Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 27.09.2003, 02:38   #46
fanik
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 27.09.2003
Posty: 3
fanik w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Czy mozecie mi podpowiedziec, dlaczego mimo iz postapilem zgodnie z opisem na mojej nagrywarce ktora co dopiero kupilem (LiteOn LTR-52327S) nie moge kozystac z overburningu?? Wogole nie pokazuje mi sie to pytanie czy korzystac tylko wyskakuje komunikat ze ta plyta jest za mala (pojemnosciowo) i zeby wlozyc wieksza i tyle...Do tej pory miale TEAC ale byl wolny bo zaledwie 4x i tam nic nie musialem ustawiac tylko zamknac sesje i nagrywalo mi na plytce 700 MB np film ktory mial 735 MB. O co zatem chodzi? Co jest nie tak, przeciez w koncu chyba kupilem lepsza nagrywarke. Aha! Mam wersje NERO5.5.10.50 a wczesniej mialem jakas starsza tylko ze tamta nie wykrywala nowej nagrywarki. Z gory dziekuje za odpowiedz.
fanik jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 27.09.2003, 06:34   #47
CrazyLucas
Forumator
 
Avatar użytkownika CrazyLucas
 
Data rejestracji: 30.12.2002
Lokalizacja: Gdansk
Posty: 996
CrazyLucas zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
jezeli uzywasz kreatora albo nero express to overburning nie jest mozliwy
CrazyLucas jest offline  
Stary 27.09.2003, 08:16   #48
fanik
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 27.09.2003
Posty: 3
fanik w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
CrazyLucas napisa***322;(a)
jezeli uzywasz kreatora albo nero express to overburning nie jest mozliwy
Sorki za byc moze glupie pytanie, ale nie bardzo rozumiem, uruchamiam NERO i wydaje mi sie ze nie korzystam z kreatora ani nero expres, czy to sie jakos wylacza, wszystko robie tak jak robilem do tej pory...
fanik jest offline  
Stary 27.09.2003, 09:22   #49
CIAPEK
mów mi więcej :P
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika CIAPEK
 
Data rejestracji: 17.02.2003
Lokalizacja: TORUŃ
Posty: 5,244
CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>CIAPEK niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
fanik napisa***322;(a)
Sorki za byc moze glupie pytanie, ale nie bardzo rozumiem, uruchamiam NERO i wydaje mi sie ze nie korzystam z kreatora ani nero expres, czy to sie jakos wylacza, wszystko robie tak jak robilem do tej pory...
w kreatorze są obrazki z ludzikami-płytkami , a w normalnych oknach ustawień ich nie ma, są średniej wielkości okna z opcjami.
__________________



nie załatwi wszystkiego "FLOTA", tak myślącego uważam za przegranego!
CIAPEK jest offline  
Stary 27.09.2003, 09:42   #50
Gorzala
Guru
 
Data rejestracji: 22.02.2003
Posty: 1,115
Gorzala zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Zmien Nero na 5.5.10.42, 5.5.10.50 ma bledy
Gorzala jest offline  
Stary 28.09.2003, 10:22   #51
balszoj
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 02.09.2003
Posty: 15
balszoj w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Miałem ten sam problem co kolega fanik jednak po zainstalowaniu forceASPI (tak jak poradził Viktorek w swoim poście dzięki!!!) problem ustąpił i bez problemu nagrywam z overburningeim
balszoj jest offline  
Stary 23.10.2003, 22:54   #52
error
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 23.10.2003
Lokalizacja: Tarnów
Posty: 6
error w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
jak można przetestować pojemność nośnika mam polską wersje nero a jak robie według instrukcji to mi się start nie pokazuje
__________________
error
error jest offline  
Stary 24.10.2003, 12:05   #53
Gorzala
Guru
 
Data rejestracji: 22.02.2003
Posty: 1,115
Gorzala zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Moze masz Alcohola z zaznaczona opcja ukrywania ATIP nosnika?
Gorzala jest offline  
Stary 24.10.2003, 12:11   #54
error
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 23.10.2003
Lokalizacja: Tarnów
Posty: 6
error w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
a gdzie to się ustawia
__________________
error
error jest offline  
Stary 24.10.2003, 12:54   #55
Gorzala
Guru
 
