Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 03.11.2001, 15:36   #1
Pjotr
Gość
 
Posty: n/a
LG czy Sony, czy...

Co wybrac, czy LG 8160B czy Sony CRX 1611? Obie maja predkosc 16/10/40, sa w pelni kompatybilne z CloneCD (kopiuja wszystkie subkanaly, dzialaja w trybie DAO, czyli np. EuroPlus+ bedzie mozna skopiowac, oczywiscie jako kopie zapasowe ) Pytanie wiec brzmi: ktora lepsza, ktora wg was dluzej wytrzymuje itd. Ktora nagrywarka pozyje mi dluzej, jesli bede jej uzywal takze jako cdromu. A jesli najdzie mnie na kupno nowego cdeka, to moglibyscie poradzic jaki nabyc? Atrakcyjny wydaje sie LG x52, ale tyle zlego juz slyszalem o produktach LG (nagrywarki, cdromy i monitory) ze sam nie wiem. A co wy sadzicie o produktach LG?
 

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 03.11.2001, 21:00   #2
gAzZzZoR
Kinetic
 
Avatar użytkownika gAzZzZoR
 
Data rejestracji: 09.04.2001
Lokalizacja: Rybnikkk
Posty: 607
gAzZzZoR zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Pjotr (03-11-2001 15:36):
Co wybrac, czy LG 8160B czy Sony CRX 1611? Obie maja predkosc 16/10/40, sa w pelni kompatybilne z CloneCD (kopiuja wszystkie subkanaly, dzialaja w trybie DAO, czyli np. EuroPlus+ bedzie mozna skopiowac, oczywiscie jako kopie zapasowe ) Pytanie wiec brzmi: ktora lepsza, ktora wg was dluzej wytrzymuje itd. Ktora nagrywarka pozyje mi dluzej, jesli bede jej uzywal takze jako cdromu. A jesli najdzie mnie na kupno nowego cdeka, to moglibyscie poradzic jaki nabyc? Atrakcyjny wydaje sie LG x52, ale tyle zlego juz slyszalem o produktach LG (nagrywarki, cdromy i monitory) ze sam nie wiem. A co wy sadzicie o produktach LG?
Narazie ten model lg jest za krotko aby cokolwiek powiedziec o tym czy jest dobry i czy dlugo chodzi bezawaryjnie...
gAzZzZoR jest offline  
Stary 04.11.2001, 13:06   #3
Surround
Gość
 
Posty: n/a
czoło

o nagrywarkach i cd-rom'ach to przeszło mi przez uszy ze sa może nie złe, lecz "niezbyt dobre", ale o monitorach!!?? Niepowiedziałbym, że monitory LG są "niezbyt dobre"

czoło
 
Stary 04.11.2001, 14:00   #4
prezes skupu zywca
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
Surround (04-11-2001 13:06):
czoło

o nagrywarkach i cd-rom'ach to przeszło mi przez uszy ze sa może nie złe, lecz "niezbyt dobre", ale o monitorach!!?? Niepowiedziałbym, że monitory LG są "niezbyt dobre"

czoło
popieram lg raczej slyszy sie za e ma dobre monitory szczegolnie seria flatron.......
 
Stary 04.11.2001, 16:28   #5
MaciejT
Team Member
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika MaciejT
 
Data rejestracji: 20.06.2000
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 1,952
MaciejT zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Pjotr (03-11-2001 15:36):
Co wybrac, czy LG 8160B czy Sony CRX 1611? Obie maja predkosc 16/10/40, sa w pelni kompatybilne z CloneCD (kopiuja wszystkie subkanaly, dzialaja w trybie DAO, czyli np. EuroPlus+ bedzie mozna skopiowac, oczywiscie jako kopie zapasowe ) Pytanie wiec brzmi: ktora lepsza, ktora wg was dluzej wytrzymuje itd. Ktora nagrywarka pozyje mi dluzej, jesli bede jej uzywal takze jako cdromu. A jesli najdzie mnie na kupno nowego cdeka, to moglibyscie poradzic jaki nabyc? Atrakcyjny wydaje sie LG x52, ale tyle zlego juz slyszalem o produktach LG (nagrywarki, cdromy i monitory) ze sam nie wiem. A co wy sadzicie o produktach LG?
Kupuj SONY. LG to szajs w WIĘKSZOŚCI przypadków. Ja miałem kiedys nagre HP (OEM Sony) i była bardzo dobra.
Co do monitorów LG, pierwszy (i ostatni) który oglądałem w sklepie miał problemy ze ZBIEŻNOŚCIĄ i OSTROŚCIĄ!.
To była 17'', symbolu nie pamietam.

