Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 24.12.2002, 11:06   #1
tombalt
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 03.09.2002
Lokalizacja: Gliwice
Posty: 7
tombalt w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Unhappy kopia płyty

heja
mam zamiar skopiowac dla brata slownik Collins'a. mam oryginalna plyte. Nero oczywiscie w tym wypadku jest na straconej pozycji. probowalem cloneCD, po wykryciu zabezpieczenia w clonyXL wyskakuje "read errors", plyta sie kopiuje na ładny obrac, a po wgraniu niec z tego - dupa. zalezy mi na skopiowaniu tej plyty, bo brat wyjezdza i potrzebuje ten slownik, co zrobic ? czy sa jeszcze jakies inne programy ? (slownik zakupiony w Young Digital Poland - beznadziejne swoja droga rozwiazanie).
tombalt jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 24.12.2002, 11:11   #2
+++LeWaP+++
Guru
 
Avatar użytkownika +++LeWaP+++
 
Data rejestracji: 17.04.2002
Lokalizacja: Kłodzko
Posty: 2,534
+++LeWaP+++ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
mam oba te słowniki i przegrywam je normalnie... bez problemu

oba tzn. Langensheidt I collins

można je razem połączyć, a jak ma się płyty to nawet gadają

wystarczy mieć s/n

a próbowałeś normalną kompilację, tylko żeby label płyty był taki sam ?

a czekaj... chyba mam crc do tego angielsiego...

na kiedy to potrzebnujesz?
__________________
lewap3@tlen.pl
+++LeWaP+++ jest offline  
Stary 24.12.2002, 15:00   #3
tombalt
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 03.09.2002
Lokalizacja: Gliwice
Posty: 7
tombalt w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Unhappy Ja rowniez

mam oba slowniki, dalem sie naciagnac na jakas promocje w chipie. dostalem dwa oryginaly, jakis kod (sn? taki sam na obie plytki), podaje go podczas instalacji.
z tego co wiem (moze sie myle) jak robie image pod clonem to po przegraniu jest wsio tak jak na oryginale. kopiowalem juz kilka plytek - wszystkie przechodzily, niewazne czy od microsoftu, symanteca czy od adobe. a tu niespodzianka.
po przegraniu "na zywca" pod nero nie chodzi, jak zrobie kopie pod nero (image) to tez nie chodzi. pod clonem 4.2.0.2pl kopia sie robi, instalka tez dziala, ale jak chce uruchomic to dupa. ponadto jak testowalem clonyXL to (jak pisalem wczesniej) wyskakuje "read errors" na plytce zrodlowej. na kopii juz brak tych errorkow i to moze jest przyczyna. co ciekawe, na obu plytkach "walniete" sa sektory te same, tzn 4 od konca z calosci.
jeszcze jedno, na tych zalosnych licencjach bylo napisane, ze jak sie wysle to wysla jakis kod aby dzialalo bez plytek, zadzwonilem (bo wtedy nie mialem neta) i dostalem ten kod, ale po zainstalowaniu windy problem ten sam - zmienil sie kod programu wiec i kod dostepu bedzie inny. to juz mnie wkor...lo. m,asz moze, albo wiesz jak, jakis path albo cracka aby wyeliminowac ten problem
co dalej?
tombalt jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:12.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.