Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 20.11.2002, 23:56   #1
Jahho
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 12.10.2002
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 21
Jahho w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Question Które programy się gryzą ??

Ciekawi mnie, które programy do nagrywania mogą być jednocześnie zainstalowane w XP, a które się "gryzą" ?? prowadził już ktoś takie próby ?? np WinOnCd z Nero, ITI CD z WinOnCd - lub inne konfiguracje ... co z czym może, a co nie może ??
__________________
Światła do jazdy dziennej - Bydgoszcz
Jahho jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 21.11.2002, 00:11   #2
mardonm
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 24.09.2002
Lokalizacja: Świdnik
Posty: 161
mardonm zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
...z tego co ja testowalem to na XP jednoczesnie mialem Alcohol + Nero + Clone + Fantom ... aha i jeszcze Fireburner ... wszystko chodzi jak BYK...
mardonm jest offline  
Stary 21.11.2002, 06:32   #3
para
Guru
 
Avatar użytkownika para
 
Data rejestracji: 18.11.2002
Lokalizacja: Gdzieś tam
Posty: 1,754
para niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Re: Które programy się gryzą ??

Cytat:
Jahho napisa***322;(a)
Ciekawi mnie, które programy do nagrywania mogą być jednocześnie zainstalowane w XP, a które się "gryzą" ?? prowadził już ktoś takie próby ?? np WinOnCd z Nero, ITI CD z WinOnCd - lub inne konfiguracje ... co z czym może, a co nie może ??
Ja mam pod XP, WinOnCD, Feurio, Alcohol, Nero, CloneCD RecordNow Max,
BlindWrite, DiscJugglera i wszystko chodzi bez zarzutu, jedynie pod WinME jak zainstalowałem NTI CD Maker to były odpały (często system zawieszał się bez żadnych powodów na XP nie testowałem NTI CD Makera.
Jak był tylko NTI CD Maker to chodził bez zarzutu.

Ostatnio zmieniany przez para : 21.11.2002 o godz. 06:57
para jest offline  
Stary 21.11.2002, 06:42   #4
paput2000
lub po prostu Paput
 
Avatar użytkownika paput2000
 
Data rejestracji: 07.03.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 1,551
paput2000 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Clone, Nero, Feurio, Alcohol i DirectCD i nie ma żadnych problemów.
Bywało iż miałem jeszcze więcej zainstalowanych programów które testowałem i też nie było problemów.
Zdaje się że czytałem niedawno post, gdzie jeden z użytkowników pochwalił się naprawdę dużą ilością programów prawidłowo koegzystujących w systemie - może się pojawi.
__________________
pozdrawiam
paput2000@o2.pl8)
ZX Spectrum + Elektron TV
paput2000 jest offline  
Stary 21.11.2002, 09:01   #5
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
... do zestawu paputa można dołączyć WinOnCD i wszystko gra. Mogą się gryźć (ale nie muszą) dwie pakietówki directCD i InCD.
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline  
Stary 21.11.2002, 10:49   #6
MarekG
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 21.11.2002
Lokalizacja: Zawadzkie woj. opolskie
Posty: 11
MarekG w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Mam wypalarkę Lite-On ltr-40125s, soft Nero 5.5.9.14 i inCD 3.51.61 pod win 95 osr2.
Chciałbym doinstalować directCD 5 firmy Roxio i nie mieć kłopotów. Czy komuś się udało? Są przeciwwskazania (oprócz tych, które podaje każdy producent softu, że nie należy instalować programów od konkurencji)?
__________________
Marek
MarekG jest offline  
Stary 21.11.2002, 13:12   #7
-- = BebeK = --
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 13.11.2002
Posty: 20
-- = BebeK = -- w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
WinXP PL + SP1 a na nim mam Nero, CloneCD, CDRWin, BlindWrite, DiscJuggler, Alcohol i Feurio. Nie uzywam 'pakietowki' ale to co mam dziala bez zadnych problemow
-- = BebeK = -- jest offline  
Stary 21.11.2002, 13:26   #8
gaucho33
Czek dis ałt
 
Avatar użytkownika gaucho33
 
Data rejestracji: 03.07.2002
Lokalizacja: Góral nizinny
Posty: 116
gaucho33 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Mam XP Pro Nero 5.5.9.9 ,WinOn 5PE ,CloneCD, CDRwin 5 i nic sie nie gryzie
gaucho33 jest offline  
Stary 21.11.2002, 13:36   #9
Jahho
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 12.10.2002
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 21
Jahho w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Podoba mi się, że można kilka progsów naraz mieć ... ciągle nie jestem zdcydowany, który bardziej mi odpowiada :cool: . Może jeszcze jakieś opinie na temat programów do pakietowego nagrywania ... mam w tej chwili InCd z Nero a w Winoncd jest Directcd ... jak zainstaluję Winoncd (nie widzialem opcji zeby się direct nie instalował) to będą oba ... obawiam się, że któryś zagryzie drugiego albo oba naraz umrą ... kto wie coś na ten temat ?? ...
__________________
Światła do jazdy dziennej - Bydgoszcz
Jahho jest offline  
Stary 21.11.2002, 13:42   #10
para
Guru
 
