Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 11.07.2002, 21:21   #1
GOLOMB
Gość
 
Posty: n/a
Question Lg 24x Please Help !!!!!!!!!!!

pisałem kiedyś iż nagrywrka nie może pomyślnie przejść testów na możliwość przegrania zabezpieczenia safedisc 2.00 i 2.51 i niestety niuzyskałem odp[owiedzi satysfakcjonującej. Po włączeniu opcji amplify weak sectors w Clonie nadal nie moe pprawnie nagrać testów które udostępnione som na stronie cdrinfo. a może w blind write udało by mi się poprawnie przegrać to zabezpieczenie ... PS co nowego wnosi bios 1.08 do nagrywarki GCE8240B każde sugestie odnośnie mojego problemu będą mile przyjęte proszę o pomoć bo niewiem czy nagrywara obsługuje SF 2.00 z AWS czy wogule nawet z AWF ni da rady zrobić na niej poprawnej kopii ....
 

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 12.07.2002, 18:15   #2
Pio
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 24.06.2002
Posty: 159
Pio zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
obsługuje z włączoną opcją AWS
Pio jest offline  
Stary 12.07.2002, 19:27   #3
Face OFF
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Face OFF
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Lokalizacja: HeLL
Posty: 119
Face OFF zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Thumbs down

Mialem predzej LG x24 zanim testy przeprowadzil Misiek i sam sie przekonalem ze ta nagrywarka nie potrafi zrobic poprawnych kopi cd zabezpieczonych safedisc. Z tego powodu zmienilem sobie na LG x32 i w chwili obecnej posiadam LG x40. Jezeli chcesz takie kopie CD robic polecam ci zmienic nagrywarke Lg x24 jest fajna nagrywarka ale do muzyki i filmow oraz zwyklych danych.
__________________
To co bywa proste czasem bywa TRUDNE
Kazdy z nas jest aktorem a zycie to jeden wielki film ...
Face OFF jest offline  
Stary 12.07.2002, 22:15   #4
GOLOMB
Gość
 
Posty: n/a
Czyli jednak obsługuje SD 2.51 ale z AWS ? to mam jeszcze jedno pytanie. Czy ktośpróbował przegrać testy na to zabezpieczenie ze strony CDRINFo sporządzone przez koliego normalnie tzn bez AWS da się przegrać zabezpieczenie ale niedarady go odtworzyć w napędzie innym niż CD-RW a z opcją AWS top także nic niezmienia ... Tak więc czy komus udało się przegrać testy na SD 2.51 i 2.00 na nagrywarce LG 24x z AWF i były to udane kopie Tzn działały na napędzie innym niż CD-RW PROSZĘ O ODPOWIEDZII !!! BĘDĘ BARDZO WDZIĘCZNY ZA KAŻDĄ POMOC !
 
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.