lub CD-R Diagnostic.
Slyszalem wlasnei ze tak jest z tymi plytami, psuja sie mimo iz nawet mozna ich nei dotykac. Wiele osob ich nie cierpi, poniewaz nie ma jakiejs tam farby chroniacej na gorze. (poszukam dokladnei w mailach, to powiem szczegolowo o co chodzi).

Ostatnio znajomy, robil test profesjonalnym programem diagnostycznym i platinium wypadlo przecietnie. najlpesze byly X-disk.
I chyba na nie sie przerzucam.

czy 53 czy 59 - ale to i tak bez znaczenia... bo szliczne jak malowanie
Hehe przestan...... bo zaczne Cie molestowac o telefon do siostrzyczki, skoro oboje jestesmy ze stolicy;-)))))
__________________
Pozdrawiam
Yakuza_PL
GG: 978316
Mail: tomas.k@interia.pl
Yakuza_PL jest offline  
Stary 17.01.2003, 10:43   #29
VermilioN
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika VermilioN
 
Data rejestracji: 08.09.2002
Posty: 200
VermilioN zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
wystarczy

zdjecie
__________________
-==>> LTR-40125W (WS0B) <<==-
VermilioN jest offline  
Stary 17.01.2003, 11:03   #30
Zeus
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika Zeus
 
Data rejestracji: 16.10.2000
Lokalizacja: Najsmutniejsze miasto w Polsce
Posty: 564
Zeus zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Yakuza_PL napisa***322;(a)
[..]No wlasnei panowie gdzie mozna tak tanio kupic [plytki (gielda komp., stadion - tam juz bylem i sa ceny takie jak mowie)

Wiec gdzie ??
Łódź gielda komputerowa platimun cena 85gr./szt. przy 100 szt. 80gr.
__________________
"myślisz że kim jestem ?? CZŁOWIEKIEM ??" - "Matrix Rewolucje"
"Moja jest tylko racja i to święta racja, bo nawet jak jest twoja to moja jest mojsza niż twojsza, że wlaśnie moja racja jest racja najmojsza." - "Dzień świra"

PIJ MLEKO!!! BEDZIESZ WIELKI!!!

Powered by LTR-52246S
Zeus jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.