Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 28.01.2003, 16:08   #61
raven66
dziobák [;
 
Avatar użytkownika raven66
 
Data rejestracji: 08.03.2002
Lokalizacja: KRáK/oFF
Posty: 273
raven66 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
a tutaj pod koniec jest o Long i Short Strategy
http://www.cdrinfo.pl/software/artyk...20021024162823
pozdrawiam
raven66 jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 29.01.2003, 11:44   #62
Bidi
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 24.02.2002
Posty: 153
Bidi zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Co do platinum to duzo sie zaczelo sypac po zmianie predkosci nagrywania z 24 na wyzsze tzn chyba je przerabiali, ja osobiscie ich nie uzywam, polecam datexy sa niezle u mnie po 1pln ale to cena sklepowa wiec na gieldach napewno sa tansze, co do hawkow to ja nadzialem sie na jakis syf 3 wypalone 3 do kosza= 100% zepsutych ale z tego co widze inni je chwala wydaje mi sie ze przez swoja dosc gruba warstwe wierzchnia moga byc czasami zle wywarzone ale to moje odczucie. Podobno dobre sa czarne esperanzy ale ja ich nie widzialem i nie znam ceny. OK tyla na razie. Bye.
__________________
BIDI
Bidi jest offline  
Stary 29.01.2003, 11:58   #63
Bidi
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 24.02.2002
Posty: 153
Bidi zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
[B]Hahaha test komputer swiata a które tam byly Verbatimy cos poza pierwszą dziesiątką. Powiedz mi jeszcze ze Minty są lepsze od Verbatimów.

Haha!!!! chyba nie wiesz ze nazwa na plytce nie ma wiekszego znaczenia tylko producent wiec nie smiej sie z kogos jak nie masz do konca racji minty sa dobre ale verbatimy najlepsze tylko ze od Tayio Yuden a wyszly jakie s nowe od chba CMC i to jest podobno troche lepsze od syfu wiec sam osadz.
__________________
BIDI
Bidi jest offline  
Stary 29.01.2003, 20:06   #64
kose
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika kose
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 13
kose zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
A wie ktos moze gdzie mozna najtaniej plyty w Szczecinie kupic?
__________________
LG 8320B
kose jest offline  
Stary 30.01.2003, 00:45   #65
otoyom
Bywalec
 
Data rejestracji: 23.01.2003
Lokalizacja: Gdynia
Posty: 26
otoyom w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Najlepszymi plytami z dolnej polki sa MMORE (1.10). Polecam.

Acha! I odradzam Minty i Hity. Wczoraj sie na nich przejechalem (bez mydla).
otoyom jest offline  
Stary 30.01.2003, 01:11   #66
rybi
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.01.2003
Posty: 4
rybi w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
W Szczecinie to panie drogi nic taniego, nic dobrego i na dokładkę żadnego wyboru. Odpowiadając na pytanie zasadnicze to jak już było powiedziane płytki które są czytane na wszyskich CD-ROM i to najlepiej po jakimś czasie (tu uśmiech do Sebastiana aby jeszcze raz przepuścił te wszystkie nagrane w tescie płytki bo już trochę u niego leżą i dał znać jakie zmiany w nich zaszły). Jakich płyt nie kupię napewno - Kodak, Esperanza, Verbatim i wszelkie egzotyczne G...te wyszły z praktyki Jakie płytki kupię? Tu jest zagwozdka bo nie wiem co dostanę a pewniaków to raczej brak chyba jednak Platinum. Jakie płytki mnie mile zaskoczyły Mediastore i ePreformance (nie testowałem ich to moje subiektywne odczucie)
rybi jest offline  
Stary 30.01.2003, 03:13   #67
-Sid-The-Rat=>
Kocham Paskudy, Świntuszę
 
