Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 19.02.2002, 21:08   #1
Face OFF
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Face OFF
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Lokalizacja: HeLL
Posty: 119
Face OFF zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
!!!! LG 24/10/40 a Safedisc i SD2 !!!!

Czekałem do 18.o2.2002 na recenzje mojej nagrywarki LG x24 i sie doczekałem Czytam uważnie a tu masz babo placek, nie dowierzam moja 24 nie łupie SD i SD2 co jescze potwierdziłem przez wypalenie tego cwanego pliczku z SD2 i faktycznie nie moglem go po wypaleniu przegrac z płytki. Poczułem uscisk w gardle i chciałem wydrzec morde ale była 2 w nocy !!! Szlak mnie trafił na miejscu Jak to możliwe ze LG x16 i LG x32 przegrywają a model LG x24 czyli pośredni nie. QWA o co tu biega. No ale nie dałem za wygraną i sam sie zabrałem do testów !!! Zaczełem smażyć FIFE2002 zabezpieczoną SD2 i sprawdzam: serce mi ze złości wali a tu miłaniespodzianka bo kopia działa i jest OK !!! No nic nastepny był Settlers 4 i co qwa też działa kopia !!! Dalej Sacrafice i to samo !!! Comanche 4 też działa kopia !!! SimGolf też OK!!! Więc pytam PANOWIE z CDRINFO jak mi się udało te kopie przegrać jeśli waszym zdaniem LG x24 nie przegrywa SD i SD2 ? Prosze o wytłumaczenie, bo zawsze wierzyłem w wasze recenzje a tu nagła sprzeciwność, no ale miła jak dla mnie. Ale w drodze jest już LG x32 !!! he he he

.................................................. ............................
pozdrawiam Face OFF
Face OFF jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 19.02.2002, 23:22   #2
Misiek4
____
 
Avatar użytkownika Misiek4
 
Data rejestracji: 26.05.2000
Lokalizacja: Tarnow
Posty: 1,738
Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
A czy plyty, ktore przegrywales byly oryginalami ? Test z pliczkiem jest w 100% wiarygodny. Niedlugo pojawi sie pare takich plikow testowych, ktore beda zawierac sektory z korekcja EFM pochodzacymi z roznych wersji zabezpieczen SafeDisc 2.xx (miedzy innymi z najnowszą 2.51).

Pozdrawiam
Misiek4
Misiek4 jest offline  
Stary 19.02.2002, 23:36   #3
Face OFF
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Face OFF
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Lokalizacja: HeLL
Posty: 119
Face OFF zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Misiek4 fakt te płytki nie były orginałamie no ale były zabezpieczone SD i SD2 (mam zrobione zrzuty ekranu) i na Ricoh MP 7125A nie mogłem tych płytek przekopiowac poprawnie a LG x24 przekopiowała. Więc coś w tym musi być bo jeśli całkowicie by nie kopiowała SD i SD2 no to te kopie tez by nie działały tak jak po nagraniu przez Ricoh'a. Ale bacząc na twoją uwage jutro wezne od qmpla orginaly ze 2 i przetestuje i wynik końcowy zamieszcze tutaj.

.................................................. .....................................

Pozdrwaiam
Face OFF
__________________
To co bywa proste czasem bywa TRUDNE
Kazdy z nas jest aktorem a zycie to jeden wielki film ...
Face OFF jest offline  
Stary 19.02.2002, 23:45   #4
Misiek4
____
 
Avatar użytkownika Misiek4
 
Data rejestracji: 26.05.2000
Lokalizacja: Tarnow
Posty: 1,738
Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Polecam - u mnie kopia Settlers 4 utworzona z oryginalu nie uruchamiala sie (sprawdzane parokrotnie). Test z plikiem zrobionym przez kolege Koliego rowniez sie nie powiodl (u Ciebie zreszta tez - wiec nie powinienes miec watpliwosci).

