Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 23.09.2005, 16:50   #1
chairon
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 03.06.2005
Posty: 24
chairon w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Jak nagrać dane + audio w NERO?

Witam

Mam następujący problem. Chciałem utworzyć płytę Audio CD z danymi. Wiem, że w NERO są dwie opcje - Mixed Mode CD oraz CD EXTRA. Ta pierwsza odpada, bo ścieżka z danymi tworzona jest jako pierwsza i płyta taka nie za bardzo nadaje się do odtwarzania w zwykłych wieżach, bo pierwszy utwór to dane.

Z tego co pamiętam to robiłem to kiedyś poprzez wybranie kompilacji CD EXTRA. Mam jednak problem, bo program standardowo tworzy dwa katalogi o nazwach PICTURES oraz CDPLUS i wrzuca do nich jakieś śmieci, tak że na dzień dobry taka pusta kompilacja zajmuje już około 20 MB.

Mam kilka płytek, które kiedyś nagrywałem chyba właśnie jako CD EXTRA, ale w tej chwili nie mam pojęcia jak usunąć katalogi, które program standardowo tworzy po otwarciu nowej kompilacji. Mam kilka płytek, które jakiś czas temu nagrywałem właśnie chyba jako CD EXTRA, ale tam są zamieszczone moje własne dane i nie ma struktury katalogów sugerowanej przez program. Wydaje mi się, że jakoś usuwałem te domyślne katalogi, ale teraz tego nie potrafię zrobić. Czy ktoś może mi pomóc? Chcę po prostu nagrać płytę audio odtwarzalną w wieży, a dodatkowo chcę na niej zamieścić własne pliki, a nie jakieś śmieci. Jak to można bezboleśnie zrobić?

Pozdrawiam
chairon
chairon jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Dyskusja zamknięta

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.