Avatar użytkownika para
 
Data rejestracji: 18.11.2002
Lokalizacja: Gdzieś tam
Posty: 1,754
para niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Jahho napisa***322;(a)
Podoba mi się, że można kilka progsów naraz mieć ... ciągle nie jestem zdcydowany, który bardziej mi odpowiada :cool: . Może jeszcze jakieś opinie na temat programów do pakietowego nagrywania ... mam w tej chwili InCd z Nero a w Winoncd jest Directcd ... jak zainstaluję Winoncd (nie widzialem opcji zeby się direct nie instalował) to będą oba ... obawiam się, że któryś zagryzie drugiego albo oba naraz umrą ... kto wie coś na ten temat ?? ...
W wersji WinOnCD 5.0 PE wystarczy wybrać custom i można zainstalować sam program do nagrywania bez DirectCD oraz emulatora CD-ROM-u u mnie Win XP miał odpały po zainstalowaniu Roxio Cd-ROM Emulatora
para jest offline  
Stary 21.11.2002, 14:46   #11
MaciejT
Team Member
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika MaciejT
 
Data rejestracji: 20.06.2000
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 1,952
MaciejT zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Easy CD Creator gryzie się ze wszystkim.
__________________
Copyright (C) 2000-2011 MaciejT, All Rights Reserved
MaciejT jest offline  
Stary 21.11.2002, 15:40   #12
Zetoxa
liniejący leming
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Zetoxa
 
Data rejestracji: 20.12.2001
Lokalizacja: N-H
Posty: 12,623
Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Zetoxa ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Jahho napisa***322;(a)
Podoba mi się, że można kilka progsów naraz mieć ... ciągle nie jestem zdcydowany, który bardziej mi odpowiada :cool: . Może jeszcze jakieś opinie na temat programów do pakietowego nagrywania ... mam w tej chwili InCd z Nero a w Winoncd jest Directcd ... jak zainstaluję Winoncd (nie widzialem opcji zeby się direct nie instalował) to będą oba ... obawiam się, że któryś zagryzie drugiego albo oba naraz umrą ... kto wie coś na ten temat ?? ...
nie instaluj obu pakietówek, napisałem, że mogą się gryźć w niektórych konfiguracjach, lepiej wybierz jeden (ja wolę osobiście directCD, jest przyjaźniejszy niż InCD).
__________________
c'est la vie !!!
Zetoxa jest offline  
Stary 21.11.2002, 20:06   #13
Jahho
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 12.10.2002
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 21
Jahho w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cóż ... :o mam mętlik w głowie ... zrozumiałem, że pakietówki się gryzą, ale na temat samych progsów też opinie są różne ... vide ... "Zbieg12" + "reszta" ...
Wygląda, że jak zwykle nie ma jednej recepty ... popróbam sam i napiszę na forum co z tego wyszło, może się komuś przyda ... 8)
__________________
Światła do jazdy dziennej - Bydgoszcz
Jahho jest offline  
Stary 21.11.2002, 21:38   #14
gaucho33
Czek dis ałt
 
Avatar użytkownika gaucho33
 
Data rejestracji: 03.07.2002
Lokalizacja: Góral nizinny
Posty: 116
gaucho33 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Jahho napisa***322;(a)
Podoba mi się, że można kilka progsów naraz mieć ... ciągle nie jestem zdcydowany, który bardziej mi odpowiada :cool: . Może jeszcze jakieś opinie na temat programów do pakietowego nagrywania ... mam w tej chwili InCd z Nero a w Winoncd jest Directcd ... jak zainstaluję Winoncd (nie widzialem opcji zeby się direct nie instalował) to będą oba ... obawiam się, że któryś zagryzie drugiego albo oba naraz umrą ... kto wie coś na ten temat ?? ...
W czasie instalacji wybierz custom ,pojawi sie winoncd i directcd. klikasz na directcd wybierasz x (ostatnie) i w ten sposób instalujesz samego WinOnCd
gaucho33 jest offline  
Stary 21.11.2002, 21:58   #15
Jahho
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 12.10.2002
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 21
Jahho w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
gaucho33 napisa***322;(a)
W czasie instalacji wybierz custom ,pojawi sie winoncd i directcd. klikasz na directcd wybierasz x (ostatnie) i w ten sposób instalujesz samego WinOnCd
- gaucho33 - byłoby super, gdyby nie mała kiszka ... InCd chodzi mi bez problemu, a DidectCd melduje, ze nie ma "kompatybilnego" sprzętu ... ?? próbowałem kilka razy ... , a mam liteona 48x ...

Chyba wywalę kompa do kibla i zacznę oglądać telewizję ... :-D
__________________
Światła do jazdy dziennej - Bydgoszcz
Jahho jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 05:28.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.