Pozdrawiam
__________________
Copyright (C) 2000-2011 MaciejT, All Rights Reserved
MaciejT jest offline  
Stary 04.11.2001, 22:43   #6
material
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
Pjotr (03-11-2001 15:36):
Co wybrac, czy LG 8160B czy Sony CRX 1611? Obie maja predkosc 16/10/40, sa w pelni kompatybilne z CloneCD (kopiuja wszystkie subkanaly, dzialaja w trybie DAO, czyli np. EuroPlus+ bedzie mozna skopiowac, oczywiscie jako kopie zapasowe ) Pytanie wiec brzmi: ktora lepsza, ktora wg was dluzej wytrzymuje itd. Ktora nagrywarka pozyje mi dluzej, jesli bede jej uzywal takze jako cdromu. A jesli najdzie mnie na kupno nowego cdeka, to moglibyscie poradzic jaki nabyc? Atrakcyjny wydaje sie LG x52, ale tyle zlego juz slyszalem o produktach LG (nagrywarki, cdromy i monitory) ze sam nie wiem. A co wy sadzicie o produktach LG?
i pamietaj ze sony plex iteac skumali sie z producentem safedisc2 i nie przegrasz plytki tak zabezpieczonej na tej nagrywarce,bedziesz sie badziewil z jakimis betablockerami poczytaj na stronce to pisze!!!!!!!!!1
 
Stary 05.11.2001, 20:08   #7
bennyone
Niedzielny Palacz
 
Avatar użytkownika bennyone
 
Data rejestracji: 16.10.2001
Lokalizacja: Gorzow
Posty: 353
bennyone zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
a co ty masz do beta blockera soft bardzo dobry
operacja krotko trwala
heh czepil sie jak kleszcz kurzej dupy
swoja droga mam teaca 4x4x32 wtedy chyba safe disca nie bylo co
no to koncze wypocine....
bennyone jest offline  
Stary 06.11.2001, 01:44   #8
Padre
Gość
 
Posty: n/a
Z tym CDekiem LG przesada. Katuję go (48X) już ponad dwa lata i śmiga aż miło. Stęka tylko na starszych płytkach Entera.
padre
 
Stary 06.11.2001, 03:04   #9
s0ny
Bywalec
 
Data rejestracji: 21.10.2000
Posty: 58
s0ny zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Zbieg12 (04-11-2001 16:28):
Kupuj SONY. LG to szajs w WIĘKSZOŚCI przypadków. Ja miałem kiedys nagre HP (OEM Sony) i była bardzo dobra.
Ja mam w pracy HP 9110 (oem sony) i jest do kitu. Szczegolnie gdy chodzi o plyty RW. Nie dosc ze nie potrafi nagrywac HSRW (ale czytac potrafi paranoja) to jest strasznie wybredna gdy chodzi o zwykle RW. Dzialaja w niej tylko niektore marki plyt RW (tak z 1/3 probowanych). Inne po wlozeniu do napedu kreca sie i kreca i nie wykrywa plyty. Nagrywarka jest nowa wypalila moze z 50 plyt. i miala tak od poczatku.
No i jeszcze to oprogramowanie, ktore dodali do nagrywarki - samorobka ludzi z HP (mozna tylko wybrac pliki i nacisnac record - nawet nie mozna wybrac czy chce sie multisession czy nie o innych opcjach juz nawet nie mowiac). Oni je chyba dodali by wq... klienta bo chyba nie mysleli ze ktos tym bedzie nagrywal.

Podsumowanie - nigdy wiecej nagrywarek HP i Sony (znaczy ja bym ich i wczesniej nie kupil ale nie ja decydowalem o tym zakupie).

No ale w domu mam plex i wszystko gra
s0ny jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:06.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.