Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 26.10.2005, 16:02   #196
bogrobert
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 11.06.2005
Posty: 3
bogrobert w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nagrywanie kilku obrazów płyt na dvd

Witam wszystkich .
Proszę o pomoc , chodzi mi nagranie kilku obrazów płyt na płytę dvd . Mam Nero i Alcohol i nie wiem jak nagrac te obrazy . Te obrazy to są filmy svcd . I nie chcę nagrywać po jednym filmie na płyte cd-r tylko kilka filmów na dvd. Prosze o pomoc lub podanie programu w którym można to zrobic .
bogrobert jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 03.11.2005, 13:37   #197
Taero
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 02.11.2005
Posty: 9
Taero w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam wszystkich niedawno sie zarejestrowałem

Sorrki ze tak odrazu z pytaniami chiałem sie spytac bo mam na twardzielu cztery pliki Ktore maja rozszezenia

.cue
.sub
.img
.ccd

na tym pliku .img jest 600 MB i nie wiem jak mam to wypalic uzywam Clonecd ale jak wypalam cd i pozniej wkładam do cd-romu to nic nie widać jak by nic nie było i nie wiem co mam zrobic

za odpowiedzi dzieki pozdrawiam
Taero jest offline  
Stary 03.11.2005, 14:16   #198
Maciej
.:Esin Member:.
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Maciej
 
Data rejestracji: 31.12.2002
Lokalizacja: PL
Posty: 7,665
Maciej niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Maciej niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
podmontuj do wirtualnego napędu ten obraz i sprawdż.
__________________
Jak mądrze zadawać pytania
Maciej jest offline  
Stary 03.11.2005, 16:25   #199
Taero
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 02.11.2005
Posty: 9
Taero w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ekhmm yyyy a co to znaczy ? jak mam to zrobic ?
Taero jest offline  
Stary 03.11.2005, 17:02   #200
Mich@ł
Ismail Delivered
 
Avatar użytkownika Mich@ł
 
Data rejestracji: 29.08.2003
Lokalizacja: Wyloguj
Posty: 5,055
Mich@ł wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Mich@ł wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Mich@ł wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Mich@ł wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Mich@ł wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez Taero
Ekhmm yyyy a co to znaczy ? jak mam to zrobic ?
Instalujesz Alcohol 120%, ma on napęd wirtualny... Po instalacji uruchamiasz program, utworzy Ci się nowy napęd DVD (ten wirtualny)... Wchodzisz do "Mój Komputer", klikasz prawym przyciskiem myszy na nowym napędzie, z listy wybierasz zamontuj obraz, następnie szukasz obrazu na swoim komputerze... Dzięki temu sprawdzisz, czy obraz jest dobry... Możesz później nagrać go alcoholem, najlepiej na rw, żeby w razie czego skasować i spróbować ponownie
Mich@ł jest offline  
Stary 03.11.2005, 21:03   #201
Taero
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 02.11.2005
Posty: 9
Taero w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
ok dzieki, ale ja chce to na normalna CD zgrac poprubuje dzieki
Taero jest offline  
Stary 03.11.2005, 21:12   #202
Mich@ł
Ismail Delivered
 
Avatar użytkownika Mich@ł
 
Data rejestracji: 29.08.2003
Lokalizacja: Wyloguj
Posty: 5,055
Mich@ł wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Mich@ł wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Mich@ł wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Mich@ł wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Mich@ł wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez Taero
ok dzieki, ale ja chce to na normalna CD zgrac poprubuje dzieki
W Alkoholu zobaczysz czy obraz płyty działa... Bo jeśli będzie to samo, to po co się męczyć A później można to już przegrać na kilka różnych sposobów... Można nero z płyty na płytę (odczyt z wirtuala, wypalanie nagrywarką), można użyć kreatora nagrywania w Alkoholu... Jak kto woli
Mich@ł jest offline  
Stary 04.11.2005, 14:47   #203
Taero
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 02.11.2005
Posty: 9
Taero w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Hmmm

Cytat:
Napisany przez Dj Mich@ł
Instalujesz Alcohol 120%, ma on napęd wirtualny... Po instalacji uruchamiasz program, utworzy Ci się nowy napęd DVD (ten wirtualny)... Wchodzisz do "Mój Komputer", klikasz prawym przyciskiem myszy na nowym napędzie, z listy wybierasz zamontuj obraz, następnie szukasz obrazu na swoim komputerze... Dzięki temu sprawdzisz, czy obraz jest dobry... Możesz później nagrać go alcoholem, najlepiej na rw, żeby w razie czego skasować i spróbować ponownie