Data rejestracji: 22.02.2003
Posty: 1,115
Gorzala zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Plik/Opcje/Emulacja/Ignoruj typ nosnika (ATIP) - odznacz
Gorzala jest offline  
Stary 24.10.2003, 13:00   #56
fanik
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 27.09.2003
Posty: 3
fanik w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ja juz swoj problem rozwiazalem :-) Otoz po przeinstalowaniu systemu (oczywiscie nie z tego powodu !!!), wgralem nero 5.5.10.42 i wszystko hula!!! Wniosek wiec z tego nasuwa sie taki ze ktoras z wyzszych wersji nie tylko jest spieprzona ale i pozostawia po odinstalowaniu slad w postaci takiego jak mialem problemu.
pozdrawiam
fanik jest offline  
Stary 01.12.2003, 17:37   #57
WgizmO
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika WgizmO
 
Data rejestracji: 30.11.2003
Posty: 20
WgizmO w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
A JA MAM taki problem ze watpie aby ktos z was mogl mi pomuc i niewiem co robic, ale mysle ze znajdzie sie ktos kto mi pomoze!! A wiec tak:
wkladam nowo zakupiona plytke 870mb aby wyplaic mpg o rozmiarze 814mb,nastepnie odpalam nero 6.15 i jedziemy z overburingiem i plytka sie wypala co prawda naped dziwnie warczal na poczatku ale potem szlo normalnie, nero zakonczyl wypalanie z powodzeniem i po zamknieciu nero sprawdzilem czy plik sie dobrze nagral, i co najlepsze nagral sie bardzo dobrze a wiec zabralem sie za wypalanie drugiego pliku i co najlepsze nero wypala druga 870-tke i tu nagle wyskakuje komunikat ze niemoze zamknac sesji! a w ustawieniach bylo all oki zeby zamknol cd bez multisesji itd.. pomyslalem *** moze zrypana plytka bo to sie zdaza dobra przyszedl do mnie koles po 15 minutahc i poprosil abym mu przepalil 4 filmy po 700mb czy li standart cd 700mb, co najlepsze wypalarka i nero nie chciala mi zamknoc sesji na 3 cd!! a bylo to zwykle wypalanie pliku data(avi) na cd co robilem to zawsze bez problemu i co ciekawsze bufor nagrywarki warjowal za kazdym razem jak wypalalem te 3 cd! bufor hdd nawet nie drgnol a bufor nagrywarki wariowal niewiem co jest grane!!zamiast wypalac mi cd 24x ok 3minut wypala mi ok 6 minut bo bufor nagrywarki warjuje!!niewiem co robic boje sie ze ****ala mi sie nagrywarka mam gwarancje ale niewiem czy to nie moja wina ze ja ja ****alem,chcialem przepalic nastepna plytke i poszlo ale bufor nagrywarki mi warjuje i komp mi sie tak wiesza ze podczas wypalania nic nie moge zrobic!!prubowalem przeinstalowac biosa w nagrywarce [MSI DragonWriter (CR40-A, MS-8340A)] z biosu 100d na 8340A_V110D ale niemoge poniewaz mam sformatowany dysk w nfst a nie w fat32 wiec nici z dyskietka a niebede formatowac hdd 120giga barakudy tylko po to aby przeinstalowac biosa!! Xp posiada wiersz polecen w ktorym odpalilem updeata a on mi napisal ze nie wykryl mojego napedu wiec niewiem co robic??!!Xp nie posiada dosy CO ROBIC POMOCY!!
WgizmO jest offline  
Stary 03.12.2003, 18:28   #58
danson
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 08.01.2003
Lokalizacja: Poland
Posty: 13
danson w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nagrałem sobie płytkę MMORE 700mb z wykorzystaniem overburningu i dupa. W teście overburningu wyszło mi 84:31.65, wpisałem tyle w nero, zacząłem nagrywać film 720mb i wszystko pięknie, nagrywanie zakończone sukcesem. Dane na płycie widać, ale Teac nie może ich odczytać i tak próbuje w nieskończoność. Może mi ktoś poradzić w czym tkwi problem ? Czy test pokazał błędnie maksymalne parametry, a może z nagrywarką coś nie tak ?
__________________
Burner: TEAC CD-W548E
danson jest offline  
Stary 03.12.2003, 19:44   #59
Victorek
Nadszyszkownik
 
Avatar użytkownika Victorek
 
Data rejestracji: 27.09.2002
Lokalizacja: Żyrardów, mazowieckie
Posty: 312
Victorek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Może za szybko nagrywasz?
Victorek jest offline  
Stary 03.12.2003, 23:10   #60
danson
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 08.01.2003
Lokalizacja: Poland
Posty: 13
danson w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nie sądzę żeby 8X było za szybko, specjalnie zmniejszyłem prędkość przy overburningu na wszelki wypadek.
__________________
Burner: TEAC CD-W548E
danson jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 08:35.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.