Avatar użytkownika -Sid-The-Rat=>
 
Data rejestracji: 30.03.2002
Posty: 6,017
-Sid-The-Rat=> niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
rybi napisa***322;(a)
W Szczecinie to panie drogi nic taniego, nic dobrego i na dokładkę żadnego wyboru. Odpowiadając na pytanie zasadnicze to jak już było powiedziane płytki które są czytane na wszyskich CD-ROM i to najlepiej po jakimś czasie (tu uśmiech do Sebastiana aby jeszcze raz przepuścił te wszystkie nagrane w tescie płytki bo już trochę u niego leżą i dał znać jakie zmiany w nich zaszły). Jakich płyt nie kupię napewno - Kodak, Esperanza, Verbatim i wszelkie egzotyczne G...te wyszły z praktyki Jakie płytki kupię? Tu jest zagwozdka bo nie wiem co dostanę a pewniaków to raczej brak chyba jednak Platinum. Jakie płytki mnie mile zaskoczyły Mediastore i ePreformance (nie testowałem ich to moje subiektywne odczucie)
kodak i verbatim to "egzotyczne G"?

mozna wiedziec skad sie urwales?
pierwsze to byly (bo kodak ich nie robi) NAJLEPSZE plyty cdr - zlota folia, cudowny barwnik, verbatimy sa jak na razie jedynymi lpytami na ktorych mozna polegac w 100% (za wyjatkiem crystali i nie-azo)

po takim tekscie chyba nikt nie bedzie cie traktowal powaznie
__________________
2 * nec 20WGX2.. o mamo.. oczy za uszy
nie odpowiadam na pivy z pytaniami jak sie komus wlamac na mail [co za pomysl] i z prosba o pomoc w konfigu czegostam. te czasy sie skonczyly.
-Sid-The-Rat=> jest offline  
Stary 30.01.2003, 10:00   #68
QBUS
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika QBUS
 
Data rejestracji: 26.08.2002
Lokalizacja: Kraków
Posty: 371
QBUS zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
otoyom napisa***322;(a)
Najlepszymi plytami z dolnej polki sa MMORE (1.10). Polecam.

Acha! I odradzam Minty i Hity. Wczoraj sie na nich przejechalem (bez mydla).
Potwierdzam - MMOREy sa robione przez firme podlegla Bayerowi. To sa naprawde bardzo dobre plyty. A na Mintach to i ja sie przejechalem - nagralem dwie plytki, jednej wogole cdrom nie chce czytac
__________________
Let The Burn Begin :-)
QBUS jest offline  
Stary 30.01.2003, 13:16   #69
otoyom
Bywalec
 
Data rejestracji: 23.01.2003
Lokalizacja: Gdynia
Posty: 26
otoyom w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
No, oczywiscie ze sa najlepsze!

Panie rybi, przetrzyj pan oczy! MediaStore ma byc lepszy od Vebratima?! Od KODAKA?! Jakkolwiek do Vebratima mam zastrzezenia odnosnie natury nagrywania danych audio, to MediaStore nie jest lepszy nawet od wersji silver.
otoyom jest offline  
Stary 30.01.2003, 15:33   #70
Konlin
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 06.03.2001
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 110
Konlin w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam,

A co sadzicie o Mediastore (by Mediatech)? Sa w Vobisie po 89 gr z patyka i na razie na 20 szt. zadna nie padla. Nagral ktos tego wieksza ilosc i moze ocenic? Inna sprawa ze sa indeksowane na 40 ale nie ida u mnie na wiecej niz 32. Chociaz to chyba kwestia biosu spawareczki mam LG 8480@8481 i jutro zrobie downgrade, zobacze czy to cos da.
__________________
Pozdrawiam\n Konlin
Konlin jest offline  
Stary 30.01.2003, 16:58   #71
Adik
Arab'ski
 
Avatar użytkownika Adik
 
Data rejestracji: 15.03.2002
Lokalizacja: Zabrze
Posty: 517
Adik zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
a ja od zawsze pale na Sigmach (przedruki) - ostatnio na gieldzie w Katowicach kupilem 50 sztuk goldów (złoty spód) po 75 gr za sztuke i jestem z nich bardzo zadowolony- wogóle- Sigmy są najtańsze (przynajmniej u mnie w okolicy) i dobre- jeszcze żadna mi nie padła (nie licze tych, które mi sie źle nagrywały przez to, ze mialem spaware podpiętą przez kabel ATA 100 i MSE był co 3 płyty)
__________________
Try Before You Die...