O.K montuje obraz i jak mam to wypalic ? Bo jak wypalam płyte to wszystko jest spoko niby sie tam nagrywa na CDrw ale jak mi nagra to nie widze nic na płycie, juz probowałem to wypalic na 3 programach Nero, Alcohol120, i CloneCD i na zadnym po wypaleniu nie widze nic na płycie, moze musze zgrac jakic path ehhhh moze ten plik jest uszkodzony
Taero jest offline  
Stary 04.11.2005, 15:00   #204
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Taero
O.K montuje obraz i jak mam to wypalic ? Bo jak wypalam płyte to wszystko jest spoko niby sie tam nagrywa na CDrw ale jak mi nagra to nie widze nic na płycie, juz probowałem to wypalic na 3 programach Nero, Alcohol120, i CloneCD i na zadnym po wypaleniu nie widze nic na płycie, moze musze zgrac jakic path ehhhh moze ten plik jest uszkodzony
więc aby sprawdzić czy obraz działa i nie jest uszkodzony trzeba go zamontować w wirualnym napędzie i zobaczyć czy się urchomi.

to jest to samo co wsadzić płytę do napędu, tylko tu płyta to obraz a napęd jest wirtualny.
ed hunter jest offline  
Stary 04.11.2005, 15:04   #205
Taero
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 02.11.2005
Posty: 9
Taero w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
a moze dlatego ze mam taką nagrywarkę http://www.cdrinfo.pl/software/stron...eid=2240072015
Taero jest offline  
Stary 04.11.2005, 15:06   #206
Taero
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 02.11.2005
Posty: 9
Taero w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
ahaa zamontowałem obraz i klikam na wirtuala 2 razy i mi wyskakuje ze plik jest uszkodzony albo nie windows nie czyta takiego formatu, to pewnie oznacza ze obraz jest uszkodzony ??
Taero jest offline  
Stary 04.11.2005, 16:29   #207
Mich@ł
Ismail Delivered
 
Avatar użytkownika Mich@ł
 
Data rejestracji: 29.08.2003
Lokalizacja: Wyloguj
Posty: 5,055
Mich@ł wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Mich@ł wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Mich@ł wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Mich@ł wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Mich@ł wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez Taero
ahaa zamontowałem obraz i klikam na wirtuala 2 razy i mi wyskakuje ze plik jest uszkodzony albo nie windows nie czyta takiego formatu, to pewnie oznacza ze obraz jest uszkodzony ??
Może napisz czego jest ten obraz... Bo najczęściej komunikat, że jest uszkodzony oznacza dokładnie to, że jest uszkodzony
A jeśli jest to gra/program itp pod windowsa, a wywala komunikat o nieobsługiwaniu takiego formatu lub uszkodzeniu, to raczej oznacza to zepsuty obraz
Mich@ł jest offline  
Stary 04.11.2005, 16:47   #208
Taero
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 02.11.2005
Posty: 9
Taero w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
hmm to sa chyba zapisane mp3 bo w programie clonecd jest cos takiego jak podglad i tam było ze to mp3. ale pewnie jest uszkodzony bo jak klikam na wirtualny dysk dwa razy to włanie wyskakuje mi komunikat "system windows nie moze czytac z tego typu dysku. Dysk moze byc uszkodzony lub uzywa formatu niezgodnego z systemem windows"
Taero jest offline  
Stary 04.11.2005, 16:52   #209
Mich@ł
Ismail Delivered
 
Avatar użytkownika Mich@ł
 
Data rejestracji: 29.08.2003
Lokalizacja: Wyloguj
Posty: 5,055
Mich@ł wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Mich@ł wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Mich@ł wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Mich@ł wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>Mich@ł wyróżnia się na forum <450 - 549 pkt>
Cytat:
Napisany przez Taero
hmm to sa chyba zapisane mp3 bo w programie clonecd jest cos takiego jak podglad i tam było ze to mp3. ale pewnie jest uszkodzony bo jak klikam na wirtualny dysk dwa razy to włanie wyskakuje mi komunikat "system windows nie moze czytac z tego typu dysku. Dysk moze byc uszkodzony lub uzywa formatu niezgodnego z systemem windows"
Spróbuj otworzyć ten obraz jakimś edytorem, np. Ultra Iso...
Mich@ł jest offline  
Stary 04.11.2005, 17:02   #210
Taero
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 02.11.2005
Posty: 9
Taero w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
O.K poprobuje
Taero jest offline  
Dyskusja zamknięta

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:31.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.