Pozdrawiam
Misiek4
Misiek4 jest offline  
Stary 19.02.2002, 23:59   #5
Face OFF
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Face OFF
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Lokalizacja: HeLL
Posty: 119
Face OFF zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Misiek4 mam wątpliwości bo długo zastanawiałem się co wziąść i padło na LG. Mo Ricoh już jest wysłużony i czas było zmienić sprzęt. Chciałem kupić LG x16 ale zobaczyłem, że na dniach wchodzi do sklepów LG x24 wiec kupiłem wyższy model. W sklepie zapewnili mnie, że robi kopie SD i SD2 wiec byłem zadowolony z dobrego wyboru i zakupu. A tu nagle wasza recenzja tej nagrywarki i stwierdzenie ze lipa z kopiowaniem SD i SD2. Wiesz Misiek4 tak sie drapie po brodzie i nie umiem sobie wytłumaczyc: jeżeli faktycznie nie kopiuje LG x24 SD i SD2 to co tu jest grane przez firme LG ? Czemu model LGx16 i LG x32 kopiuje a posredni LGx24 nie ? He he cos tu nie pasuje mi. Może ty mi to wytłumaczysz zanim na 100% udowodnie sobie ze jednak lipa z kopiowaniem z orginału, no chyba ze by mi sie udało to zaraz zamieszcze ti cały opis !!!

.................................................. ........................................

Dzieki za zainteresowanie
Face OFF
__________________
To co bywa proste czasem bywa TRUDNE
Kazdy z nas jest aktorem a zycie to jeden wielki film ...
Face OFF jest offline  
Stary 20.02.2002, 00:02   #6
Pio
Gość
 
Posty: n/a
Potwierdzam to co mówi Misiek 4. Jak juz wspomniałem w zeszłym tygodniu, a może nawet dwa tygodnie temu (Face OFF powinieneś czytać archiwum) LG 24x nie obsługuje SafeDisc v2. Sprawdzałem to na conajmniej 5 oryginałach (NBA 2001, Na kłopoty Pantera, Harry Potter, Fifa 2002 i Settlers 4). Wszystko to działało poprawnie po zrobieniu ich kopii na Samsungu 24x, co mnie zdruzgotało. Bo taki mam sentyment do LG.
 
Stary 20.02.2002, 11:39   #7
Face OFF
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Face OFF
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Lokalizacja: HeLL
Posty: 119
Face OFF zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Słuchajta LUDZISKA - popieram test Miska4 !!! Faktycznie LG 24/10/40 nie przegrywa SD2 z orginalnych płyt !!!! TO JEST PRAWDA. Fak faktrm, ze z pirackich łupie zabezpieczenie No cóż ale orginału nie ruszy i to jest WADA tej nagrywarki Już zaiterweniowałem do sklepu z kad kupowałem LG 24x i zamieniaja mi na LG 32x Dzwoniłem też do serwisu LG w Warszawie i zrobili wielkie oczy ke ke ke, że model LG 16x i 32x przegrywa a ta nieszcześliwa 24x nie. Nie umieja tego wytłumaczyć czemu tak jest !!! Moze pojawie sie kiedys nowy bios ale mi to zwisa juz teraz bo w drodze jest huz LG 32x i po sprawie. A tak na marginesie to dalej mnie zastanawia czemu LG tak zagrało sobie !!! he he he
.................................................. ......................................

Pozdrowionka dla @LL i dla Misiaka4
Face OFF
__________________
To co bywa proste czasem bywa TRUDNE
Kazdy z nas jest aktorem a zycie to jeden wielki film ...
Face OFF jest offline  
Stary 20.02.2002, 12:06   #8
Acid
Gość
 
Posty: n/a
no i qrwa szkoda chociaz ja tego uzywam tylko do archiwizacji danych (divx i mp3, audio) ale nie zaszkodziło by zeby potrafiła łamać tego SD . . . Co do tego biosu to mam nadzieje ze sie ukaże
 
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 09:56.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.