mail
Adik jest offline  
Stary 30.01.2003, 17:05   #72
RAVENSHEART
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika RAVENSHEART
 
Data rejestracji: 13.01.2003
Lokalizacja: ŁÓDŹ
Posty: 158
RAVENSHEART zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Im wiecej przegladam postów o płytach tym mniej wiem

Ktoś chwali D-vision - ja kupiłem 10 i wszystkie poszły do kosza

AKOSS SILVER do D..Y - ja od ok. roku nagrałem ponad 100 w końcu z niepokojem wziąłem sie za przegląd CDSPEEDEM- 30 z tych płyt-i ani jednego błędu:o (ale z ciekawosci musze sprawdzic kolejne)

Udało mi sie dostac black esperanzy - narazie nagrałem 15 i jest OK

Chcialem kupic HAWKi ale już nie wiem które (w CARRefoure były ale chyba te złe)

Używam LITE-ON 24102B na wiekszosci cd było AUDIO -nagrane12-16x-bez problemów odtwarzane na wieżach audio i w samochodzie.WINONCD% i NERO
__________________
Pozdrowienia

Ravensheart
RAVENSHEART jest offline  
Stary 30.01.2003, 21:46   #73
Kulfon
Bywalec
 
Avatar użytkownika Kulfon
 
Data rejestracji: 10.05.2002
Posty: 61
Kulfon zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ile płyt i ilu palaczy tyle opinii. Póki co w powyższych postach nie znalazłem odpowiedzi na swój problem. Ja troche płyt pale bo około setki miesięcznie w szczycie i szczerze powiem że cena płyty nie ma już dla mnie większego znaczenia. Najpierw nagrywałem na Platinumach - były dobre dawno temu - teraz po dwóch miesiącach nie dają się odczytać lub z wielkim bólem sie zaczytują. Potem były Princo (Budget) wyglądały solidnie i paliły się nieżle - też do czasu. Ostatnie które kupiłem na 30 ok. 10 miało błędy po 30% przy kopiowaniu na HDD - juz ich nie kupię. Co do Esperanz to większego shitu nie miałem nigdy - no może Prismy - zaczytuje je jak krew z nosa. Verbatimy ostatnio kupowałęm BlueDiamond - takie jasno niebieskie od spodu i trafiają się egzemplarze z plamkami koło środka płyty - niema szans jej później zaczytać. Teraz nagrywam na TDK Metalic bo jeszcze się na nich nie zawiodłem. Jeszcze troche i sam zaczne płyty produkować chyba ... .
Czy ktoś mi odpowie w czym jest problem ?
Mam nagrywarke Liteon 24102B, wcześniej miałem HP9150, CD-Roma Asus 52x, system Windows 2000 - często świeży, wszystkie urządzenia na osobnych kanałach, dyski na raidzie. To samo się dzieje u kumpli na XP i nagrywarkach LG.
__________________
GG 409835
Kulfon jest offline  
Stary 01.02.2003, 20:14   #74
JerzyR
Bywalec
 
Data rejestracji: 12.04.2002
Posty: 61
JerzyR w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
kazdy market we Wroclawiu

Nie wiecie w jakim sklepie w niecie moge se kupic Hawk`i [/B]

Tesco, dawny HIT - tesco, dzisiaj widzialem w Carefour - czy jak to sie pisze
JerzyR
JerzyR jest offline  
Stary 01.02.2003, 22:11   #75
otoyom
Bywalec
 
Data rejestracji: 23.01.2003
Lokalizacja: Gdynia
Posty: 26
otoyom w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Hmm... Dzisiaj zakupilem 4 Xidexy, nagralem 2 i nie mialem klopotow, ale to sie dopiero zobaczy... Moze ktos cos o nich wie, po za tym, ze sa robione w UK?
otoyom jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 06:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.