Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 02.11.2002, 15:31   #1
iszkur
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 01.11.2002
Posty: 2
iszkur w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
kłopty z nagrywaniem 800 MB i wiekszych...

hm mam pewienperoblem, kupiłem sobei liteona 40 a dokąłdnie 40 125 S i cza cholere newyapla mi płyt wiecej niz 700 MB, wszytkie widzi jako 703 mb, nagrywam nero 5.5 9 1 4 i sam nie wiem, niby wszytko było bysuper gdyby.... gdyby nie te usterki, co powinienem zrobić,byczasem nie spiepryć sprzetu JEST ZA NOWY BY WYWALIĆ...? WYDAJE MI SIĘ,ZE NIE TYLKO JA mam z tym problem, , bede wdzieczny za prawdziwe i pomocne iformacjeco z tym problemem, bo np. filmy wieksze niz 702 Mb nie mieszczą mi się na zwykłe płytki, . A i jeszcze coś czy ztym rózowymiWerbatimami to prawda?? bo jesli tak, to były to jedyne płyty które szanowałem, pozdrawiam, oczekuje pomocy z tym nagrywaniem, cześć.
iszkur jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 02.11.2002, 15:33   #2
ZiP
Wyjadacz
 
Data rejestracji: 09.05.2002
Posty: 1,740
ZiP zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Poczytaj FAQ
__________________
Jeżeli mój post Ci pomógł - nie zapomnij o reputacji, przynajmniej będę wiedział, że ktoś czyta moje wypociny i nie produkuję się tu na próżno.
ZiP jest offline  
Stary 02.11.2002, 15:38   #3
Druss
Costam
 
Avatar użytkownika Druss
 
Data rejestracji: 20.05.2002
Lokalizacja: Gdańsk
Posty: 1,722
Druss zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
A probowales wlaczyc overburning ?? Faq to podstawa
__________________
Czasami jest tak a nie inaczej
Pioneer DVR-115D
Liteon IHaS-124
Druss jest offline  
Stary 02.11.2002, 15:49   #4
iszkur
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 01.11.2002
Posty: 2
iszkur w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
[tylko jka ten overbornig, w preference?? próbowałeminie ma wiekszej róznicy... ale mimo wszytko dzieki,
iszkur jest offline  
Stary 02.11.2002, 16:39   #5
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,896
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
http://www.cdrinfo.pl/cdr/porady/plyty90/plyty90.php3
http://www.cdrinfo.pl/cdr/porady/overburning.php3
Poza tym jak koledzy wyzej podali poczytaj faq na stronie glownej, ustaw wszystko dokladnie jak tam pisze i bedzie dzialac. Acha w nero jeszcze musisz wylaczyc kreatora - wizarda.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline  
Stary 02.11.2002, 23:00   #6
wisniasier
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 10.10.2002
Lokalizacja: olsztyn
Posty: 18
wisniasier w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Druss napisa***322;(a)
A probowales wlaczyc overburning ?? Faq to podstawa
niet niet niet. overburning to cosik innego.przecie to wypalenie wikszej iosci danych na cd niz opodaje producent.a jak podaje 800 to kufa 800!ja tez mam tego napęda i ten sam problem.przeciez jak wkaldam 800 to powiniem widziec 800!i juz czytalem faq...
wisniasier jest offline  
Stary 02.11.2002, 23:30   #7
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,896
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
wisniasier napisa***322;(a)
niet niet niet. overburning to cosik innego.przecie to wypalenie wikszej iosci danych na cd niz opodaje producent.a jak podaje 800 to kufa 800!ja tez mam tego napęda i ten sam problem.przeciez jak wkaldam 800 to powiniem widziec 800!i juz czytalem faq...
To poczytaj jeszcze raz az zrozumiesz ze wszystko ponad 700MB to overburning. No i zastosuj sie do rad podanych w linkach wyzej.8)
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline  
Stary 03.11.2002, 08:16   #8
wisniasier
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 10.10.2002
Lokalizacja: olsztyn
Posty: 18
wisniasier w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
grzeniu napisa***322;(a)


