Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne CD

Napędy optyczne CD Tematy poswięcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt CD-R/RW



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

 
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 21.01.2005, 14:45   #3
turkinz
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika turkinz
 
Data rejestracji: 21.01.2005
Posty: 8
turkinz zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ten bios o znaczeniu 2.11 od Della - wprawdzie wyłącza żółta diodę, ale nie robi tego dla kaprysu. Sprawdziłem wszystkie BIOSY do tej nagrywarki. Nagrywanie i odtwarzanie w Windows XP, testy prędkości, czasy dostępu, zużycie procesora itd.

Krótko mówiąc, wyniki sa takie, że 2.11 to według mnie najstabilniejszy i najlepszy bios do GCE-8160B. Nagrywarka nie tylko ma szybsze czasy dostępu, mniejsze użycie procesora, działa energiczniej i pewniej, ale znikneły też wszelkie problemy w WinXP jak np. problem z wysuwaniem się tacki po dłuższej bezczynności nagrywarki.

Teksty publikowane kiedyś na CDRINFO, o tym jakoby ten BIOS obniża wydajność i szybkość pracy tego napędu są POMYŁKĄ. Być może są różne wersje sprzętu, ale ja kupiłem stary OEM na Allegro, oryginalnie z biosem v1.01 i naprawdę nie żałuję.

Pozdrawiam.
turkinz jest offline  
 


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 18:40.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.