To poczytaj jeszcze raz az zrozumiesz ze wszystko ponad 700MB to overburning. No i zastosuj sie do rad podanych w linkach wyzej.8)
jade po plytki i testuje. moze to i prawda...
bo czlowiek nie jest taki zeby paru plytek nie wypalil.ha ha
wisniasier jest offline  
Stary 04.11.2002, 00:32   #9
Majonez
The Dark Admin Rises
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Majonez
 
Data rejestracji: 05.12.2000
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 1,774
Majonez zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
moze wyjasnie troche wiecej niz napisalem w faqu
plytki o pojemnosci 800 i 870 MB nie sa opisane w zadnej z ksiag a tym samym nie sa oficjalnie uznane za typ nosnika dlatego tez wszelkie progsy do nagrywania widza te nosniki jako max 703 MB
i zeby uzyc ich pelnej pojemnosci nalezy wlaczyc overburning a jak to zrobic to zagladnijcie do faqa bo troche sie napisalem tam a i tak nikt z tego nie korzysta
__________________
M a j o n e z

- - - - - - - - - - - - - - - - - - info - - - - - - - - - - - - - - - - - -
66 zarejestrowany użytkownik
Pierwszy Moderator/Administrator
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Majonez jest offline  
Stary 04.11.2002, 08:58   #10
wisniasier
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 10.10.2002
Lokalizacja: olsztyn
Posty: 18
wisniasier w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Majonez napisa***322;(a)
moze wyjasnie troche wiecej niz napisalem w faqu
plytki o pojemnosci 800 i 870 MB nie sa opisane w zadnej z ksiag a tym samym nie sa oficjalnie uznane za typ nosnika dlatego tez wszelkie progsy do nagrywania widza te nosniki jako max 703 MB
i zeby uzyc ich pelnej pojemnosci nalezy wlaczyc overburning a jak to zrobic to zagladnijcie do faqa bo troche sie napisalem tam a i tak nikt z tego nie korzysta
to ja poczytam zeby nie bylo ci smutno.
wisniasier jest offline  
Stary 04.11.2002, 09:40   #11
Pedros
Second variety
 
Avatar użytkownika Pedros
 
Data rejestracji: 11.01.2002
Lokalizacja: dziki wschód
Posty: 1,843
Pedros zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Majonez napisa***322;(a)
... to zagladnijcie do faqa bo troche sie napisalem tam a i tak nikt z tego nie korzysta
Nie gadaj głupot moderujący
Czasem się tam zaglądnie, czasem linka na forum poda... nie jest tak źle jak piszesz. Poza tym teraz nagry są szybkie, z ochroną zapisu, dyski szybkie, itd - więc i problemów z zapisem jest mniej.
A ja już mówiłem, żeby FAQ i SZUKAJ świeciły jak neon - byłoby niektórym czasem łatwiej.

PS. - na FAQ przydałby się może taki "Niezbędnik wypalacza" czyli co zrobić jak nie nagrywa się dobrze - i tam można by zamieścić:
1. Włącz dma,
2. zainstaluj via 4in1,
3. zainstaluj/przeinstaluj aspi,
4. zdefragmentuj twardego,
5. włącz overburning, etc.
__________________
Pozdrawiam Pedros
Pedros jest offline  
Stary 04.11.2002, 09:48   #12
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
... te 5 przykazań Pedrosa należy wydrukowaś na głównej stronie CDRInfo.
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline  
Stary 04.11.2002, 13:51   #13
Yahol
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
Zetoxa napisa***322;(a)
... te 5 przykazań Pedrosa należy wydrukowaś na głównej stronie CDRInfo.
I po 6!
Jak nagrywasz z overburnem w Nero - wylacz kreatora:-D
 
Stary 04.11.2002, 16:17   #14
Majonez
The Dark Admin Rises
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Majonez
 
Data rejestracji: 05.12.2000
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 1,774
Majonez zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
heheheh moze zgloscie sie do miska z tym - taki artykul pod tytulem
"zanim zadasz glupie pytanie"
a w pierwszej linijce tekstu takie cos
"...przeczytaj ten artykul i znajdz madra odpowiedz"
__________________
M a j o n e z

- - - - - - - - - - - - - - - - - - info - - - - - - - - - - - - - - - - - -
66 zarejestrowany użytkownik
Pierwszy Moderator/Administrator
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Majonez jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 12:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.